1. leht 1-st
Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 31 Jaan 2017, 16:13
Postitas Külaline
Ehitusest jääb üle igasugu metallist pudi-padi nagu kruvid, nurgikud, kipsikarkassi tükid, armatuurvarraste jupid jne. jne.
Ühest ei tahaks seda niisama ära visata ja oleks loogiline see vanametalli viia, aga kuna kogus suur ei ole, siis on rahaline sissetulek pea olematu? Kas on üldse miinimumkogust, mida vastu võetakse? Teisest küljest vist võib kaarega prügikasti saata. Mida teie teinud olete? Kogunud seni, kuni arvestatavad kilod koos?
Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 01 Veebr 2017, 09:00
Postitas tonxx
Tee pilti ja pane müügikuulutus ülesse, näiteks osta.ee`sse 10 sendiga.
Või pane kasti või kilekotiga prügikasti kõrvale, eks mõni kehvema sissetulekuga kodanik selle ära realiseerib.
Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 01 Veebr 2017, 09:55
Postitas Külaline
Tasuta võetakse igat kogust metalli vastu. Sõida mööda vanametalli kokkuostust ja anna ära. Vaevast lahti.

Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 01 Veebr 2017, 18:12
Postitas Külaline
U. 0,1 eur/kg võetakse ikka vastu ka mõnekümne kg suurust kogust, aga mitte igal pool. Kui paarsada kg jõusad koguda, siis tasub viia, mõnekümne kg eest saad mõne euro, ei tasu kohale minemistki ära.

Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 05 Veebr 2017, 14:24
Postitas Lauri234
Pane osta.ee-se ainult järeletulemisega näiteks, siis pole vaeva ja saab ehk mõne eurogi.
Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 05 Veebr 2017, 19:47
Postitas Urmas
Näiteks Pirita-Kosel sõitis üks väike kaubik nädalas 1-2x tänavad läbi ja viskas sinu kirjeldatud metallijäägid oma autosse. Lihtsalt värava taha oli vaja see pudi-padi tõsta.
Olen korralikke WC potte mitte visanud konteinerisse, vaid jätnud konteineri kõrvale, et äkki kellegil on vaja. Kui mu mälu mind ei peta, siis üle 24h pole need potid konteineri kõrval seinud.
Re: Ehitusest üle jääv vanametall
Postitatud: 06 Veebr 2017, 04:25
Postitas Külaline
Külaline kirjutas:Ehitusest jääb üle igasugu metallist pudi-padi nagu kruvid, nurgikud, kipsikarkassi tükid, armatuurvarraste jupid jne. jne.
Kas kruvid ja nurgikud ka vanametalli kategooriasse lähevad? Need ja muud sellised ülejäänud kraam võiks olla karbiga panipaigas, ehk läheb veel remondil vaja. Ei pea siis poodi minema, kui vaja läheb.
Mäletan aastatetagust juhust ühest suuremast poest, kus remonditav osa oli kileseinaga eraldatud. Juhtusin just siis sinna, kui koristati jääke. Mahakukkunud kruvid, pooltäis kruvikarbid, samuti nurgad ja muu, mida saanuks veel kasutada, kui oleks viitsitud need üles korjata, lükati harjaga kokku ning kõik läks koos sodiga konteinerisse. Kätt sinna hunniku suunas sirutada ei tohtinud.
Sama lugu kipsikarkassi pikemate tükkide ja armatuuriga, keegi saaks neid ehk kasutada millegi väiksema tegemisel.