Miks mu teema ära kustutati?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Stuudio
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Miks mu teema ära kustutati?

Lugemata postitus Postitas Stuudio » 03 Jaan 2019, 14:11

Huvitab et kelle algatusel või nõudmisel mu teema petturi kohta ära kustutati?
Ehitusfoorum soosib ehitusturul petturite tegutsemist? Keegi ähvardas?
Palun selgitust, aitäh.

kunn24
Ehitusspets
Ehitusspets
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Miks mu teema ära kustutati?

Lugemata postitus Postitas kunn24 » 03 Jaan 2019, 14:19

Varsti kustutatakse ka see teema, :).
Bürokraatia sünnib idiootidest.

Stuudio
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Stuudio » 03 Jaan 2019, 14:25

Mulle on see suhteliselt arusaamatu. Ma eeldan et nimetatud asjaosaline on siin mängus. Aga sel juhul oleks ta ju võinud siin sõna võtta ja oma tegutsemist põhjendada.

kunn24
Ehitusspets
Ehitusspets
On tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas kunn24 » 03 Jaan 2019, 14:29

Ju siis pold midagi põhjendada. Esmamulje järgi oli leping mõlemalt poolt põhiosas täidetud (st võis eeldada mõlemapoolselt täidetud osas omandiõiguse üleminekut tellijale) ja selles olukorras seadme tarnija/ paigaldaja kaughalduse teel lülitab kütteperioodil seadme välja. See nahaalsus on kummastav, muus osas ma suurt seisukohta ei taha võtta, sest ei tea nüansse. Ja lugu on hoiatav, et kui kelleltki tellida kaughaldusega või elektrooniliselt kaitstud ligipääsuga seade, siis tuleb koheselt ka küsida seadme haldamise täielik õigus kaasa.
Bürokraatia sünnib idiootidest.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 03 Jaan 2019, 16:46

Stuudio kirjutas:
03 Jaan 2019, 14:25
Mulle on see suhteliselt arusaamatu. Ma eeldan et nimetatud asjaosaline on siin mängus. Aga sel juhul oleks ta ju võinud siin sõna võtta ja oma tegutsemist põhjendada.
Lasta vaikselt ära kustutada on efektiivsem ja mugavam. Ju siis teine pool ei taha/viitsi avalikult vaielda. Kui sa leiad, et sind on petetud, tee teema uuesti Kavalamad kirjutavad tundliku info (nimed jne) tühikutega, sätivad kusagile mõne numbri vm sümboli vahele jne. Siis automaatne tsensuur ei leia seda nii kergelt üles.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 03 Jaan 2019, 21:23

Mis, kus, kes, kellega, mida ... millest ma ilma jäin? Kas oli äge teema? Stuudio võiks otse kirjutada veebimeistrile või mõnele modele, aga mitte tegema uut teemat, et miks teema ära kustutati. Ole mureta, läheb ka see teema kustutamisele.

Urmas

aer0
külaline

Lugemata postitus Postitas aer0 » 03 Jaan 2019, 21:30

Niikaua kui siin püsib teoreetiline arutlus ja nimedega konkreetseks ei minda, pole põhjust kustutada.

Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kristel » 04 Jaan 2019, 09:52

Tere, vastan lühidalt ja konkreetselt:

Kui Ehitusfoorumi poole pöördub inimene, kes väidab, et teda on foorumis ebaõigesti nimetatud petiseks, siis on Ehitusfoorum kohustatud vastava postituse maha võtma. Seda just seetõttu, et Ehitusfoorumil on pea võimatu kontrollida ning langetada juriidiliselt korrektne otsus, kas vaidluse korral vastav süüdistus vastab tõele või mitte. Tulenevalt nn Ehitusfoorumi kaasusest ebaõigete andmete foorumis avaldamise kohta, langeb foorumipidajale sarnane vastutus andmete avaldajaga (isikuga, kes postituse tegid), kui tema peetud foorumis on kellegi kohta avaldatud väär informatsiooni.

Loodame Teie mõisvale suhtumisele!

Stuudio
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Stuudio » 04 Jaan 2019, 12:44

Kristel kirjutas:
04 Jaan 2019, 09:52
Tere, vastan lühidalt ja konkreetselt:

Kui Ehitusfoorumi poole pöördub inimene, kes väidab, et teda on foorumis ebaõigesti nimetatud petiseks, siis on Ehitusfoorum kohustatud vastava postituse maha võtma. Seda just seetõttu, et Ehitusfoorumil on pea võimatu kontrollida ning langetada juriidiliselt korrektne otsus, kas vaidluse korral vastav süüdistus vastab tõele või mitte. Tulenevalt nn Ehitusfoorumi kaasusest ebaõigete andmete foorumis avaldamise kohta, langeb foorumipidajale sarnane vastutus andmete avaldajaga (isikuga, kes postituse tegid), kui tema peetud foorumis on kellegi kohta avaldatud väär informatsiooni.

