niveliir

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
hakkaksremontima
külaline

niveliir

Lugemata postitus Postitas hakkaksremontima »

Mul on plaanis hakata tegema vannitoas remonti. plaatide panemiseks aga soovitati kasutada ristlaserit. Sattusin leheküljele http://www.boxes.ee ning silma jäid laserlineri ristlaserid. Kas kellegil on kogemusi selle brandi laseritega?
armering
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 13 Sept 2009, 17:00

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas armering »

no ainult oma vannitoa jaoks pole mõtet vist osta...,pigem võta rendist
Kõik betoonist ja kivist 53905131 Janno armering@carlnet.ee Viljandi
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

viimane kord kui rendist iseloodiva lasermajaka võtsin, siis valetas 10jm peale 5cm:(:D

vannitoas saab hakkama ka loodiga
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
hakkaksremontima
külaline

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas hakkaksremontima »

Kus sa rentisid? :D vaatasin, et seal leheküljel on mingi supercross laser üsna asjalik, kodukasutajale sobiks isegi. kui hinnast alla saaks siis kuluks ka mõneks muuks tööks ära ehk.
Mis see rendipäeva hind võib olla sellistele pillidele?
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas Andresto »

Tere!
Kunagi vaatasin samuti neid Laserlineri ristlasereid ja just neid, mis rohelise kiirega, mis pidavat märksa tugevama kiirega olema, kui punased. Lõpuks ostsin siiski Würth`i ristlaseri.
Minu tähelepanekud: laenutuse omad võivad olla "põrutatud" ja siis valetavad - olen isegi ühest Stabila
laserist "jagu" saanud. Odavad vist jällegi valetavad, miks siis nende omanikud muidu minu oma laenavad.
Andres
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui sa mõtlesid osta seda ristlaserit, mis tuleb eelnevalt mulli järgi loodi ajada, siis sellist osta on tõesti mõtetus (tavaline lood on kah etem), aga kui isenivelleeruvat ja hiljem ka võib sul seda vaja minna,siis juba tasuks mõelda. Vertikaalide jaoks pole isegi laseritest täpsemat loodi, mis põhineb maa külgetõmbejõul, on nöörlood ehk raskus nööri otsas ja horisontaalidega peaks ikka korraliku 2m loodiga hakkama saama.
hakkaksremontima
külaline

Re: niveliir

Lugemata postitus Postitas hakkaksremontima »

Ma ikka mõtlen iseloodivat jah. Rääkisin Boxese müügimeestega, tegid hea hinna ka. Vaatasin et korralik 2 m vesilood maksab sama palju. Lähen ikka ostan ära, tuleb kasuks ka teine kord.
Vasta