1. leht 1-st

Küsim. osb plaadi kohta

Postitatud: 19 Mai 2011, 10:23
Postitas saarmarg
Osb plaadi peale ei taha hästi tapeet kinni jääda .Mida teha.

Re: Küsim. osb plaadi kohta

Postitatud: 19 Mai 2011, 10:59
Postitas Urmas
saarmarg kirjutas:Osb plaadi peale ei taha hästi tapeet kinni jääda .Mida teha.
Väga meeldiv on näha järgmist liiget "OSB tapetseerijate klubi"-s! :) Kratsi maha, sest ega eriti hakkagi sinna otse kinni jääma või ehk korraliku ja kallima liimiga nagu "Lentus" niiskuskindel, "Seinaliim" niiskuskindel vms. sarnane toode, mitte nende veega lahustatavate "kuivkiselli" liimidega. Sellest OSB-le tapeedi kleepimisest on päris palju jahutud "Siseviimistlus...."teema all, aga eks pead ise natuke sealt sorima. Edu sulle ja veelkord tere tulemast klubisse! :) (Ilma pahatahtlikuseta!)

Re: Küsim. osb plaadi kohta

Postitatud: 19 Mai 2011, 13:07
Postitas Rutt
Mina ka tervitan sind klubisse. Klubiliikmena võin omast kogemusest öelda, et tapeet jääb kui OSB enne korralikult üle värvida. Ja siis enne tapeedi panekut teed seina tapeediliimiga üle ja lased kuivada ja siis järgmise korraga alles hakkad tapeeti panema.
Ja kui sa pole kõige andekam tapeedipanija, siis värvi tapeedi alt enamvähem tapeeditooni värviga, siis ei jää need tapeedi vahekohad nii hästi silma, sest niikuinii sa ei saa neid ideaalselt klappima.