ABX pliit
-
- külaline
ABX pliit
Lugemata postitus Postitas huviline »
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas ka huviline »
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas huviline »
-
- külaline
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
-
- külaline
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Volly »
Kahjuks peab meie riigis ikka tellija kõige targem olema ja kõike asju teadma, muidu lüüakse kohe taguots lohku.
Edu teile tellijad ja valvast silma.
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Teadmatu »
Edu.
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Volly »
Kui tavalisel laotud pliidil läheb ca 600 kraadine suits soemüüri, siis sellisel pika põlemisprotsessiga viguril on väljuvate suitsugaaside temperatuur alla 300 kraadi. Sellise temperatuuri juures hakkavad soemüür ja korsten pigitama ja kui see pigi seal süttib, siis lõhub ju need kivid kõik ära. Pigi põlemistemperatuur on kuni 1200 kraadi. Üks meeter savikivi paisub 100 kraadi juures 0,95mm 1200x0,95=11,40mm. Lisaks paisub pigi põlemisel kuni 7korda. Mis jääb sellisest soemüürist järgi pärast põlemist? Võtke kauplusest Terca kivide kasutusjuhend ja näete, et seal on kirjas max temperatuur 700 kraadi. Kui teda kuumutada samahästi, kui kaks korda rohkem, mis siis juhtub? Teadmatu soovitab aegajalt ägedamat tuld anda. Kui valmistajatehas on seadmele oma normid seadnud, siis mitte inimese kiusamiseks, aga selleks, et oleks tagatud seadme pikaajaline töö ja ohutus. Sellel aastal on samahästi, kui iga päeva kohta üks tules hukkunu, tulekahjudest parem ärme räägime. Palju neid õnnetusi võib teiesuguste soovitajate ja tegijate süüks ajada? Usun, et nii mõnedki. Teadmatu, tee endale suurte lõõridega ahi ja siis kirjuta kas ahi soojaks kaa läks ja palju selleks puid kulus.
Loo moraal on selles, et ei tasu kullana võtta siinseid soovitajaid, kui tahate teada kuidas peab ja tohib mingit küttekollet ühendada küsige päästeametist, et pärast ei oleks vaja kahetseda.
-
- külaline
abx pliit
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Volly »
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Teadmatu »
Ps. Kui oled kibestunud, otsi hea terapeut, kes probleemist üle aitab.
-
- külaline
abx pliit
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas teadja »
nii hull ka ole.Mõnes mõttes on sul isegi õigus,meistreid liigub ringi igasuguseid.Mis puutub aga nendesse "kolakatesse",siis midagi pole teha,aeg läheb edasi,klientide soovid muutuvad ja meie koos nendega.
Pigi on põletatud aastasadu aga loomulikult tuleb seda vältida.Minuarust
kuulubki see meistri tööülesannete juurde,teha kliendile selgeks,kuidas
valminud küttekollet kütta.Igal kolakal on olemas õhu juurdevoolu siibrid
ja tuhaluugid,nii,et võimalused on ju olemas.Iga meister teab ise kõige
paremini kui suured ja kui pikad on lõõrid ja siis vastavalt sellele kui palju
on vaja õhu juurdevoolu.See,et mõni pliit ei kannata korralikku tõmmet
on ulmejutt.
Ise muidugi olen seda meelt,et vahel kulub siia foorumisse selline külm
"duss" ära.Teeb vähe erksamaks ja mis tõsi, see tõsi,mõni hakkab päris
lolli juttu ajama.Sorru!Edu!
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Koit »
Edu teile.
-
- külaline
Lugemata postitus Postitas Metsakutsa »
Ja kuidas siis leida asjalikku korstnapühkijat?Koit kirjutas:Olen üle kahakümne aasta korstnapühkija tööd teinud ja neid pigikänkraid ikka kimbu kaupa põletanud. See pole sugugi nii lihtne ja ohutu töö nagu siin mõnigi spetsalist arvab. Selles suhtes olen Teadjaga nõus, et meister peab tegema võrdlemisi lollikindla küttekolde. Võrdlemisi sellepärast, et kütjast oleneb edaspidine küttekolde käekäik. Viimasel ajal aga on kurb tõsiasi, et inimesed ei oska enam kütta, ei ole ka kedagi kes õpetaks ja siis mitme halva asja koosmõjul need pigikänkrad tekivadki. Pigi põletamiseks ärge võtke tänavalt esimest ettejuhtuvat nõgise näoga vennikest, kes nagu korstnapühkija moodi välja näeb. Selleks on natuke haritumat meistrit vaja. Üldmulje jääb foorumist selline, et suurem enamus ei tea ise kaa mida ta soovitab, peaasi, et saaks midagi kirjutada. Lõpetaks Teadja sõnadega, kui teil on muresid, siis pöörduge korraliku meistri poole, mitte ärge otsige siit foorumist lahendust.
Edu teile.
-
- külaline
Re: ABX pliit
Lugemata postitus Postitas UUS MUHV »
Mine “Ahjud, kaminad, korstnad”
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring