puittooted

Siia foorumisse postitage ainult tööotsimisi või oma teenuste reklaam!
Foorumi reeglid
NB! Tööotsimise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööd otsida, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööotsimise või reklaamiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Kaspar
külaline

puittooted

Lugemata postitus Postitas Kaspar »

Väike puidutsehh otsib ehitusettevõtjatest koostööpartnereid, kes on huvitatud puitustest, treppidest ja aknalaudadest.
<<< puittooted <<<
ilona
külaline

puittooted

Lugemata postitus Postitas ilona »

tere
<BR>mis hinnaga oleks võimalik teilt tellida odavaim u-kujuline trepp augule mõõtmetega 180*230 ja kõrgusega 260?
Kaspar
külaline

Lugemata postitus Postitas Kaspar »

5000 eeku
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4238
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 84 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Kus värk asub?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

5000 krooni eest saab korraliku redeli aga mitte korraliku trepi :roll:
MARX
külaline

TREPID

Lugemata postitus Postitas MARX »

TERE ILONA!
Kui soovid korralikku treppi siis võin julgelt soovitada Keila puidukoda.Ise tellisin sealt ja oln ka kuratlikult rahul.Muidugi ei saa sa seda treppi 5000EEk-i eest,lihtsam osta siis juba omale redel.Minu trepp läks maksma 27000,ning oli samade mõõtmetega nagu sinulgi.
Kui on huvi siis helista numbril56496335 ja küsi Eugenit.Muidugi lohuta end kohe ka sellega,et järjekorrad on pikad,kuid see-eest kaup ka kvaliteetne.
Aleksei
külaline

Trepid

Lugemata postitus Postitas Aleksei »

Kui on veel kellelgi trepi soovi siis ma soovitan üht FIEd. Mulle ta tegi trepi ja olen rohkemki kui rahul sest ma peaksin raha peale pahane olema kui ma 27000 eeku välja käiksin. Mul trepp 16 astet ja kah U-kujuline aga maksin 20000 EEKi. Ja veel mu naabrile tegi ta ka veel L-kujulise , hinda ma ei tea aga mitu firmat käisid enne teda seal ja ütlesid et on võimatu teha sest augu mõõtmeid ei istu. õhesõnaga ebaporpotsionaalne trepp tuleb. Fie käis kohal mõõtis ära ja pani trepi üles ainus asi oli see et jalga tuleb 1CM kõrgemale tõsta kui norm on(normaalne on vist 15-18CM)Soovitan Soojalt sest hind on võrdlemisi odav aga kvaliteet see eest tasemel. Kui kedagi huvitab siis tema nr. on 55660774 või 4453160. Küsida Vollit.
Külaline
külaline

info

Lugemata postitus Postitas Külaline »

otsin täispuidust siseukse tegijat
Külaline
külaline

Re: Trepid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aleksei kirjutas:Kui on veel kellelgi trepi soovi siis ma soovitan üht FIEd. Mulle ta tegi trepi ja olen rohkemki kui rahul sest ma peaksin raha peale pahane olema kui ma 27000 eeku välja käiksin. Mul trepp 16 astet ja kah U-kujuline aga maksin 20000 EEKi. Ja veel mu naabrile tegi ta ka veel L-kujulise , hinda ma ei tea aga mitu firmat käisid enne teda seal ja ütlesid et on võimatu teha sest augu mõõtmeid ei istu. õhesõnaga ebaporpotsionaalne trepp tuleb. Fie käis kohal mõõtis ära ja pani trepi üles ainus asi oli see et jalga tuleb 1CM kõrgemale tõsta kui norm on(normaalne on vist 15-18CM)Soovitan Soojalt sest hind on võrdlemisi odav aga kvaliteet see eest tasemel. Kui kedagi huvitab siis tema nr. on 55660774 või 4453160. Küsida Vollit.
Tere! Sa müüd ju ise poolfabrikaatdetaile, seega peadki oma montažnikut
promoma! Jõudu!
Volli
külaline

trepimeister

Lugemata postitus Postitas Volli »

hei kuulge siin on keegi valesti aru saanud mina ei tööta tolle Aleksei all . Olen FIE ja töötan koos oma väimehega . Ise valmistan täispuit trepiastmeid ja kõike muud mida trepidele vaja . Kuid kusjuures tööd pakkus ta mulle küll. Nii et see viimane märkus oli kohatu. Kui ei usu siis helista ja veel parem oma silm on kuningas. tule ja vaata . Tel. 55660774
mees
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 27 Dets 2005, 11:30
Asukoht: Paide

Lugemata postitus Postitas mees »

Oleks huvi trepi vastu. Kus kandis tegutsed.
Ehk on mõned pildid sinu treppidest.
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Meister

Lugemata postitus Postitas reggie »

Võin soovitada head trepimeistrit, alates 1000 kroonist aste, kui soovi on siis kirjutage. Tegutseb ta Tartus ja Jõgevamaal.
Vasta