informatsioon tööriistade kohta

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Tööriistad
külaline

informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Tööriistad »

Informatsiooniks
Tartus on avatud uus ehitustööriistade kauplus kust on võimalik soetad professioonalide tööriistu ning ka saada konsultatsiooni tööriistade kohta.
Poe koduleht onhttp://www.primustrade.ee
Kui kodulehel pole päris seda mida vaja,siis selle muretsemine pole probleem.
Poe aadress on tähe 135b Tartu
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas Teil poes on samuti kõikide müügis olevate tööriistade juures samasugune silt nagu kodulehel- "Küsi hinnapakkumist"?

Urmas
fgh
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas fgh »

Vaatasin ise sama asja. Samas ma ei saa aru miks neid väikepoode tekib nagu seeni peale vihma. Hinnaga konkureerida nad ei jõua, tarned on aeglased. Teadmised on neil samad või isegi väiksemad kui kogenud müügimeestel. Antud poes küll vähe eksootilisem kaup kuid neid poolikute kodulehtedega poode kole palju.
Soe soovitus, pange mingid hinnad välja, esimene mulje on hmm huvitav ja järgmine mulje on lehekülje sulgemine kuna ühtegi hinda pole. Inimene on laisk ja keegi küsima ei tule.
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuna hinna pakkumised on personaalsed siis ka poes pole hindu,pood on suhteliselt uus ja eks asju mida muuta on veel palju.
PS. tarneajad on üsna kiired.
Näiteks bosch tooted jõuavad kohale järgmiseks või üle järgmiseks päevaks.
Tööriista kätte saamist kiirendab ka ette tellimine.
Võimalik tellida ka kõik võimalike bosch varuosasid.
Veel ka mis on erinev teiste kauplustega me müüme ka komplektseid tooteid lahku,näiteks kui on vaja mõne puurvasara padrunit ja kohapeal ei ole siis müüme otse mõne trelli otsast selle ära ja uue padruni kohale jõudmine on juba meie probleem.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas cartman »

No eniveis on nii palju netipoode saadaval, et hinda kysima kyll ei viitsiks hakata.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10923
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 312 korda
On tänatud: 383 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Kuna hinna pakkumised on personaalsed siis ka poes pole hindu,...
Nii tore, nii tore, nii tore! :) Kas te ei tea siis kasvõi umbeski, mis hinnaga te asju sisse ostate+kulutused+maksud+kasum? Kas mittemingisugust baashinda ei olegi?
Millised on need personaalse hinnapakkumise kriteeriumid, mille järgi otsustate? Soo, vanuse, välimuse või veel mõne muu mulle teadmata ja ainult teile teadaolevate x kriteeriumi järgi? Kas kõpssaabastes, naaritsakasukas kenale blondiinile virutate akutrelli teile teadaolevale baashinnale veel mingi 100-....% otsa stiilis, ah, mida see blondiin ikka akutrellidest jagab või kui ta ajab teile keele kõrva ja näitab säärt, saab akutrelli 50- ...% odavamalt kui mõni töötunkedes spetsialist, kes jagab matsu nii akutrelli kvaliteedist, töökindlusest ja reaalsest hinnast?
Külaline kirjutas:... Veel ka mis on erinev teiste kauplustega me müüme ka komplektseid tooteid lahku,näiteks kui on vaja mõne puurvasara padrunit ja kohapeal ei ole siis müüme otse mõne trelli otsast selle ära ja uue padruni kohale jõudmine on juba meie probleem.
Igasugune reklaam pidavat mõjuma, aga peale selle, tsiteeritud lause lugemist, ei tõmba mind ükski vägi sinna poodi.

Ja te julgete veel kirjutada, et sitta kah, sul vaja, võtame siit, tellime uue, paneme uuesti külge ja küll järgmine ära ostab. Klient soovib osta komplektset toodet, mitte tagavaraosadest kokkupandut! Naljatilad! :)

Tõsiselt, komandeerige keegi poe juhtkonnast kiiresti müügimeeste kiirkursustele!

Ostsin paar aastat tagasi uue teleka, rõõmus, tulin koju pakkisin lahti ja avastasin kasti seest remonditöökoja (garatii)arve selle teleka kohta. Viisin poodi tagasi ja vahetati uue, mitte remonditud teleka vastu. Selgitasin neile viisakalt, et nemad ju küsisid ja mina ka maksin ikkagi uue, mitte kasutatud teleka hinna.
fgh
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas fgh »

Päris ikka nii võrrelda neid asju ei saa.

