AWYZ14LB vajab remondimeest

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Dream0Box
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 30 Okt 2007, 16:29

AWYZ14LB vajab remondimeest

Lugemata postitus Postitas Dream0Box »

Mul on suur mure fujitsu õhksoojuspumbaga. Kurikuulus topkliima paigaldas sel suvel ühe sellise seadme, kuid ma ei kasutanud seda eriti suvel. Sügisel, kui lõpuks sisse lülitasin, töötas paar päeva ja peale seda enam välisosa kompressor tööle ei hakka. Siseosa puhub mis kole.
Kui hakkasin topkliimat otsima, siis selgus, et polegi teist enam ( kuigi mõned räägivad et on aga mina pole üles leidnud). Muidugi kui topkliima seda loeb, ehk tuleb ise appi :)
Ma oletan, et põhjus on elektroonikas, aga kindel ei saa milleski olla. Kuna tegu suhtuue sedmega, siis ei taha nagu päris minema ka visata. Nüüd uuringi, et siin liigub päris palju oma ala asjatundjaid, ehk on olemas firma, kes sellele elu sisse puhuks. Muidugi kui remondi hind hakkab uue hinnale lähenema, siis on ilmselt mõistlik uus osta, kuid ma oletan, et Eestis peaks olema päris palju firmasid, kellel remonditöökodades seisavad rikkis samatüüpi seadmed, ehk saab kaubale, et vahetaks mõne ploki ära ja vaataks mis saab. Alustuseks võiks proovida nii sise- kui välisosa emaplaadiga. Üks võimalus on muidugi et tellin uued ja vaatab mis saab, aga see loterii on liiga kallis, kui põhjust ei tea.
Või on selliste sedmete hingeelu tundjatel mõni parem idee? Ma olen juba paaris firmas käinud, aga need kogemused on küll masendavad, vahest tekib küll tunne et tule taevas appi.
usr1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 499
Liitunud: 07 Jaan 2009, 12:59
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: AWYZ14LB vajab remondimeest

Lugemata postitus Postitas usr1 »

Tere

Kus kohas asute?
Võiksime üle vaadata mis aparaadil viga on .

Elektoonika kontolli saab ka teostada.
Kõik torudest ja kaevetööd
55 118 46
http://www.Torumehed.ee
Dream0Box
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 30 Okt 2007, 16:29

Re: AWYZ14LB vajab remondimeest

Lugemata postitus Postitas Dream0Box »

Seade asub Tallinna lähedal Irus.
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: AWYZ14LB vajab remondimeest

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

ise alates 13 jaanuarist harjumaa kandis. samuti saaks pilgu peale heita. 58367067
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
küttevahetaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 241
Liitunud: 08 Dets 2007, 12:49
On tänanud: 1 kord

Re: AWYZ14LB vajab remondimeest

Lugemata postitus Postitas küttevahetaja »

uuri siit:

http://www.fsk.ee/
See Fujitsu ametlik esindaja.

mingeid suvalisi (ala helista mulle tulen vaatan üle) ära kül sinna kallale lase.
Vasta