1. leht 1-st

Maalrite töötasu

Postitatud: 31 Aug 2016, 20:44
Postitas renxx
Tere.

On mul vaja oma hind öelda ühele arendajale, kellelt saaks ca 4 maja aastas, kus siis teha maalritöid. Järsku on mõni abivalmis inimene nõus avaldama oma ruutmeetri hinna, millega tööd tehakse.

Majad on ca 170m2 põrandapinnaga ühekordsed, maalripinda kokku ca 550m2. Laed kipsist, ilmselt lauspahteldus lagedesse. Seinad krohvitud okei kvaliteediga, loomulikult ka lauspahteldus seintesse. Ühesõnaga tüüpiline maalritöö õigete vahendite ja võtetega. Vajadusel võin täpsemalt rääkida, kuid ilmselt pole see tähtis.

Hinnad mis läbi kindlasti läheks oleks 4eur m2 krundi alla, 6eur m2 lõppvärvi alla, kuid tahaks natuke järsku rohkem küsida. See siis loomulikult vaid tööraha.

Ennast üleliia kiitma ei hakka, kuid tööd teen kvaliteetselt.

Kui on keegi kes kaasa rääkida soovib, siis on. Kuid umbluujutu pigem võiks kirjutamata jätta.

Re: Maalrite töötasu

Postitatud: 31 Aug 2016, 21:36
Postitas Kurikas
Minu tänane hind on 10€ lõppvärvini ja 6€ krundini+ maksud. Nurgad teen kõik lindiga ja lauspahteldus vähemalt 3 kihti. Viimati tõstsin hinda umbes 2 aastat tagasi.

Re: Maalrite töötasu

Postitatud: 31 Aug 2016, 22:32
Postitas renxx
Milleks 3 kihti lauspahteldust tarvis on? Ise tõmban klaasfiiber lindi vuukidesse kõigepealt siloite/JS pahtliga sisse, siis laiemalt LR finega ning lõpuks lauspahteldus LR finega. Krohvitud pinnal siis alumiiniumnurgad siloite/JS pahtliga sisse, laiemalt LR finega ning lõpuks lauspahteldus LR finega. Rohkemaks vajadust ei näe.