1. leht 1-st

Caparol Samtgrund

Postitatud: 12 Mai 2010, 15:04
Postitas GuidZ
Tere

Kus poes võiks tartus Samtgrund kohapeal olemas olla? Eriti tore oleks 2.5L pütt.

Tundub, et caparoli värvid hakkavad kaduma, asemele pannakse odavam Alpina...

Re: Caparol Samtgrund

Postitatud: 12 Mai 2010, 23:51
Postitas Urmas
Muidu hea krunt, aga kuna ta on halliks toonitud, siis lendasin umbes kolm aastat tagasi ühel objektil orki sellega. Klient soovis seinte tooniks valget ja Caparoli enda valge Samtex7 ei suutnud seda ka kolme korraga ära katta ehk jäi kumama või olin mina liiga kriitiline. Samas klient oli rahul ja hakkas kehtima ütlus, et tark ei ütle ja loll ei saa aru. Kliendil oli mingi oma sõber seal Caparolis ja sellepärast selle firma toodete kindel valik. Mõni aeg hiljem käisin Caparolis konsultatsioonis mingi asja pärast ja mainisin seda efekti neile- olid imestunud, kutsusin vaatama, aga ei tulnud, vaid tänasid märkuse eest. Äkki oli lihtsalt mingi konkreetse partii apsakas, sest muidu Caparoli värvidele viltu ei vaata, vaid isegi soovitan. Caparoli peaks müüma Espaki ja Ehitusmarketi ketid kindlasti.

Re: Caparol Samtgrund

Postitatud: 13 Mai 2010, 09:39
Postitas GuidZ
Ehitusmarketit tartus ei ole, Espaki pole tõesti jõudnud vaatama aga läen. Kohalik on nii jube, et sinna niisama sattuda ei taha :)

Mul just hea kogemus caparoli värvidega - kipskrohvile-pahtlise üks kiht krunti ja sinna üks kiht samtex 7, soe valge (väga õrn toonike) ja tulemus ideaalne. Samtgrund katab jube hästi, eriti hea igasugu kollaste alla

Re: Caparol Samtgrund

Postitatud: 13 Mai 2010, 21:54
Postitas Urmas
Ega ma ka muidu ei laida Caparoli värve, aga ju mulle sattus tookord võib-olla mingi praakpartii, eks tegijal ikka juhtub.

Re: Caparol Samtgrund

Postitatud: 14 Mai 2010, 20:55
Postitas ei go
soovitan caparolist siiralt eemale hoida, nende toonimismasin ei anna kunagi 2xjärjest sama tooni välja. Hoiavad hoolduse pealt kokku.

Re: Caparol Samtgrund

Postitatud: 14 Mai 2010, 22:57
Postitas Urmas
ei go kirjutas:soovitan caparolist siiralt eemale hoida, nende toonimismasin ei anna kunagi 2xjärjest sama tooni välja. Hoiavad hoolduse pealt kokku.
See, et mingis poes toonimispastat pigistav massin sealsamuses on, ei tee vee Caparoli värve ebakvaliteetseks.