Kööki õhupuhasti

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
alexk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 27 Mär 2006, 20:13

Kööki õhupuhasti

Lugemata postitus Postitas alexk »

Kas kellelgi on kogemusi nn. õhupuhasti saare kohal, kus ventilaator ei asu kohe kubu sees ja kus ventilaator on viidud natuke eemale läbi seina mineva ventilatsiooni ava juurde? Enamus pakutavaid kubusid on koos ventilaatoriga ja suht kallid, just need lakke riputatavad hinnad algava ca 8000EEK.
kogemus
külaline

Lugemata postitus Postitas kogemus »

Oma maja.
Saarekest mul ei ole.
Pliidiplaat asub seina ääres, kohale on pandud kubu mille sees on tehasevent. Venditoru läheb katusele ja katusel on väljatõmbe korstnal katusevent. Töötab normaalselt ja vääääga vaikselt, regulaator on köögiseinal valgustuslülititega reas.
Kui mingi tugevam sahmakas pannilt tõotab tulla (näiteks midagi praadides tõstad panni kaane ülesse) siis lülitan hetkeks sisse ka max võimsusel tehaseventilaatori kubu küljes.
Plaanin teist maja teha ja seal panen kindlasti sama süsteemi, et vent asub kubust kaugemal. See, et kubu oma tehasevendiga lärmab ei meeldi mulle kuidagi.
marere
külaline

ventilaaori küsimus

Lugemata postitus Postitas marere »

tere,
mul ka korteris remont pooleli. köögis ventilatsiooni toru viidud välisseinast välja, toru jääb kipsplaadi taha.
mida soovitate,et tõmme oleks hea, müra vaikne,
Millist kubu või tõmbe kappi soovitate.
Gaasi pliit seina ääres.
Reixx
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 22 Mai 2007, 22:59

Re: ventilaaori küsimus

Lugemata postitus Postitas Reixx »

marere kirjutas:tere,
mul ka korteris remont pooleli. köögis ventilatsiooni toru viidud välisseinast välja, toru jääb kipsplaadi taha.
mida soovitate,et tõmme oleks hea, müra vaikne,
Millist kubu või tõmbe kappi soovitate.
Gaasi pliit seina ääres.
Täpselt sama mure!
viiluke
külaline

Re: Kööki õhupuhasti

Lugemata postitus Postitas viiluke »

Sarnane mure oli, sai paigaldatud õhupuhasti väljatõmbe ventilaator
Vasta