Löökpadrun on enamasti ikka eraldi osa trellil mis ongi mõeldud vahetamiseks. Tegu pole mingi lammutamise ja kasutatud toote müügiga. Teevad seda kõik kauplused. Saad täpselt samasuguse uue kauba ostes, mingit vahet pole. Vaevalt, et keegi masina hingeellu sekkuma hakkab.
Neid lahtiseid pudinaid vahetatakse igas kaupluses, akud, laadijad, padrunid, kohvrid. Tellitakse uus ja komplekt on samaväärne mis enne.
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

fgh kirjutas:Päris ikka nii võrrelda neid asju ei saa.

Löökpadrun on enamasti ikka eraldi osa trellil mis ongi mõeldud vahetamiseks. Tegu pole mingi lammutamise ja kasutatud toote müügiga. Teevad seda kõik kauplused. Saad täpselt samasuguse uue kauba ostes, mingit vahet pole. Vaevalt, et keegi masina hingeellu sekkuma hakkab.
Neid lahtiseid pudinaid vahetatakse igas kaupluses, akud, laadijad, padrunid, kohvrid. Tellitakse uus ja komplekt on samaväärne mis enne.
Mõningate mööndustega oleks sellega võib-olla isegi nõus, aga situatsioonis, kus keegi minu ees olev ostja soovib lööktrelli padrunit, see keeratakse letis olevalt trellilt maha ja mina järgmisena oleks soovinud osta seda lööktrelli, aga selle asemel soovitatakse mul järgmine või ülejärgmine päev tagasi tulla, et siis saad komplektse trelli, on minu arvates siiski natuke imelik. Või pole?

Urmas
Rainer
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Juun 2007, 20:04
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Rainer »

Külaline kirjutas:Kuna hinna pakkumised on personaalsed siis ka poes pole hindu,pood on suhteliselt uus ja eks asju mida muuta on veel palju.
PS. tarneajad on üsna kiired.
Näiteks bosch tooted jõuavad kohale järgmiseks või üle järgmiseks päevaks.
Tööriista kätte saamist kiirendab ka ette tellimine.
Võimalik tellida ka kõik võimalike bosch varuosasid.
Veel ka mis on erinev teiste kauplustega me müüme ka komplektseid tooteid lahku,näiteks kui on vaja mõne puurvasara padrunit ja kohapeal ei ole siis müüme otse mõne trelli otsast selle ära ja uue padruni kohale jõudmine on juba meie probleem.
Oleks vaja siis Bosch GRL 150HV laadijat.Kui palju maksab ja kui kaua on tarneaeg.
Volts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Juun 2011, 11:31
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 4 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Volts »

Rainer kirjutas:
Oleks vaja siis Bosch GRL 150HV laadijat.Kui palju maksab ja kui kaua on tarneaeg.
Miskipärast mul on selline imelik tunne, et saad vastuse privas. Et kohe mitte hind avalikuks ei tuleks. Äkki kellelgi teisel tekib ka huvi ja tahaks ka osta....
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

lihtsalt omanikul on piinlik raha küsida, järsku keegi peab teda vereimejast kapitalistiks
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vaaderman kirjutas:lihtsalt omanikul on piinlik raha küsida, järsku keegi peab teda vereimejast kapitalistiks
Arvatavasti peabki kui personaalse hinna teada saab ja jutt sinna juurde nagu Egiptuses kaubeldes, spetsial price for you, only today and only for you, not better price what I just do for you andandand.... :)
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
fgh kirjutas:Päris ikka nii võrrelda neid asju ei saa.

kus keegi minu ees olev ostja soovib lööktrelli padrunit, see keeratakse letis olevalt trellilt maha ja mina järgmisena oleks soovinud osta seda lööktrelli, aga selle asemel soovitatakse mul järgmine või ülejärgmine päev tagasi tulla, et siis saad komplektse trelli, on minu arvates siiski natuke imelik. Või pole?

Urmas
Me siiski hoolitseme selle eest , et järgmisele inimesele oleks ikka samal päeval sama komplekt saadaval :)
ahtos
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 108
Liitunud: 09 Mai 2012, 12:29
On tänatud: 4 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas ahtos »

See peab ikka väga haruldane tööriist olema mille hinda eraldi uurima hakata,kui kodukal hinda pole ei hakka ma edasi vaatamagi ja ma arvan,et minusuguseid on väga palju.Paarist firmast olen küsinud,et miks pole hinda kodulehel ja müügimees on öelnud,et mul ju kuupalk,milleks liigselt rahmeldada-nii ju rahulikum.Oleks nagu vene aeg tagasi-mõisa köis las lohiseb,või töösoe on kõige s...tem soe!
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Me siiski hoolitseme selle eest , et järgmisele inimesele oleks ikka samal päeval sama komplekt saadaval :)
Parafraseerides "Viimsest reliikviast" ühte lauset, siis, mitu korda ma ühe trelli pärast pean poes käima? :)
Rainer
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Juun 2007, 20:04
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Rainer »

