1. leht 1-st

Klaasmerk või Glasaken?

Postitatud: 24 Sept 2013, 17:32
Postitas simpson121
Plaanis välja vahetada kaks korteri akent. Korter asub suure koormusega tänava ääres ja maja nurgas. Seega oleks vaja võimalikult helipidavad ja suvel vähe päikesesoojust sisse laskvad aknad saada.

Kõige mõistlikumad hinnapakkumised sain Klaasmerkist ja Glasaken´ist, hinnad väga palju ei erine. Kumba eelistada?

Glasaken: Glaskek Aluplast IDEAL4000, klaas 3k(6Energy N+4+4Sel)-12-Argoon

Klaasmerk: SCHÜCO Corona CT, klaas 3K4SEL+4+AR+NEUTR-70

Re: Klaasmerk või Glasaken?

Postitatud: 24 Sept 2013, 22:48
Postitas Rostfrei
Aga sa löö üleval otsingusse Glasaken ja loe.

Re: Klaasmerk või Glasaken?

Postitatud: 25 Sept 2013, 09:08
Postitas nuvot
Ei ole vähimatki kahtlust, et need kaks olid kõige odavamad hinnapakkumised. Kahtlust tekitab aga tõsiasi, et need kõige mõistlikumad valikud on.

Re: Klaasmerk või Glasaken?

Postitatud: 25 Sept 2013, 16:40
Postitas klaasimees vali
paketi konfi järgi päikesekaitsega on neutral70, odav küll aga neeldumisnäitajad nigelad.
Mürasummutuse klassi ei või küll kummalegi avatäitele omistada. Selleks kasutatakse lamineeritud klaaside kombinatsioone paketis või lausa Silent tüüpi eriklaase. Viimase hinda sa parem ei taha teada.

samas pole suurt mõtet klaaspaketi mürasummutusse pappi laduda kui heli madalad sagedused läbi raami või seina tulevad.