1. leht 1-st

Penoga välisfasaadi vooderdamine

Postitatud: 23 Sept 2011, 21:41
Postitas Susi35
Ja teema nr kaks järgi. Passiivmaja,välisvooder tuleb siis 15+15 peno,võrk ja krohv.Kui orienteeruv hind oleks 6-15€ vahel-sõltub kokkuleppest siis topelt peno justkui lisatöö.Oleks 30-nene peno :) ja krohv siis saaks pihta aga topelt peno pole ette tulnud.Mida soovitavad targemad pead ???
Ette tänades....

Re: Penoga välisfasaadi vooderdamine

Postitatud: 24 Sept 2011, 11:05
Postitas meha
paigaldad ju topelt penoplasti järelikult ka topelt raha ju paigalduse eest
Segu ju läheb topelt.
kas projektis on kirjutatud et läheb 15+15 peno,või tellija oma peaga välja mõelnud

Re: Penoga välisfasaadi vooderdamine

Postitatud: 26 Sept 2011, 18:35
Postitas Susi35
meha kirjutas:paigaldad ju topelt penoplasti järelikult ka topelt raha ju paigalduse eest
Segu ju läheb topelt.
kas projektis on kirjutatud et läheb 15+15 peno,või tellija oma peaga välja mõelnud
Kuna tegu pasiivmajaga ja tellija väite kohaselt ta ise soojainsener natuke ,samas ka ehitusjärelvalvaja jms siis projektist ma ei loe välja,mis sinna seina läheb-kõik enam vähem sketši tasandil asjatamine.
Aga tänud vastuse eest siiski.Tegelikult pole sattund peno ja krohvi töödele seega ka hinnad segased-yritasin just hinda välja selgitada:miinimum ja maksimum taksid.Muidugi võib öelda et kui palju raha tahad saada siis jaga see oma ajaga ja saadki hinna kuid see on suhteline :) võin tahta 25000 kuus ka saada kuid võin ka 15000 normaalseks pidada.Pean ikka silmas ehitusmaastikul liikuvaid hindu :)
Tänud ette.