1. leht 1-st

köögi põrand

Postitatud: 31 Aug 2005, 10:35
Postitas marinelli
olin veel eile kindel, et tahan köögi põrandale kiviplaadid panna, kuniks keegi suutis mind kahtlema panna, et liiga külm olevat. Nagunii tuleb tervele korrusele (köök ja esik) põrandaküte, kuid suvel sede ehk ei kasuta ning siis võibolla tõesti on külm... ei tea, pea on pulki täis. Tegemist on esimese korrusega ning vana puumajaga. Soovitage palun põrandakattematerjali, mis sobiks siis kööki ja esikusse, või tehke poolt -ja vastukriitikat kiviplaatidele.
tänud

Re: köögi põrand

Postitatud: 31 Aug 2005, 11:15
Postitas Hiid
marinelli kirjutas:olin veel eile kindel, et tahan köögi põrandale kiviplaadid panna, kuniks keegi suutis mind kahtlema panna, et liiga külm olevat. Nagunii tuleb tervele korrusele (köök ja esik) põrandaküte, kuid suvel sede ehk ei kasuta ning siis võibolla tõesti on külm... ei tea, pea on pulki täis. Tegemist on esimese korrusega ning vana puumajaga. Soovitage palun põrandakattematerjali, mis sobiks siis kööki ja esikusse, või tehke poolt -ja vastukriitikat kiviplaatidele.
tänud
kui põrandaküte on all, siis pole ju hullu.
suveks võid mõned kaltsuvaibad oma lemmikkohtadesse maha visata :P

Postitatud: 31 Aug 2005, 22:08
Postitas Jaan
Paigalda PVC või naturaalne linoleom, ka naturaalne parkett ei teeks paha

Postitatud: 22 Jaan 2006, 11:23
Postitas Külaline
Täispuitpõrand õlitatult on hea ja soe jala all....

plaat või parkett

Postitatud: 18 Mär 2006, 20:56
Postitas noor spetsialist
plaat või parkett mõlemad on head puu on soojem ja kööki kindlasti õlitatud pind muidu see põrand läheb koledaks(puu muutub aja möödudes mustaks) kuna kõõgis ikka läheb vahetevahel midagi ümber või satub mingil muul moel vett põrandale plaat oleks minu meelest parim

Postitatud: 21 Mär 2006, 11:57
Postitas parketipood
ikka puitpõrand,sest suur osa ju elust toimub köögis,aga kivipõrand on ju jalgadele väga väsitav.ja kui kivipõrandale midagi maha kukub,siis on killud taga.

Postitatud: 21 Mär 2006, 15:01
Postitas Kalvis
Kiviplaatpõrand on hea siis kui on põrandaküte. Siis on ta igal juhul soe.Kui põrandakütet pole siis sõltub soojatunne põranda soojustusest. Kui soojustus on põrandas nõrk, tasub kindlasti arvestada eelpooltoodud materjalisoovitustega.