Kust saaks vineeri osta?

coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas coachman »

Tegelikult mul vaja ainult paar tahvlit. Niiskuskindlat kasevineeri 9 mm (+/-), kus vähemalt 1 pool oleks parima kvaliteediga (B oli vist). Äkki keegi on mõnes ehitusmateralide poes näinud? Või mingis muus kohas kust saaks lihtsalt nii, et lähed, maksad ja viskad kärusse? Võiks olla Tallinna lähedal ja ideaalis laupäeval lahti. Teab keegi ???
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas ifffff »

vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas vwman »

Parima kvaliteediga vineer vist Kalvises ( ma pole sealt ammu ostnud, hind oli liiga kirves )
Parima hinnaga vineeri olen ma saanud http://www.hot.ee/violent/ .
Ma pole muidugi enamasti paari plaadi kaupa ostnud, mul läheb 1,5 pakki korraga
Tükke ja üksikuid plaate, kui on kiiresti vaja olnud, olen ostnud vanast Vineeri ja Mööblivabriku poest Vana-Lõuna tänaval.
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas coachman »

Kui google mind (täpselt sama otsinguga ja päris mitme tunni jooksul) aidanud oleks siis poleks ma ju ometigi siia küsima tulnud. J&"£ &£@&4 Kui sa leiad mõne minu jaoks kasuliku viite enda poolt postitatud otsingust siis palun postita see siia. Puukeskuses pole kohapeal mitte midagi. Enamik müüjatest tunduvad olevat mingid maaletoojad-hulgimüüjad kes paari plaadi küsimise peale sul nina peast ära hammustavad. Ühelgi ehituspoel webis toimivat tootekataloogi pole ja ühelgi webipoel kataloogis seda toodet pole. Nii et - ära targuta.
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas coachman »

vwman kirjutas:Parima kvaliteediga vineer vist Kalvises ( ma pole sealt ammu ostnud, hind oli liiga kirves )
Parima hinnaga vineeri olen ma saanud http://www.hot.ee/violent/ .
Ma pole muidugi enamasti paari plaadi kaupa ostnud, mul läheb 1,5 pakki korraga
Tükke ja üksikuid plaate, kui on kiiresti vaja olnud, olen ostnud vanast Vineeri ja Mööblivabriku poest Vana-Lõuna tänaval.
Tänud asjaliku vastuse eest! Klavis ja Violent tunduvad mõlemad rohkem hulgimüüjad olevat - kas seal jaeklienti kah teenindatakse. Violent'il oli küll praegu vähemalt kodulekel kirjas et "Kõrgemad sordid - tellimisel" (kohapeal ainult C/C). Olen isegi sealt Vana-Lõuna tänavalt kunagi midagi ostnud aga see küll meelde ei tulnud. Tänan, lähen vaatan, äkki leian sealt oma paar plaati.
Kasutaja avatar
TõnuR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 25 Jaan 2010, 16:52

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas TõnuR »

hommik

Meil on:) Ehk siis Puumarketi Männiku osakonnas. siin on olemas niiskuskindel kask mõõduga 9x1250x2500, sort B/BB (B - külg on lihvitud, ilma oksakohtadeta. BB - külg on lihvitud, oksakohad on asendatud punnidega, kuni kolm punni ühel m2). hinnaks saan teha 680,00 eek/tk (hind koos käibega)
Sellist mille üks külg oleks C ja teine B on vist suht võimatu jaekaubandusest leida.

Tõnn Puumarket.ee
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas coachman »

TõnuR kirjutas: Meil on:) Ehk siis Puumarketi Männiku osakonnas.
TÄNUD! Webist kuidagi ei leidnud seda aga kui olemas on siis on super. Tulen homme järgi.
Kasutaja avatar
TõnuR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 25 Jaan 2010, 16:52

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas TõnuR »

jätan kassasse tellimuse eraisiku nimele. kui tulete küsige seda ja siis juba müüja teab mida teha.
kliki20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Aug 2011, 14:10

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas kliki20 »

Pakkun HEA HINNAGA EHITUSEKS JA PEHMEMÖÖBLI VALMISTAMISEKS VINEERI. Saadaval k6iki paksuseid Kirjutada soovidest kliki20@hot.ee
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

kliki20 kirjutas:Pakkun HEA HINNAGA EHITUSEKS JA PEHMEMÖÖBLI VALMISTAMISEKS VINEERI. Saadaval k6iki paksuseid Kirjutada soovidest kliki20@hot.ee
Ks näpud kukuvad asukoha märkimisel ära või?? :banghead:
Kahtlen siiralt, et hind NII hea on, et tasub ka Kapa-Kohilast end kohale vedada.
PaulPaul
külaline

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas PaulPaul »

Tõstaks vana teema üles.
Aeg-ajalt on vaja mõned tahvlid 4mm B/BB vineeri. Seni olen Deborast toonud. Hea hind ning viisakas kvaliteet, aga ausalt ei viitsi väga Haaberstist Maardusse kimada, kui jälle mõnda tahvlit tarvis.
Tallinnas ka keegi viisaka kvaliteediga vineeri pakub veel? Kalvis ei lähe oma hinna tõttu arvesse. 8)
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10865
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 310 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui sa ei oska guugli otsingusse kirjutada "4mm vineer" ning seal midagi lähemat-odavamat otsida ja sulle Haabersti-Maardu vahel kimamine sobib rohkem, siis on see sinu valik.
https://www.google.ee/search?q=4mm%20vi ... TF-8&hl=et
Külaline
külaline

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

PaulPaul kirjutas:Tõstaks vana teema üles.
Aeg-ajalt on vaja mõned tahvlid 4mm B/BB vineeri. Seni olen Deborast toonud. Hea hind ning viisakas kvaliteet, aga ausalt ei viitsi väga Haaberstist Maardusse kimada, kui jälle mõnda tahvlit tarvis.
Tallinnas ka keegi viisaka kvaliteediga vineeri pakub veel? Kalvis ei lähe oma hinna tõttu arvesse. 8)
mass on haaberstile lähemal www.mass.ee
ehitus+meister
külaline

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas ehitus+meister »

Ma tean, et Debora võib tuua kaupu, kuhu on vaja, kui osta suures mahus. Võib helista või e-mailiga tellida. Ei ole vaja minna nii kaugele... Kui kaup on juba tuttav.
elus
külaline

Re: Kust saaks vineeri osta?

Lugemata postitus Postitas elus »

Koige suurem valik ja parim hind on ikkagi Deboras. Nad saavad ka lõigata ja muudmoodi töödelda vineeri. Saadavad ka kauba kohale ilma et peaksin ise sinna minema.
Vasta