1. leht 1-st

Kanalisatsioonipüstaku läbi lae viimine

Postitatud: 20 Nov 2011, 22:08
Postitas Külaline
Hakkasin välja vahetama kanalisatsioonipüstakut, tegemist kahekordse, viilkatusega paneelelamu teise korrusega. Vana malmtoru sain ilma probleemideta kätte, laepaneelis oli 20x20 cm ava ning toru oli fikseeritud laevärvi ning millegagi, mis meenutas kõige rohkem turvast :shock: (ühesõnaga, mingi pornoga). Asemele läheb 5cm plasttoru, ning küsimus selles, kuidas peaks selle fikseerima?

Esimene enda idee oli selline: lakke kinnitada tüüblitega kipsplaaditükk, kust on uus toru läbi viidud; ning ülevalt paneelis olev ava vahtu täis lasta, mis peaks a) toru fikseerima b) soojutuseks olema.

Lisaks teeb muret see, et paneeli armatuur oli nähtav ning parajalt roostes. Kas saab hea, kui tõmban selle Hammeritega üle?