1. leht 1-st

Elektriküte

Postitatud: 28 Nov 2016, 11:50
Postitas dmitrifilatov
Tervist
Kas keegi oskab ja saab mind kasulike nõuannetega aidata?
Nimelt plaanis paigaldada elektri põrandaküte ja sooviks infot et millisele pinnale võib seda paigaldada ja palju seal betooni peaks olema
Betoonile plaan on peale keraamiline põranda plaat
Tegu siis vannitoaga

Re: Elektriküte

Postitatud: 28 Nov 2016, 12:38
Postitas Kalvis
Betooni paksus standartselt 5 cm koos armatuuriga või siis 10 cm ilma armatuurita. Kui suudad tasa valada siis tasanduskihti hiljem valama ei pea. Vannitoas see üsnagi võimalik.
Kui nüüd aluskiht on juba raudbetoon siis võib valatav kiht palju õhem olla (ilma sarruseta). Peaasi et oleks tsementseguga kaetud ja igaks juhuks pisike varu.
Hiljem kõige tavalisem hüdrotõke ja siis kohe plaat peale.

Re: Elektriküte

Postitatud: 28 Nov 2016, 13:42
Postitas dmitrifilatov
Kalvis kirjutas:Betooni paksus standartselt 5 cm koos armatuuriga või siis 10 cm ilma armatuurita. Kui suudad tasa valada siis tasanduskihti hiljem valama ei pea. Vannitoas see üsnagi võimalik.
Kui nüüd aluskiht on juba raudbetoon siis võib valatav kiht palju õhem olla (ilma sarruseta). Peaasi et oleks tsementseguga kaetud ja igaks juhuks pisike varu.
Hiljem kõige tavalisem hüdrotõke ja siis kohe plaat peale.
Asi selles et maja põrand laakide peal,ja kogu tõstmisruum on 5 cm :?

Re: Elektriküte

Postitatud: 28 Nov 2016, 15:07
Postitas Külaline
Siis vast 2 kihtipõrandakipsi maha kruvida ja liimida ning kolmanda kipsi ribide vahele el kütte kaabel panna ja vahed isetasanduvaga täis valada ning siis hüdro ja plaat.

Re: Elektriküte

Postitatud: 28 Nov 2016, 21:21
Postitas siimsusi
Külaline kirjutas:Siis vast 2 kihtipõrandakipsi maha kruvida ja liimida ning kolmanda kipsi ribide vahele el kütte kaabel panna ja vahed isetasanduvaga täis valada ning siis hüdro ja plaat.
Täpselt nii sai eelmises korteris tehtud ja täiesti normaalselt toimis (vähemalt need 7 aastat, mis ma seal elasin).
Laakide vahele pane ka mingit soojustusmaterjali, et soe rohkem ikka üles poole liiguks.