Loodame Teie mõisvale suhtumisele!
Ok asi selge.
Ehk et kui see asi peaks kohtust läbi käima ja jõudma süüdimõistva otsuseni siis võib nime uuesti teistele hoiatuseks üles panna?

Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Kristel » 04 Jaan 2019, 13:30

Kuna kohtuotsus on avalik info, siis justkui peaks nii olema..

mattu
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas mattu » 04 Jaan 2019, 22:26

peaksid oma teema formuleerima nn kasutaja/ostja kogemusena, kus annad isiklike hinnanguid, mitte ei laima, st et kui teemas mõned sõnad ära muuta peaks kõik ok olema, järeldused saab igaüks ise teha.

Sync28
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Sync28 » 08 Jaan 2019, 10:36

mattu kirjutas:
04 Jaan 2019, 22:26
peaksid oma teema formuleerima nn kasutaja/ostja kogemusena, kus annad isiklike hinnanguid, mitte ei laima, st et kui teemas mõned sõnad ära muuta peaks kõik ok olema, järeldused saab igaüks ise teha.
Kahjuks selline stiil ka ei sobi, kustutati teema. Hakkasin uurima üldse, et väga palju sunnitakse kuidagi selliseid teemasi kustutama ja kui kasutada muid suhtlusvõrgustikke, kipuvad need teemad ajalukku hääbuma, et ei leiagi sellist informatsiooni üles. Ja kui ise teema teed, peale juba halva kogemuse saamist. Siis võtavad mitmed inimesed ühendust, et neid ka peteti.

Hakka või ise vastavad foorumid tegema. Foorumite koodid on laialt levinud ehk see osa lihtne. domeenid ja serveri rendid pole ka väga kulukad. Küll leiab ka juriidilise malli, kuidas võib ilma ja koos kohtuotsusega teemad postitada juriidiliselt korrektselt. Esmane kulu võib kõrge olla aga petturitelt eemale hoitud raha on palju-palju suurem

Või kui viitsi seda teha, siis avalikke blogisi teha, mingi massiivses võrgus. Googliga on leitavad ja raskemini kustutavamad

Urmas
autodidakt
On tänanud: 111 korda
On tänatud: 190 korda

Lugemata postitus Postitas Urmas » 08 Jaan 2019, 20:46

Sync28 kirjutas:
08 Jaan 2019, 10:36
Hakka või ise vastavad foorumid tegema. Foorumite koodid on laialt levinud ehk see osa lihtne. domeenid ja serveri rendid pole ka väga kulukad. Küll leiab ka juriidilise malli, kuidas võib ilma ja koos kohtuotsusega teemad postitada juriidiliselt korrektselt.
Jahutaks sutsu su keevalisust. Ma saan aru sinu solvumisest töövõtja osas, aga oma idee osas, teha eraldi foorum võlglaste ja petiste kohta, võid teha aborti. Või teeb seda Andmekaitseinspektsioon.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

klaverimeister
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas klaverimeister » 10 Jaan 2019, 13:25

Kahjuks on nii, et foorumi huvi on reklaami müüa - andke andeks, aga selline bännerite läbu teeb isegi Delfile silmad ette.
Mingisuseid aateid ei maksa siis väga loota.
Ka hinnavaatluse foorum tegi sulide ja pättide rubriigi kinniseks. Kui ma viimati seda otsisin ei olnud enam üldse alles.
Samas võiks administraator endale teadvustada, et kui ta mõne petturi teema siit ära koristab ning keegi uuesti petta saab, siis jääb see väike "oleks" , et võibolla oleks üks ohver vähem olnud.

Kui politsei on tee ääres, siis ma ei vilguta kunagi vastutulijatele kaugtulesid. Kui kellelgi on ettenähtud vahele jääda, pole minu asi seda saatust muuta. Muidu tõmbab korraks hoo maha ja pärast kihutab ikka edasi, või keerab promill sees auto otsa ringi.

careface
Korralik postitaja
Korralik postitaja

Lugemata postitus Postitas careface » 10 Jaan 2019, 13:28

klaverimeister kirjutas:
10 Jaan 2019, 13:25
Kahjuks on nii, et foorumi huvi on reklaami müüa - andke andeks, aga selline bännerite läbu teeb isegi Delfile silmad ette.
Mingisuseid aateid ei maksa siis väga loota.
Ka hinnavaatluse foorum tegi sulide ja pättide rubriigi kinniseks. Kui ma viimati seda otsisin ei olnud enam üldse alles.
Samas võiks administraator endale teadvustada, et kui ta mõne petturi teema siit ära koristab ning keegi uuesti petta saab, siis jääb see väike "oleks" , et võibolla oleks üks ohver vähem olnud.

