Eestis müüdavad kivivillad

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas vwman »

Uuriks, millist kivivilla ( kõige tavalisem vill plaatidena) meil siin müükase ja püüaks selgitada põhjuseid, mis eelistada ühte teisele.Ise ma ei ole teadlane, paigaldaja ja ehitaja.Parandege mind ja esitage vastuväiteid, kui ma totaalset hülge möla ajan.

Paroc
Kivivilla sünonüüm eestis, ütled paroc ja kõik mõtlevad.. aa kivivill.Kvaliteet hea ja pagaldjad ei nurise.

Rockwool
Säästuvill, kui raha ei ole pannakse seda. Paigaldajate sõnul kvaliteet ebaühtlane ja paigaldada kehvem kui Paroc villa.

Rocksilk ja Nobasil :
Pole ammu müügil näinud. Äkki ei toodetagi enam ?

Isolight-L, ISOROC
Keegi oskab midagi komenteerida? Müüb vist Stouns Group OÜ

Midagi veel äkki ?
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
ehitusele
külaline

Re: Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas ehitusele »

vwman kirjutas:Uuriks, millist kivivilla ( kõige tavalisem vill plaatidena) meil siin müükase ja püüaks selgitada põhjuseid, mis eelistada ühte teisele.Ise ma ei ole teadlane, paigaldaja ja ehitaja.Parandege mind ja esitage vastuväiteid, kui ma totaalset hülge möla ajan.

Paroc
Kivivilla sünonüüm eestis, ütled paroc ja kõik mõtlevad.. aa kivivill.Kvaliteet hea ja pagaldjad ei nurise.

Rockwool
Säästuvill, kui raha ei ole pannakse seda. Paigaldajate sõnul kvaliteet ebaühtlane ja paigaldada kehvem kui Paroc villa.

Rocksilk ja Nobasil :
Pole ammu müügil näinud. Äkki ei toodetagi enam ?

Isolight-L, ISOROC
Keegi oskab midagi komenteerida? Müüb vist Stouns Group OÜ

Midagi veel äkki ?
Täitsa info olemas, venemaal tehakse, müüb ülalnimetatu firma
tehnilised andmed normaalsed, ei oska midagi kahtlustada kui ainult paigaldusmugavust
http://www.isoroc.ru/english/en_products.html
mul semul ka ehitus algamas, ei tea kas prooviks ära
kes on juba kasutanud??
Raiko33
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Juun 2009, 15:19

Re: Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas Raiko33 »

hea ülevaate kivivilladest saab www.baumax.ee

Rockwool on uute toodetega astunud sammu lähemale parocile, soojajuhtivus on parem Multiroc 35 vs paroc UNS 37, pakendid on tugevad, vill on kvaliteetsem. Kui paroc on väidetavalt ikkagi paigaldajale mugavam.

Nobasili tehase ostis ära Knauf Insulation, kes Eestis tuntud kui klaasvillade müüja (Knauf, Thermolan, Classic jne.), uued tooted ka selle kaubamärgi all, peaks olema samuti antud netipoes müügil. Hinna/kvaliteedi suhe väga hea, kui ei ole näinud Eestis kergvillasid, pigem tihedad.

Isoroci olen katsunud ja esialgu ei uskunud, et tegu on kivivillaga, väga pude ja tolmab teistest tunduvalt rohkem. Tehnilised näitajad on samad, kuid hinna eelis hakkab teiste ees kaduma, samuti mina olen näinud ainult tihedaid villasid.

Edu,
Raiko33
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Juun 2009, 15:19

Re: Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas Raiko33 »

ja veel, et Rocksilk toodi minu teada kuskilt kaugelt Lääne-Euroopast ja hetke hindadega see enam ei tasu ära, Eestis olen hiljuti liikvel näinud soodsalt 30mm Rocksilki Katuse plaati - tootja on sama Knauf Insulation.
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas vwman »

Multiroc 35 vs paroc UNS 37, pakendid on tugevad, vill on kvaliteetsem. Kui paroc on väidetavalt ikkagi paigaldajale mugavam.
On keegi paigaldanud siis seda Multiroc 35-te? Kuidas kvaliteet tundub, võrreldes paroc UNS 37.
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
baumax
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 28 Juun 2009, 12:07
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Eestis müüdavad kivivillad

Lugemata postitus Postitas baumax »

Paroc on paigaldajale ikkagi mugavam, paremini püsib koos jne. see on ikkagi "tipptase"
Multiroc on aga Rockwooli poolt suur samm edasi võrreldes tema eelneva toodanguga, samuti on Multiroci pakend väga hea ja soojajuhtivus madalam ehk soojupidavus parem.

Kuid nüüd on paroci hinnad ka juba langenud kohati isegi alla Rockwooli hindade.... seega jääb küsimus õhtu :)
Homer - Ehitusmaterjalid soodsalt inimesele, kes julgeb ehituse ise ettevõtta
www.ehomer.ee
Vasta