Ropendamine foorumis

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Mida arvab weebimaster foorumis ropendavatest kasutajatest?

Minul isiklikult on halb sellist teksti lugeda, kus inimene suudab infot edasi anda vaid ropendamise teel. Näide: "sitaks hea asi" jne...
Äkki katsuks koos natuke seda muuta? Prooviks neid natuke mõjutada, et nad mõtleksid oma sõnastuse paremini läbi ja ehk polegi siis vaja roppusi kasutada?

Kuna ropendajaid on õnneks siin vähe, siis neile "jälile" saada pole suur probleem ja tegemist ei oleks igapäevase probleemiga-- mina pakuksin välja ,et see roppseid sisaldav postitus kustutatakse täielikult.
Korduva rikkumise tulemusena banniks.

Või peaks postituse trükkimise juurde liimima punases kirjas: Roppused mitte kasutada?

Asi on seda imlekikum, et seda foorumit ei kasuta teismelised, kes võibolla tõesti ei oska oma väljendamist ilma roppusteta ette kujutadagi...
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Postituse kustutamine ei oleks kõige parem lahendus - mina muudaks postitust nii, et uueks sisuks oleks (sõltumata esialgsest):
"Käesolev postitus muudetud administraatori poolt seoses kõlbmatu keelekasutusega". Rohkemat poleks vajagi.
Et sellistest postitustest oleks hea adminni teavitada, oleks väga viis lahendus uus nupuke postituse juures: "Saada märge adminnile". Aga ma võin rohkem vaeva ka näha, kui ikka hinge kriibib :grin:
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

phpBB3'l (nagu seegi foorum) on selliseks puhuks vastav vidin täitsa olemas: Admin paneel --> Posting --> Word censoring
Lisad sinna muudkui roppusi mis pähe tuleb ja määrad milliste sõnadega (märkidega) need asendatakse postituses juhul kui keegi koledal kombel suud pruugib. Administraatoril on see asi kerge ära teha.

Postitusest raporteerimise nupp on ju olemas iga postituse paremal ääres.

Edu.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Ma siiski kustutaks.. :cool:
Sest see kasvataks seda inimest. Kui ta ikka oma mõtte peab uuesti sisse toksima,siis ta teab, et teatud sõnu ei ole mõtet kasutada- näen rohkem vaeva ja väljendan ennast korrekstemalt. Nagu karistus.
See ,kui keegi hakkab siin postitusi muutma ja roppuseid välja koukime---see ei muuda ropendajat.

Ikka malakaga ja nii,et triibud peal :yahoo:
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

mrWilson kirjutas:phpBB3'l (nagu seegi foorum) on selliseks puhuks vastav vidin täitsa olemas: Admin paneel --> Posting --> Word censoring
Lisad sinna muudkui roppusi mis pä� tuleb ja mää��milliste sõnad�a (märkid�a) need asendatakse postituses juhul kui keegi koledal kombel suud pruugib. Administraatoril on see asi kerge ära te�.

Postitusest raporteerimise nupp on ju olemas iga postituse paremal ääres.
��.
mul mõned sõna�d ongi tsen�seeritud nagu piix. See ei lahenda muidugi probleemi, nagu eestikinnisvara õieti märkis. K�ustutami�sel justkui ei ole ka pointi, pigem siis juba postituse markeerimine mingi punase hoiatava tekstiga...Hetkel leian, et ropendamine ei olegi kõige hullem probl�eem siin foorumis, nagu eestikinnisvara kardab.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4226
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

ma vaatan siin foorumis suht palju ringi, aga sellist ropendamist, mis silma riivaks, pole veel küll näinud. :roll:
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Ei se ei olegi meeletu probleem ja seda ropendamist esineb tõesti harva, kuid seda on ja seda enam see silma riivab. Nagu ikka.