Kui politsei on tee ääres, siis ma ei vilguta kunagi vastutulijatele kaugtulesid. Kui kellelgi on ettenähtud vahele jääda, pole minu asi seda saatust muuta. Muidu tõmbab korraks hoo maha ja pärast kihutab ikka edasi, või keerab promill sees auto otsa ringi.
Nõustun aga politsei näide kehtib vaid linnadest väljas ilmselt.. tlns küll keegi ei vilguta... väljaspool tlnt aga tihti tõesti jah.

Sync28
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Sync28 » 10 Jaan 2019, 20:57

Urmas kirjutas:
08 Jaan 2019, 20:46
Sync28 kirjutas:
08 Jaan 2019, 10:36
Hakka või ise vastavad foorumid tegema. Foorumite koodid on laialt levinud ehk see osa lihtne. domeenid ja serveri rendid pole ka väga kulukad. Küll leiab ka juriidilise malli, kuidas võib ilma ja koos kohtuotsusega teemad postitada juriidiliselt korrektselt.
Jahutaks sutsu su keevalisust. Ma saan aru sinu solvumisest töövõtja osas, aga oma idee osas, teha eraldi foorum võlglaste ja petiste kohta, võid teha aborti. Või teeb seda Andmekaitseinspektsioon.
Kahjuks või siis õnneks ei ole ka seadused 100% perfektselt tehtud ehk küll leiab neid halli alasi. Asi ei ole minu solvumises 1 töövõtja osas, et selline aktsioon ette võtta. Tänu foorumi postitusele ka rohkem uurinud kõike seda teemad ning aina rohkem silma ka jäänud, kui palju on petiseid tegelikult. Üpris palju oli näha teemasid, kus sama isik petab mitmekümneid inimesi (enamuses kaubanduses, hulgi tellimised). Põhiliselt tänu sellele ongi saanud petta, et teemad kustutatud või kuskile Googlei 10ndale lehele teema (loe ei osanud otsida). Miks mitte teha hobi korras foorum, mis võistleb otseselt selle vastu. Mõned õpetussõnad, hunnik näiteid lepingutest (mõtlen näiteks mingi x töö puhul peaks olema kõik need x teemad ülekäidud ja kokkulepitud). Või kuulda inimeste lugusid, et neist õppida (sama see õpetaks ka uusi pettureid).
Kokkuvõttes ei olnud mõte, et kohe nüüd teen ja kõik saab olema vinge, oli vaid mõtte. Kui selline koht käima lüüa ja adekvaatselt teha ning kasvõi 1 isik abi saab. On juba asi kasulik olnud ja tegemist väärt.
Endalgi oleks abi olnud sellest kohast, kuna enda puhul ei osanud ausalt nii piirata asju, mis tundub kaine mõistuse puhul idiootne aga ikkagi vajalik

Puidumees
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Puidumees » 14 Jaan 2019, 20:55

Tere.
Põhimõtteliselt tohib igas foorumis teisi hoiatata selle inimese või äriühingu eest, kes on jätnud mingi töö eest rahad maksmata või kui oled raha maksnud ja teenus või kaup hiljem saamata.
Ainus asi on see et sa ei tohi otseselt teda PETISEKS nimetada , teisi hoiatada tohid.

aero
Ehitusspets
Ehitusspets
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 23 korda

Lugemata postitus Postitas aero » 15 Jaan 2019, 10:51

Miks ei tohi petist petiseks nimetada? Täiesti oleneb foorumihaldajatest. Tsiklifoorumis on 2 aastat juba teema üleval, koos lühikokkuvõttega inglise keelde. Pettasaanu nimetab petjat avalikult petiseks koos täisnime, aadressi ja telefoninumbriga. Petisel on võimalus kommenteerida aga (selles foorumis) ta vaikib. Kohtukaasus pooleli.
https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=56&t=100778

Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Kristel » 15 Jaan 2019, 11:32

Kui vaikib, siis polegi probleemi, ka meil on selliseid teemasid üleval. Kui aga kaevatakse, siis on kohustus see foorumipidajal eemaldada.

klaverimeister
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas klaverimeister » 15 Jaan 2019, 13:00

Hinnavaatluse foorumis oli teema kustutamise eelduseks, et nö. "pettur" klaarib oma asjad ohvriga ära.
Foorum peaks jääma ikkagi neutraalsele seisukohale, mitte ühe poole kaitseks välja astuma ning talle soovimatuid asju kustutama hakkama. Väidetavale "petturile" on postituse autor ja kontaktid väga hästi teada. Pretensioonide puhul on tal alati võimalus autorile otse helistada või kohtusse kaevata. Foorum ei tohiks selles osas seisukohta võtta - st. midagi kustutada või juurde lisada.

Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid » 16 Jaan 2019, 08:56

olen klaverimeistriga sama meelt

Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Kristel » 16 Jaan 2019, 11:58

Nagu ütlesin, langeb foorumipidajale sarnane vastutus andmete avaldajaga.

Vasta