Kui kellelgi on tarvis projekti võib ühendust võtta

insener22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 5 korda

Kui kellelgi on tarvis projekti võib ühendust võtta

Lugemata postitus Postitas insener22 »

Näidis pooleli olevast tööst:

http://www.geocities.com/schuecohunt/visa.html
Kasutaja avatar
Tupsik
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 308
Liitunud: 16 Juul 2005, 12:35

Lugemata postitus Postitas Tupsik »

Ei tea, kas kasutada olev tarkvara ka legaalselt soetatud on ?

Vastasel juhul kuulub kuritegelikul teel saadud vara kasutamisest saadav tulu ja tooted konfliskeerimisele, seega võivad ka heausksed ostjad produktist ilma jääda.
Allikas : BSA :lol:
insener22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 5 korda

legaalne

Lugemata postitus Postitas insener22 »

Programm autocad 2005 on legaalne, kasutan seda oma firmas, kus litsensid on olemas, nii et probleemi pole.Ja sulle teadmiseks, on olemas ka 30 päeva trial versioonid asjadest.
Külaline
külaline

160 ruutu

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Oleks vaja projekti 160m2 majale. Olemas on rida projekte, mida tuleks kohandada. Kas ja kuidas see oleks võmalik?
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Lisaks, et Qcad-i litsents lubab kasutada ka firmadel seda softi tasuta. Kahjuks on vaid 2D tase ja erivõtted puuduvad.
insener24
külaline

Vastus

Lugemata postitus Postitas insener24 »

Kõik variandid on võimalikud visahing@hotmail.com, endal ka juba olemas korralik projektide pagas.Tegemisel ka juba firma OÜ VISAHING Designer Acency
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

insener22 on saanud insener24,jaks :roll:
insener22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 5 korda

Mhh

Lugemata postitus Postitas insener22 »

Mõnikord nii kiire, et pole aega siin sisse logida ja lihtsalt vahepeal vanus muutunud. LIsaks veel, et kõikidele projektidele saab ka litsenseeritud arhitekti allkirja.
spetsialist
külaline

Re: 160 ruutu

Lugemata postitus Postitas spetsialist »

Anonymous kirjutas:Oleks vaja projekti 160m2 majale. Olemas on rida projekte, mida tuleks kohandada. Kas ja kuidas see oleks võmalik?
Kirjuta täpsemalt milles probleem
Projektide muutmine ja kohandamine on täiesti võimalik kui kokkuleppele saame.
spetsialist
külaline

Re: Kui kellelgi on tarvis projekti võib ühendust võtta

Lugemata postitus Postitas spetsialist »

insener22 kirjutas:Näidis pooleli olevast tööst:

http://www.geocities.com/schuecohunt/visa.html
Need pole mingid näidised, kui iga loll saab aru et tegu on ühe ja sama projektiga, lihtsalt kasutatud arhicadi erinevaid võimalusi.
Tee ikka korralikud pildid (õppi õigesti print screeni kasutama), pole mõtet üleliigset ja ebavajaliku infot alles jätta, mis ilmaasjata risustab pilti ja millest midagi aru pole saada. Samuti jätab soovida pildi rezo ja suurus, ega kõigi silm ei seleta mis seal pildil kujutatud, või ongi asi taotluslik, et peita vigu, või mis?.
Soovitan ülesse riputada plaani ja vaated ja võib ka lõike (põhi mõõtudega), siis saab ka iga võhik aru mis pildil kujutatud, mitte mingit susserpusserit.

Lisaks selline märkus et
Diplomeeritud ehitusinseneri kutsekvalifikatsiooni taotlemine
Nõutavad on vähemalt viie aastane erialane kõrgharidus või IV kutsekvalifikatsioon, kutsealased oskused ja teadmised ning vähemalt kaheaastane kutsealane töökogemus. (vaata Eesti ehitusinseneride liidu kodukalt, kui mind ei usu)
kui 22 või 24 tähendab sinu vanust, siis ei saa saa kuidagi veel tõsiselt võetav insener olla, kui saa just ei mõtle Ehitusinseneri kutsekvalifikatsioon, mille saab kätte juba kolme aastaga, aga kolme aastaga saad saa kätte ainult põhiteadmised ja needki pealiskaudselt ja selline insener ei kõlba kasisaba allagi
Muidugi võib olla tegemist uue geeniusega eesti ehitusmaastikul, kes haarab kõike lennult ja alustanud ülikooli teed 16 aastaselt. :?:
Jumala loomaaed on suur ja lai :D
insener22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 5 korda

Projektid

Lugemata postitus Postitas insener22 »

See väga vana lehekülg, ennem oli rohkem nagu joonestamise teenus, nüüd asi juba kaks aastat tõsisem, tehtud oma firma ja oskused ka täienenud, saidile ei pane korralikke projekte sellepärast, et nii palju ahvitakse mõtteid ja maa kandis prinditakse need lihtsalt välja ja siis valla arhitekt viskab allkirja all jne. Haridust omandan ka juba 5 aastat TTÜ_s, nii et mingiks sossepaks küll mind nimetada ei saa. Firmal on ka litsenseeritud arhitekt olemas. Ja kui ei usu, siis viska meili aadress ja ma võin sulle ka näidiseks ühe korraliku asja pdf failina :D saata.
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

Tema käest tellitud oma vajadustele vastav projekt. Rääkisin mida tahan ja sain selle. Saab varsti katuse alla. Olen tema tööga väga rahul. Kui tekkis vallas probleeme, lahendas need Tema. Seega soovitan. Siit samast foorumist sain kevad .06 kontakti.
Ma ei ole ehitusspets...!
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Dolby kirjutas:Tema käest tellitud oma vajadustele vastav projekt. Rääkisin mida tahan ja sain selle. Saab varsti katuse alla. Olen tema tööga väga rahul. Kui tekkis vallas probleeme, lahendas need Tema. Seega soovitan. Siit samast foorumist sain kevad .06 kontakti.
OT: Tema on toredasti suure tähega kohe 8)
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

saada mulle üks korralik projekti näidis toivo.tonis@gmail.com
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tahan siin soovitada uut element majade tootjat ja samas ka väga häid projekteerijaid selline firma nagu arhitektuuribüroo m.o.t.t. ja

kodulehekülg
http://mottsystems.googlepages.com/

tellisin ise sealt maja Sandra 135 ja see viimane pilt on tehtud juba minu majast
http://mottsystems.googlepages.com/tom2
sain ka kõik paketid + viimistlus alla 700 000.- vundament läks eraldi 260000 .-
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Dolby »

veebimeister kirjutas:
Dolby kirjutas:Tema käest tellitud oma vajadustele vastav projekt. Rääkisin mida tahan ja sain selle. Saab varsti katuse alla. Olen tema tööga väga rahul. Kui tekkis vallas probleeme, lahendas need Tema. Seega soovitan. Siit samast foorumist sain kevad .06 kontakti.
OT: Tema on toredasti suure tähega kohe 8)
On jah krt. Sina kirjutatakse ja Teie aga . . . :D Igatahes tänu temale ma pääsesin valla vahtet jooksmisest.
Ma ei ole ehitusspets...!
Vasta