Ropendamist on ja ma ei tahaks siia näiteid tuua teatavatel põhjustel...
mrWilson
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 16 Veebr 2008, 13:58
On tänanud: 3 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas mrWilson »

Ropendamine pole ka minu arust siin eriline probleem kuid mõned asjad tuleks küll üle vaadata. Nimelt moded/administraatorid võiks rohkem tähelepanu pöörata postituste sisule; teemavälised ja solvava sisuga postitused, jne.

On ka ju reeglites kirjas:

Kood: Vali kõik

Ehitusfoorum.com keskkonnas on keelatud postitada postitusi-kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele, s.o kommentaarid, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele jne. Ehitusfoorumi administraatoril on õigus sellised kommentaarid kustutada.
Reeglitele mittevastavad postitused peaksid kuuluma kustutamisele. Palju on selliseid teemasid kus loodad midagi asjalikku kuid 90% sellest on saast ja mõtetu süljepritsimine. Võibolla oma osa mängib ka see, et on lubatud anonüümselt postitamine. Kolm moderaatorit + administraator on sellise info tulva kohta mis siin foorumis liigub ilmselgelt liiga vähe. Täiesti mõistan miks ei jõuta sellist karja ohjeldada. Ideaalis peaks modesid olema iga rubriigi peale vähemalt paar.

Lõpetuseks üks näide ka: viewtopic.php?f=35&t=14137
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Mina tooksin välja kasutaja "sepikoda" postitused. On ka teisi,aga see mees ei saa oma tegevusest üldse aru..
taastaja
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 405
Liitunud: 09 Mai 2008, 16:34
Asukoht: paikne
On tänanud: 12 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Oi, kui hellad me oleme! Mees, kes nii palju ameteid oskavat, kel on aina reklaamid ees ja taga, kes ise on avalikult diagnoosinud mõndagi selle foorumi kasutajat, teab kelleks on nüüd nii rööpast väljas! Pole sugugi ju halb, kui kellegil on erinev arvamus elust ja ehitusest ja väljendab end ehk väheke emotsionaalsemalt, siis see pole sugugi sariropendaja ju!?
ärge sõimake,aidake mind.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

taastaja kirjutas:Oi, kui hellad me oleme! Mees, kes nii palju ameteid oskavat, kel on aina reklaamid ees ja taga, kes ise on avalikult diagnoosinud mõndagi selle foorumi kasutajat, teab kelleks on nüüd nii rööpast väljas! Pole sugugi ju halb, kui kellegil on erinev arvamus elust ja ehitusest ja väljendab end ehk väheke emotsionaalsemalt, siis see pole sugugi sariropendaja ju!?
Mina kaldun arvama,et tegu on siiski "sariropendajaga"..Ta ei ole küll ainus- tõsi.
Hellaks ei teegi teistsugune arvamus, kuid hellaks teeb nii madal keelekasutus. Mõtle nüüd taastaja- see ei ole teismeliste foorum. Siin käivad täiskasvanud inimesed, kellel peaks olema juba välja kujunenud tetud standardid viisakusest?!
Teine hull lugu on teemasse rääkimisega. Seda ei suuda küll keegi muuta. sina "taastaja" oled kahjuks üks neist paljudest, kes ei suuda oma näppe kontrollida ja tahtlikult teemasid reostad (loomulikult mitte alati, aga juhtub). Ka see postitus on nii otseselt mulle isiklikult, et.....Kui midagi on, siis privaatsõnum on välja mõldud + minu andmed on vabalt kättesaadavad, st. võid ka helistada :thumbsup:
taastaja
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 405
Liitunud: 09 Mai 2008, 16:34
Asukoht: paikne
On tänanud: 12 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Eestikinnisvara kirjutas:
Mina kaldun arvama,et tegu on siiski "sariropendajaga"..Ta ei ole küll ainus- tõsi.
Hellaks ei teegi teistsugune arvamus, kuid hellaks teeb nii madal keelekasutus. Mõtle nüüd taastaja- see ei ole teismeliste foorum. Siin käivad täiskasvanud inimesed, kellel peaks olema juba välja kujunenud tetud standardid viisakusest?!
Teine hull lugu on teemasse rääkimisega. Seda ei suuda küll keegi muuta. sina "taastaja" oled kahjuks üks neist paljudest, kes ei suuda oma näppe kontrollida ja tahtlikult teemasid reostad (loomulikult mitte alati, aga juhtub). Ka see postitus on nii otseselt mulle isiklikult, et.....Kui midagi on, siis privaatsõnum on välja mõldud + minu andmed on vabalt kättesaadavad, st. võid ka helistada :thumbsup:



No näed nüüd, meil kõigil on omad iseloomulikud vead. Sepikoda pole kahjuks veel jõudnud sõna võtta, aga kui võtab, siis võib ta ju ka väita, et me sinuga ei tea ehitusest üldse mitte midagi ja mida me risustame seda foorumit....temale või see ju oma tõde olla..... mis me siis selle arvamusega teeme? Hakkame pommitama sepikoda privadega, stiilis: me ikka kõvad tegijad, mitte eilsed kokad, sa ise teab kes..jne.

Kinnisvara millal sa viimati maal käisid? Seal ju tavaline rääkida asjadest nii nagu see on ja linna peenutsejate üle nalja visata, kui viimased nina kipuvad krimsutavad. Milles, aga siin tegelikud põhjused, seda ......
ärge sõimake,aidake mind.
sepikoda
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 03 Dets 2008, 20:41
Asukoht: Järvamaa

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas sepikoda »

Lp. "eestikinnisvara".
Tuleb välja et lisaks ehitusjärelvalve teemadele oled sa ka kõva käsi niisama ajaviiteks pugema, pasundama ja pläkutama.
Tõmba nüüd oma nahad natuke tagasi ja ära seal väga enam ärple.

Kui minu väljendid "sitt" või "lehmasitt" olid ülemäära ropud ja siin foorumis kedagi veel häirisid, siis tuhat vabandust.
Teinekord tean, et tuleb kirjutada "fekaal" ja "sõnnik". Aga kirjutamata ma oma arvamust ei jäta, seda ära loodagi.
Sina "eestikinnisvara" ei ole nüüd kohe kindlasti see mees, kes mind korrale kutsuma tuleb, kui seda soovib keegi teha,
siis on selleks inimeseks selle foorumi admin, kes on A ja O, ühesõnaga kes käseb, poob ja laseb.

Aga kui kedagi peaks huvitama millega mina, kui "sariropendaja" või siis üks tõsine "talupoeg" või siis eesti "maamees" tegeleb,
siis saate seda kaeda aadressilt: http://www.dxmeedia.ee/
Vat see on ikka selline töö ja ala, et kui õhtul tuled koju, siis ikka käed haisevad fekaali järgi küll :)

Ja veel...
Kuna mulle tundub, et "eestikinnisvaral" on vist hädasti fallosepikendust vaja, siis soovin talle jätkuvalt - pikka ja kõva !
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Tore ,et minu eemal oldud ajal on keegi teemat täiendanud. Kahjuks ei suuda mõned oma "ninaotsast" kaugemale vaadata.

Taastaja- see, et keegi arvab,et ma olen loll pole probleemiks, kui ta jätab postitusse sisukama vastasue. St. et suudab jätta põhjendatud vastuse omapoolse nägemusega/kogemusega teemal, mis parasjagu käsil on. Niisama halvasti öelda on teema reostamine. Olgem siis sisukamad!

Sepikoda- sina said olema siin kahjuks/õnneks lihtaslt NÄIDE. Selle teema üles tõstmine oli mul juba ammu plaanis.. Kuna kasutaja "sepikoda" kõnepruuk ja mitte sisukad (vaata kasvõi eelmist postitust- see oleks võinud olla vabalt privaatsõnum, kuid tekitame ikka selle siia?!) postitused (mitte kõik!!) olid viimasel ajal jäänud "ekraanile" siis otsustasin kasutada näitena just teda. Samuti ei reageeritud märkusele loodetud suunas...See on teema omette ;)

Usun ,et oma kõnepruugi lihvimine pole võimatu. Samuti kasutame isiklikuks ütlemiseks privaatsõnumit. Pole ju raske.

