lävepaku kinnitamine

saunad, santehnika, boilerid jne
ahviaju
külaline

lävepaku kinnitamine

Lugemata postitus Postitas ahviaju »

Tere.
Selline mure, et üürikorteris on vannitoa ukse lävepakk lahti, st. lihtsalt pandud parketti ja plaaditud põranda vahele betoonile. küsimus selles, et mismoodi või millega seda põranda külge kinnitada? tüüblitega ei julgeks väga proovida, kuna ei tea, kui kaugele vannitoas põrandaküte tuleb. kas on lävepaku kinnitamiseks betooni külge ka muid mooduseid?
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: lävepaku kinnitamine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Betoon tee puhtaks, nakkedispersiooniga üle ja siis läbipaistva sanitaarsilikoniga kinni
ahviaju
külaline

Re: lävepaku kinnitamine

Lugemata postitus Postitas ahviaju »

nakkumist soodustavaks teguriks sobib siis ka hüdroisolatsiooni vedelik (see peaks samuti nakkuvust suurendama). Ja silikoonmiga kogu lävepakk kokku ning oma kohale asetada...aga kas peab ka raskuse peale panema?! muidu jääb äkki väga õhku.
trumm
külaline

Re: lävepaku kinnitamine

Lugemata postitus Postitas trumm »

hüdroisolatsiooni vedelik? misasja sa sellega mõtled? ilmselt räägid siiski sellest nn niiskustõkkest, mis on tegelikult ikkagi nakkedispersioon ega ole mitte kusagilt otsast hüdroisolatsioon.
Vasta