Rainer kirjutas:
Külaline kirjutas:Kuna hinna pakkumised on personaalsed siis ka poes pole hindu,pood on suhteliselt uus ja eks asju mida muuta on veel palju.
PS. tarneajad on üsna kiired.
Näiteks bosch tooted jõuavad kohale järgmiseks või üle järgmiseks päevaks.
Tööriista kätte saamist kiirendab ka ette tellimine.
Võimalik tellida ka kõik võimalike bosch varuosasid.
Veel ka mis on erinev teiste kauplustega me müüme ka komplektseid tooteid lahku,näiteks kui on vaja mõne puurvasara padrunit ja kohapeal ei ole siis müüme otse mõne trelli otsast selle ära ja uue padruni kohale jõudmine on juba meie probleem.
Oleks vaja siis Bosch GRL 150HV laadijat.Kui palju maksab ja kui kaua on tarneaeg.[/quote
kõvad müügimehed küll, isegi ei suvatse vastata aga reklaamime küll et kõik bosch varuosad.koomikud....lihtsalt pole sõnu enam. :doh:
Nora
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Jaan 2014, 11:00

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Nora »

Mida te klounid halate,kui taha hinda teada siis vaadake mujalt.Ilmselt kui ei jõua minuti vältel oma näppe liigutada,et hinnapäring teha siis ei ole teist ostjat ka ,kuna selleks tule vb poodi minna.Mõelda vaid milline füüsiline koormus see veel saab olema.See on ikka müüa otsustada kuidas ta oma kaupa müüb. Igatahes edu kauplemisel ja rõõm näha ,et turg täieneb.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10923
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 312 korda
On tänatud: 383 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Nora kirjutas:Mida te klounid halate,...
Arvan, et Balti jaama turumüüjad suudavad oma kartuleid ja Hiina galanteriikaupu ka paremini maha müüa kui need äsja avatud poe ärimehed. Ei hala, kahju on nendest! :)
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kahjuks ka negatiivne kogemus, kirjutasin neile kirja, ei suvatse vastata. Siis imestavad, miks äri ei lähe ja teevad mõttetut reklaami.
eduard
Volts
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Juun 2011, 11:31
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 4 korda

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Volts »

Külaline kirjutas:Kahjuks ka negatiivne kogemus, kirjutasin neile kirja, ei suvatse vastata. Siis imestavad, miks äri ei lähe ja teevad mõttetut reklaami.
eduard
Kod "Nora" vastas ju. Ilmselt ta selle poega seotud, miks muidu käima vedas ennast.
Nora kirjutas:Mida te klounid halate,kui taha hinda teada siis vaadake mujalt.Ilmselt kui ei jõua minuti vältel oma näppe liigutada,et hinnapäring teha siis ei ole teist ostjat ka ,kuna selleks tule vb poodi minna.Mõelda vaid milline füüsiline koormus see veel saab olema.See on ikka müüa otsustada kuidas ta oma kaupa müüb. Igatahes edu kauplemisel ja rõõm näha ,et turg täieneb.
Igati professionaalne arvamus, minumeelest...
Külaline
külaline

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Rainer kirjutas:
Külaline kirjutas:Kuna hinna pakkumised on personaalsed siis ka poes pole hindu,pood on suhteliselt uus ja eks asju mida muuta on veel palju.
PS. tarneajad on üsna kiired.
Näiteks bosch tooted jõuavad kohale järgmiseks või üle järgmiseks päevaks.
Tööriista kätte saamist kiirendab ka ette tellimine.
Võimalik tellida ka kõik võimalike bosch varuosasid.
Veel ka mis on erinev teiste kauplustega me müüme ka komplektseid tooteid lahku,näiteks kui on vaja mõne puurvasara padrunit ja kohapeal ei ole siis müüme otse mõne trelli otsast selle ära ja uue padruni kohale jõudmine on juba meie probleem.
Oleks vaja siis Bosch GRL 150HV laadijat.Kui palju maksab ja kui kaua on tarneaeg.
Vabandust, ei näinud teie postitust kohe.
Laadija hind on 25 eurot (koos käibemaksuga) ja kuna tegemist on vana mudeliga siis tarneaeg on 3 nädalat. Baltikumi laos lihtsalt seda hetkel pole, sellest ka pikem tarneaeg.
dronco
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 29 Jaan 2014, 10:45

Re: informatsioon tööriistade kohta

Lugemata postitus Postitas dronco »

Kodulehele on nüüd tekkinud osaliselt ka hinnad(soodus ja töökindad rubriigis)
Vasta