varvikysimus

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
kylaliine
külaline

varvikysimus

Lugemata postitus Postitas kylaliine »

sein, osaliselt pahteldatud, osaliselt mitte.

t6mbasin yhe kihi kruntvarvi peale, ja siis 6iget varvi, mis on punane. aga v6ta napust, see koht kus ei ole pahtlit, kumab vana varv nii labi, et jube kole on. arvasin et mitu kihti punast v6tab ara selle aga ei. nyyd aitab ainutl k6vem valgeks kruntimine ja v6i pahteldamine ja siis uus ring 6iget varvi peale?

pole nii ammu varvinud, ei osanud kohe m6eldagi.

tundub et parim tulemus on siis kui aluspind on taitsa valgeks varvitud v6i krunditud ja siis 2 kihti varvi selga?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Tumedamate toonidega on jah niimoodi et ei kata. Tuleb värvida seega mitu korda ja alati parim aluspind on saavutatud lauspahtelduse teel. :wink:
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kasuta toonitud kruntvärvi ja värvi 2-3x
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

olen isegi punasega värvind.päris jube.mitte kuidagi ei tahtnud välja tulla.
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas garmont »

Mis värviga tegemist? Mäletan, et olin ise aastaid tagasi oma esimest remonti tehes sama probleemiga hädas, et seinal olnud tumedamad laigud kumasid läbi. Värviks oli Avant, akrülaatvärv. Hiljem olen kasutanud Samtexit ja Bindot ning nii hullu läbikumamist ei ole olnud. Ning viimati kasutasin kohupiimavärvi, piisas ainsast kihist lapilisele seinale, et kõik kenasti kaetud oleks :)
Vasta