1. leht 1-st

Pritskrohv seina külge kinnitamine

Postitatud: 21 Juul 2011, 13:25
Postitas Külaline
Maja välissein on järgimine: fibo, 10cm penoplasti, võrk, pritskrohv, värv. Kuidas sellise seina külge midagi kinnitada nii, et see ka kinni jääks? Postkasti lasin pikkade kruvidega fibosse kinni, aga tulemus on ikkagi pisut logisev. Nüüd oleks vaja üks stepsel samasse seina saada, aga mõistus on kinnitusvahendite kohapealt otsas. Pigem nagu tundub, et võiks vaadata liimide poole.

Tänud, kui keegi oskab aidata.

Re: Pritskrohv seina külge kinnitamine

Postitatud: 25 Juul 2011, 08:37
Postitas Chef
eks see epsiga soojustamise üks hädasid ole. postkast ja muud elemendid tuleks kinnitada hülssidega (tekib jah väike külmasild aga mis teha). hülsina kasuta miskit nt. 10mm terastoru, millele puurid epsi sisse augu ette, lükkad sisse ja pikk kruvi järele.

Re: Pritskrohv seina külge kinnitamine

Postitatud: 25 Juul 2011, 11:46
Postitas Kalvis
Üks variant on pruss või lauatükk vahtplasti sisse kinnitada ja selle külge pistikupesa. Nii tegin endale. Kuid piki kruvi nüüd küll mega soojust ei lahku, pindala on liiga olematu, fibo juhib ka piisavalt vähe soojust.

Re: Pritskrohv seina külge kinnitamine

Postitatud: 25 Juul 2011, 18:54
Postitas Olaf
Mul on umbes samasugune sein, fibo asemel on krohvitud tuhaplokk, siis 10 cm vahtpolüstürooli, võrk (segus) ja kõige peal õhuke hõõrdkrohv. Lipuvarda hoidja kinnitamiseks kasutasin 170 mm kruvisid koos pikkade tüüblitega (neid on ehituspoodides müügil). Kinni vägevalt.