Ma usun ,et suudame oma kompleksidega koos elada ja näha oma ninaotsast kaugemale :cool:
Rahunege maha ja nähke maailma rõõmsamates toonides!

Mina tahtsin vaid foorumit "puhtamana" hoida.
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Kui on sitasti tehtud siis nii ka on.See nüüd küll ropendamine ei ole, oleneb kuidas vaadata ja kuidas tekstis on. Ropendamine ikka a la m..,t... jne.Kas siis kurat ka liiga karm või ? Aga lahinguväljal näeme raisk ???
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

aivar0102 kirjutas:Kui on sitasti tehtud siis nii ka on.See nüüd küll ropendamine ei ole, oleneb kuidas vaadata ja kuidas tekstis on. Ropendamine ikka a la m..,t... jne.Kas siis kurat ka liiga karm või ? Aga lahinguväljal näeme raisk ???
Sinu postituse mõte on siis?! Kas tõesti on asja mõtet nii raske tabada? Ma ei uskunud seda.. :blink:
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas reggie »

Aivaril on paraku õigus. See, mida roppusena defineerida, on keeruline. Sõna märgitähenduslikust seisukohast on roppus väga kergesti valesti tõlgendatav. Kui eestlane 15 aastat tagasi Soome pizzarestos keskpäeval oma sõpradele üle suure saali hõikas: pizza on 40 kulli, kutid; siis ta ei ropendanud enda sotsiaalse tausta piirides. Samuti on olemas vastav filter ja ma ei näe probleemi. Vahel ei ole küsimus sõna sündsusetuses vaid teksti alatoonis, mida võiks küll pisut jälgida. Vastused nagu näiteks, "Sina, kipsitolmutaja, tegele oma kipsiga ja ära tee pakkumisi teemades, millest sa muffigi ei jaga" (lihtsalt näide) on sisult agresiivselt suunavad ja alusetult eelarvamuslikud. Mu segase postituse point on selles, et sõna võib vahel piiripealne olla aga otseselt solvavaid postitusi on vastik vaadata.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Pole küll mingit roppuste otsa siin komistanud aga kui aus olla siis aegajalt on roppuste abil väljendumine kuidagi asjalikum. Ma ei oska seda seletada aga minu kogemus on selline. Võib ju sita kohta kaka öelda aga ega ta vähem ei haise seepeale. Naerma aga ajab küll, milline hirmus valupunkt jälle leitud on.
entu
külaline

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas entu »

põrgu,ehitusel on alati mõõdukalt ropendatud...nimetatud asju oma õige mimega:))
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

webmaster võiks selle teema nüüd sulgeda/kustutada, kuna see "teema" on ennast ammendanud. See ei olnudki plaanitud teemana, vaid hoopis juhtisin tähelepanu häirivatele "asjadele". Ma olen siin pikalt juba olnud ja õnneks paistab,et paljud teisedki vanad olijad saavad probleemist aru. Hea seegi :good:
Eks meil läheb aega arenemiseks ja kunagi on ka "küber-viisakus" üheselt mõistetav. Aeg teeb imesid :cool:
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Eestikinnisvara kirjutas:webmaster võiks selle teema nüüd sulgeda/kustutada, kuna see "teema" on ennast ammendanud. See ei olnudki plaanitud teemana, vaid hoopis juhtisin tähelepanu häirivatele "asjadele". Ma olen siin pikalt juba olnud ja õnneks paistab,et paljud teisedki vanad olijad saavad probleemist aru. Hea seegi :good:
Eks meil läheb aega arenemiseks ja kunagi on ka "küber-viisakus" üheselt mõistetav. Aeg teeb imesid :cool:
teema siis lukustada või kustutada?
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Ropendamine foorumis

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

No lukustame siis!
Ehk kunagi avame taas ja leiame ehk ka ühise lahendi, kui peaks tekkima vajadus.
Seniks aga positiivset uut aastat!
Suletud