Kipsplaadi vuugid ja tapeet

kipsi
külaline

Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas kipsi »

Selline viimistlus, mida arvate?

1. Kipsplaadi vuugid ainult pahtliga siledaks, nurgad värvitava silikooniga "hermeetiliseks".
2. Vuugid ja vertikaalsed nurgad vähe paksemate paberiribadega ca 5sm laiustega üle liimida.
3. Ajalehekiht peale liimida.
4. Tapeet peale liimida.

Kunagist sai seinu nii tapeediga kaetud, nüüd mõtlen lisasoojustususega seinapinda samuti katta.

Kas on mõtet tapeedialuse pinnaga juuksekarva lõhki ajada?
grossu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 03 Jaan 2007, 22:41
Asukoht: Tartu

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas grossu »

ära mängi lolli, sellisel jamal pole küll tapeedi alla mõtet. Kui kips korralikult pandud, siis vaid võrkteip, viisakam pahteldus ja kruntvärv selga ning siis tapeet ja asi korras!!
KUI MA MIDAGI TEEN, SIIS TEEN MA SEDA NII, NAGU TEEKSIN MA SEDA ENDALE!!!
kipsi
külaline

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas kipsi »

grossu kirjutas:ära mängi lolli, sellisel jamal pole küll tapeedi alla mõtet. Kui kips korralikult pandud, siis vaid võrkteip, viisakam pahteldus ja kruntvärv selga ning siis tapeet ja asi korras!!
Aga milline (soodus) kruntvärv sobiks?
grossu
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 137
Liitunud: 03 Jaan 2007, 22:41
Asukoht: Tartu

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas grossu »

no mis erilist krunti sa siin ikak vajad, mine poodi, vaata, milline lateks on kõige odavam ja kui palju sul vaja läheb ja ongi asi selge, mis sa seina paned, õhukene kiht, et ära hakka seina värvima, vaid ainult nii moe pärast paned!!
KUI MA MIDAGI TEEN, SIIS TEEN MA SEDA NII, NAGU TEEKSIN MA SEDA ENDALE!!!
kipsi
külaline

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas kipsi »

grossu kirjutas:no mis erilist krunti sa siin ikak vajad, mine poodi, vaata, milline lateks on kõige odavam ja kui palju sul vaja läheb ja ongi asi selge, mis sa seina paned, õhukene kiht, et ära hakka seina värvima, vaid ainult nii moe pärast paned!!
Kas "lahja" niskustõke sobiks samuti krundiks?
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10643
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

On kasutatud ja hoiab paremini kinni küll (hiljem kui oli vaja lahti saada siis niiskustõkke küljest lahti niisama ei saanud)
Külaline
külaline

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mingit ajalehejura pole alla vaja, imab liigselt tapeediliimi niiskust ja võib hakata all krimpsu kiskuma.
Normaalne pahteldus võrkteibil ilma peenviimistluseta ja kruntida odava lateksiga. Heleda tapeedi korral on valge kruntvärv obligatoorne, muidu jäävad pahteldatud vuugid läbi kumama.
Niiskustõkkega võid nakke parandamiseks ainult nurgad üle käia.
Kaspar87
külaline

Re: Kipsplaadi vuugid ja tapeet

Lugemata postitus Postitas Kaspar87 »

tapeedi alune kruntvärv vali tapeedi tooni. tuleb kõige parem tulemus.
Vasta