Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Martin XXX
külaline

Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas Martin XXX »

Olen pikalt kaalunud osta endale õhksoojuspumpa. Kahjuks ei saa ma enam millestki aru, sest nende seadmete hinnad on nii erinevad ja valikut teha on mul täiesti võimatu. Nüüd leidsin ABC Kliima kodulehelt sellise toote, kus tooteinfo all on päris pikalt seletatud, millest koosneb soojuspumba hind.

Tuleb välja, et odavad soojuspumbad on olemas kõikidel müüjatel, kuid nad ei paku neid talvel kütmiseks.

Kas keegi oskab sellest jutust midagi arvata?

http://www.abckliima.ee/Default.aspx?mi ... =19&id=544
Külaline12
külaline

Re: Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline12 »

nagu ma olen oma lolli peaga aru saanud, siis on olemas Inverterid ja Kliimaseadmed.
Meie kliimasse siis Inverter oleks mõtekas. Parandage kui eksin :)
pumbahind
külaline

Re: Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas pumbahind »

Pani mõtlema küll. Eriti just see müra ja ebamugavuse jutt tundub õige. Meil kontoris üks selline urisev kast on. Samas sõbral on kodus, firmat ei mäleta, mingi 20 000.- maksev seade ja ausalt öeldes mina selle seadme häält küll ei kuulnud.
Hindamatu pump
külaline

Re: Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas Hindamatu pump »

Sellest mürast nüüd hind kindlasti ei olene,Ikka sellest mis on pumba sees ja kui odavat tööjõudu on kasutatud pumba valmistamiseks. :hello:
pumbahind kirjutas:Pani mõtlema küll. Eriti just see müra ja ebamugavuse jutt tundub õige. Meil kontoris üks selline urisev kast on. Samas sõbral on kodus, firmat ei mäleta, mingi 20 000.- maksev seade ja ausalt öeldes mina selle seadme häält küll ei kuulnud.
kylaline13
külaline

Re: Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas kylaline13 »

Kõva jutt! Kas seda kuidagi lühemalt poleks saanud kirjutada? :good:
Külanaine
külaline

Re: Millest sõltub õhk-õhk soojuspumba hind?

Lugemata postitus Postitas Külanaine »

pumbahind kirjutas:Pani mõtlema küll. Eriti just see müra ja ebamugavuse jutt tundub õige. Meil kontoris üks selline urisev kast on. Samas sõbral on kodus, firmat ei mäleta, mingi 20 000.- maksev seade ja ausalt öeldes mina selle seadme häält küll ei kuulnud.
Aga kas aparaat,mis sõbral kodus on üldse töötas :rotfl:
Vasta