Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Imelik, kontrolli üle, mitu korda on sõbralikult viidatud. Keda sina toidad, jääb segaseks. Sinu publik aheneb...
Ometi olid sul kunagi täiesti asjalikud ja õpetlikud postitused :scratch:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Imelik,
kui kW vs kWh tüüpi vea teeks "külaline", siis ma tõenäoliselt isegi ei reageeriks. Kui sellise teeks "rokikas" või "imelik" vms püsikülaline, siis tõenäoliselt reageerikski sõbralikult. Kui seda viga teeb süstemaatiliselt ja süüdimatult inimene, kelle jaoks nende mõõtühikute eristamine on ametialaselt hädavajalik ja seejuures identifitseerib end siin keskkonnas selgelt kui ühe ettevõtte esindaja, siis üks kord sõbralikult märku anda on minu jaoks limiit. See üks kord oli juba päris mitu aastat tagasi ära.

Need ahjude andmetega reklaammaterjalid. Mul on kulunud keskmiselt 1-2 minutit, et leida tabelist "kahtlane väärtus". Ma ei ütlegi, et Andrus ise neid väärtusi välja mõtleb. Küll süüdistan ma teda ükskõiksuses (hullemal juhul rumaluses) - selline väärtuste elementaarkontroll peaks olema esimene asi, mida müüja teeb. Küsitavuste korral täpsustab tootjaga üle. Enne kui asja müüki paneb. Siin aga parandame nüüd seda 7 ahju andmetega reklaami tempoga 1 ahi nädalas. Lootust on jõuluks andmed reklaamis korda saada. Veel mõni nädal ja ehk saab andmed kodulehel ka korda. Täitsa tasuta (seni veel) teen seda. Nimetame seda "sotsiaalseks vastutuseks".
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andruse mõistmatus on juba tasemel, mida ei ole võimalik viisakalt arvustada, aga see ei sega teda.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Austatud 2korda2. Ma tean siin foorumis ainult mõnda inimest, kes ka sisuliselt teeb vahet energial ja võimsusel. Ülejäänud ei pea seda oluliseks või peavad meeles vormiliselt (kuni järjekordse tõestuseni vastupidisest).
"Lohutuseks" võin öelda, et isegi erialaste standardite tõlked ja ülikoolide uurimustööd kubisevad sarnastest vigadest. Seega ei aita siin üksikisiku tasandil arutlused (nagu on näha ka siit foorumist).
"Sotsiaalsest vastutusest" . On igati tervitatav kui see ei ole valikuline ja ebasiiras.
Näide. Mitte ammu, tehti siin taoline arvutus (arvutus viidud minu poolt kõigile mõistetavatesse ühikutesse)-
...auto poolt vajalik arendatav kiirus on 240km/h
240 km/h * 24 h = 5760 km :scratch:
Järgnesid rahulolevad kommentaarid-" krt. paaki ei mahu tal niipalju kütustki!"
Normaalne? Ei "sotsiaalset vastutust" , ei "kahtluseussi" või lihtsalt kainet analüüsivõimet?
Alustaks ehk nõudmistega "kodust"?
Lugupeetud kasutaja Küülaline veel püüab aga reeglina tulutult.
Sellegipoolest on hea teada, et Ta ei ole üksi jäänud "lahinguväljale".
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Et siin nüüd valesti mõistmist ei oleks - minu "külaline" käis anonüümsete külaliste kohta. "küülalise" postitustes pole lausvigu märganud ja pole ta ennast ka eksperdina esitlenud.

Mis puudutab aga valikulisuse kohta: ma ei tea siin foorumis teist kasutajat peale Andrus Schultsi, kes omaenda ameti jaoks kriitilistes mõõtühikutes/toote omadustes võrdväärsel hulgal vigu teeks (vead ei piirdu foorumipostitustega - ta reklaamib oma kaupa suurimas nädalalehes valeandmetega). Ma kõiki teemasid ei loe ka muidugi. Kui mõni teine ametimees veel sellisel tasemel siin esineks, peedistaksin analoogselt. Muide, olen korduvalt ka kaminahjule märkusi teinud - sõnakasutuse tõttu.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas Imelik »

Oi-oi-oi ,, kuidas Sa nii valesti aru said? Küülaline on just kiiduväärt, et veel viitsib sellele põhimõttelisele asjale viidata (tegemist ei ole mingi tühise kirjaveaga).
Kui mõni teine ametimees veel sellisel tasemel siin esineks, peedistaksin analoogselt.
Nüüd jääb ainult 2 küsimust- a) ei ole ametimehi?
b) ei ole ametimeestel, sellist taset?
Minu toodud näide, näitas "taset" või oli tegemist "eksitava reklaamiga"?
Kui ma viitan vääritimõistmise võimalusele ühel ja teisel juhul, ei vaja ma haukuvat "gängi"enda kõrvale?
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Imelik,
kui tahad minult saada hinnangut selle "auto" näite kohta, siis anna link konkreetsele postitusele. Sellise "tõlkega" pole mul mitte midagi teha.
Mulle tundub, et ametimehi siin mõni veel on (vähe, seda küll). Küll ei näe ma ühtegi teist tegemas endale AS-ga võrdväärses mahus reklaami. Vigaselt, eksitades või lausa valetades. Näe, nüüd tuli välja, et reklaamib oma ahjusid puude abil, mida paremal juhul laboris võimalik tekitada. Reaalse eluga on sel vähe pistmist. On see sinu arvates aus klientide suhtes?
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
soss-sepp
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 84
Liitunud: 27 Sept 2013, 23:28
Asukoht: Pole
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas soss-sepp »

Aga tead 2korda2, äris on alati lubatud petta esimesel korral ja küll klient hiljem teeb lõpuks ise õige valiku. Võib-olla sel korral ta ei vajagi enam ahjukütte. :roll:
8)
kui ei tõmba, siis ei tõmba ja kõik.
Imelik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1360
Liitunud: 13 Dets 2008, 00:41
On tänanud: 33 korda
On tänatud: 83 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas Imelik »

anna link konkreetsele postitusele
Mul on paremat teha kui siinses .... sorida.
ei näe ma ühtegi teist tegemas endale AS-ga võrdväärses mahus reklaami.
Pean tõdema, et oled "poole valinud" või loed teist foorumi.
:hello:
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Suure soojussalvestusvõimega ahjud lokaalküttes

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Diskuteerimata, fikseerimiseks selle nädala EE vahelt leitu:
Nordpeis ahjude reklaam EE-s 16.101.2014
Nordpeis ahjude reklaam EE-s 16.101.2014
nordpeis_EE_16.10.2014.jpg (168.95 KiB) Vaadatud 2570 korda
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Vasta