kaitsmesse vool sisse...

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

kaitsmesse vool sisse...

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas on vahet kummalt poolt tuleb tavalisse Moelleri 16A kaitsmesse vool sisse? Olen näinud, et on pandud ülevalt poolt sisse ja ka altpoolt (erinevad inimesed paigaldasid).
Elektrik123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 13 Okt 2010, 19:49

Re: kaitsmesse vool sisse...

Lugemata postitus Postitas Elektrik123 »

Seda kus automaadil on sisse voi valja poolus ei ole standartiseeritud. Aga parem kui panete nii et all ikka tuleb sisse, siis jargmine mees kes tilem remondima voi mingi tood teosama ei saa seal el.looki...tavaliselt koik panevat alt.
tkko
külaline

Re: kaitsmesse vool sisse...

Lugemata postitus Postitas tkko »

Tootja mõtleb ka vist nii, et alt tuleb vool sisse. GE-l saab selle lõhikutega faasikammi igatahes vaid alla ühendada.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: kaitsmesse vool sisse...

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ma olen ühte seeriat (vist oli LSN) näinud kus sellele mõeldes oli kamm võimalik ka üleval ühendada ja kinnitus DIN liistule oli kah teistmoodi tehtud. Ja põhjus oli see, et kui on vaja näiteks 20 automaadi puhul üks ära vahetada siis ei pea kogu rida kammi küljest lahti kruvima. Aga enamasti on jah "ülevalt läheb välja" tüüpi asjad olnud.
trebla
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2785
Liitunud: 04 Aug 2009, 00:27
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 61 korda

Re: kaitsmesse vool sisse...

Lugemata postitus Postitas trebla »

Kustpoolt automaati toita võib, see on automaadi tehnilistes andmetes kirjas...
üldjuhul korralikke asju võib toita mõlemalt poolt...
remontima kutsuge ikka see mees, kes oskab kammi ja juhtme vahel vahet teha, või tunneb elementaarseid ohutustehnikavõtteid - kontrollib pinge olemasolu..
Vasta