Asjad elektrikilbi ees

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Sheba
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Juul 2016, 12:41

Asjad elektrikilbi ees

Lugemata postitus Postitas Sheba »

Mure selles, et naaber pani hiljuti oma asjad ühiskoridoris elektrikilbi ette, mina näen selles küll probleemi ja ohuolukorda.
Külaline
külaline

Re: Asjad elektrikilbi ees

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sheba kirjutas:Mure selles, et naaber pani hiljuti oma asjad ühiskoridoris elektrikilbi ette, mina näen selles küll probleemi ja ohuolukorda.
aga naabrit sa ei näe kunagi või ei julge temaga üldse rääkida? äkki ütled talle, et ebamugav kilpi kasutada ja ohukorral elektrit välja lülitada ja võtab oma asjad eest ära
Külaline
külaline

Re: Asjad elektrikilbi ees

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ja milles küsimus seisneb? :jooma
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Asjad elektrikilbi ees

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Tore teada. Kui muid muresid tekib siis võid jälle teada anda. Aga kilbi juurde pääsemiseks(kui selline ketserlik mõte üldse peaks tekkima) on selline võimalus, et need asjad sealt ära tõsta. See on proovitud lahendus ja täitsa töötab.
P.S. Igasugu ühiste asjade puhul tekib aga alati varem või hiljem olukord kus ühe tegevus teisele ei meeldi.
pold
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 169
Liitunud: 16 Juun 2013, 21:10
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Asjad elektrikilbi ees

Lugemata postitus Postitas pold »

Ma ei suuda seda võimalikku ohtu väga ette kujutada.
Võib-olla RVK puudumisel kui mõni seade korrast ära on? Või kui hamster või väike laps juhet närib? Aga mõlemal juhul peaks aitajal stepsel lähemal olema. Ning kuskil õhuliini taga võib-olla on inimesi, kes äikese ajaks voolu kilbist välja võtavad. Aga kaasaegse elektrisüsteemiga normaalsete inimeste kodumajapidamises ei oska küll mingit ülikiiret elektrikilbivajadust ette näha.
Vasta