1. leht 1-st
kas korstnale vill peale?
Postitatud: 31 Juul 2005, 00:47
Postitas elmut
tere, küsimus selline , mul on telliskorstnad maja otsa seina sees, nii et korstna külg on seinaga tasa, ja seinale tuleb 100 penot, ja ega ma ei saa seda ju korstna ligi kohe panna, ja peno peale tellis vooder ,nii et korsten jääb voodri taha ja kas ma peaks siis korstna ja voodri vaheke kivi villa panema kuni selle tule ohutus kauguseni?
Postitatud: 31 Juul 2005, 16:40
Postitas Jaan
kindlasti pane, kuna aja mõõdudes võib segu vahelt välja pudeneda ja peno on hirmus tulekartlik materjal
Postitatud: 31 Juul 2005, 20:51
Postitas elmut
jaan kirjutas:kindlasti pane, kuna aja mõõdudes võib segu vahelt välja pudeneda ja peno on hirmus tulekartlik materjal
Tänud sulle,ju siis mu mõte oli õige
Postitatud: 19 Sept 2005, 10:30
Postitas Kalvis
Vahtplasti ei tohigi vastu korstent panna, ükski päästeamet ei lubaks seda. Villa võib. Tuleohutusnõue loetakse rahuldatuks, kui villa on 10 cm vähemalt.
Postitatud: 24 Sept 2005, 08:35
Postitas restauraator
Võiks ka inimestele rääkida milline vill kõlbab korstna isoleerimiseks, kui villale niisugust reklaami teete.Seda enam,et vale marki villaga on juba palju õnnetusi juhtunud.Tavainimesele on kahjuks üks vill kõik mis kõlbab seina,lakke ja kahjuks ka vastu küttesüsteeme toppida.
Postitatud: 24 Sept 2005, 16:11
Postitas Jaan
restauraator kirjutas:Võiks ka inimestele rääkida milline vill kõlbab korstna isoleerimiseks, kui villale niisugust reklaami teete.Seda enam,et vale marki villaga on juba palju õnnetusi juhtunud.Tavainimesele on kahjuks üks vill kõik mis kõlbab seina,lakke ja kahjuks ka vastu küttesüsteeme toppida.
Täpse info leiad siit:
http://www.paroc.ee/