1. leht 1-st

Probleemne detailplaneering

Postitatud: 25 Nov 2014, 15:54
Postitas tudengineiu
Tere!

Õpin Tartu ülikoolis ajakirjandust ja reporteritöö aine raames pean leidma uudise, mis puudutaks mõnd detailplaneeringut ja sellega seonduvaid probleeme ja vaidlusi.
Pöördungi selle foorumi poole oma murega. Kas oskate rääkida mõnest probleemsest ehitusest või detailplaneeringust Tartus või Tartu maakonnas?
Sobib nii naabrite vaidlus, kõrge maja, mis päikest varjab või muu sarnane konflikt.

Re: Probleemne detailplaneering

Postitatud: 26 Nov 2014, 10:20
Postitas Kalvis
Kõrge maja - Võru? päikeseprotsess.
Siis see ülbe ehitaja Tartu linnas, jooksis ajakirjandusest läbi.
Päikeseprotsessiga sarnane on Tallinna kunstiakadeemia ehitus ja imelik lõpplahendus. Kilodekaupa advokaatide vaidlusi, poliitikute sõnavõtte, võimalikku korruptsiooni ja imelikke KOV planeeringuid.
Tartu kohta on üksjagu riigikohtu lahendeid Tartu linnaametnike vastuseisudest ehituslubade väljaandmisest ja imelikest detailplaneeringutest.

Re: Probleemne detailplaneering

Postitatud: 26 Nov 2014, 12:41
Postitas keemik
Nommel, Vana-Mustamäe tänavale ehitatakse postmodernset hiiglaslikku betoonkuubikut. Miljööväärtuslikule alale, väikeste puumajade vahele, krundi täisehitus% tundub silmajärgi kåll åle 25% olema....Aga noh, ma pole arhitekti haridusega ka, mida ma ka åhtsest kultuurilisest ansamblist tean.

Re: Probleemne detailplaneering

Postitatud: 26 Nov 2014, 15:59
Postitas rein113
Võid uurida Pärnus Delfiine hotelliga seonduvat.

Re: Probleemne detailplaneering

Postitatud: 04 Dets 2014, 10:25
Postitas Kristel