Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Vasta
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Lp "kaminahi"! Mis sulle UmweltPlus kollete puhul ebaselgeks jäi? Räägi kuidas sinu ehitatud ahjude eeskujuks olnud steatiidist pea 3000kg kaaluvas ahjus 21kg puid ära köetakse?
Kui ei oska tehaseahjust rääkida siis räägi enda nn "V" kolde kasutusest ja kütusekogustest?
Manused
Screenshot_2014-09-28-16-27-41-1.png
Screenshot_2014-09-28-16-27-41-1.png (152.05 KiB) Vaadatud 3633 korda
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Andrus Schults kirjutas: 3000kg kaaluvas ahjus 21kg puid ära köetakse??
Mis selles erilist on et eraldi selgitamist nõuab? :confused:
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Andrus Schults kirjutas:Lp "kaminahi"! Mis sulle UmweltPlus kollete puhul ebaselgeks jäi

Ma olen kindel, et ma ei ole teinud ühtegi postitust kus olen väitnud või kust võib välja lugeda, et mul midagi UmweltPlus kooletest oleks segaseks jäänud. Näita nüüd ja praegu see koht ette, kust sa selliseid pärleid siia minu mustamiseks välja kisud.

Kui sulle jäi ka segaseks jutt juristide kaasamisest siis võin veelkord selgitada.
Palun ära tõmble. Seda on okseleajavalt vastik juba lugeda, mida sina julged siin kirjutada. Sellised asjad ei ole üheski ühiskonnas karistamatud.
Meie nüüd foorumis enam ei suhtle. Said sa minust aru :scratch: , siis ära enam siin mulle vasta. :thumbsup:
Viimati muutis kaminahi, 29 Sept 2014, 10:21, muudetud 1 kord kokku.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas looder54 »

kaminahi kirjutas:
Andrus Schults kirjutas:Lp "kaminahi"! Mis sulle UmweltPlus kollete puhul ebaselgeks jäi

Ma olen kindel, et ma ei ole teinud ühtegi postitust kus olen väitnud või kust võib välja lugeda, et mul midagi UmweltPlus kooletest oleks segaseks jäänud. Näita nüüd ja praegu see koht ette, kust sa selliseid pärleid siia minu mustamiseks välja kisud.
Kui sulle jäi ka segaseks jutt juristide kaasamisest siis võin veelkord selgitada.
Palun ära tõmble. Seda on okseleajavalt vastik juba lugeda, mida sina julged siin kirjutada. Sellised asjad ei ole üheski ühiskonnas karistamatud.
Meie nüüd foorumis enam ei suhtle. Said sa minust aru :scratch: , siis ära enam siin mulle vasta. :thumbsup:
:)
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas rokikas »

looder54 kirjutas:
:)
Miks mulle küll alati su postituste lõpus seda smaili nähes meenuvad downi sündroomiga inimesed .... :blink:
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas madis64 »

kaminahi kirjutas:Meie nüüd foorumis enam ei suhtle. Said sa minust aru :scratch: , siis ära enam siin mulle vasta.
Kuna see on teemaalgataja-keelab-käseb-poob-ja-laseb-tüüpi ahjufoorumis nn "andruse teema", siis seda kavatsust saad sa täita ainult hoidudes sellesse teemasse postitamast.

Teemaalgataja keelamine oma teemasse postitamast on suhteliselt mõttetu üritus.

:hello:
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Ei ma keelanud, ma ütlesin mõistmiseks vajalikult selgelt, et ma enam temaga siin ei suhtle. Eks igaüks leia väljenduse oma häma paljunduseks. Kes seda keelab....
...selle steatiidiga sa oled kursis :blush: Vot sellest rääkigegi. Ptüi,...arvutage :blush:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Lp "kaminahi"! Nüüd värvisid omal nina punaseks ja oledki kloun nurgas valmis. Äkki ikka hilja sul tsirkuse maastikule trügida? Pottsepana saad kindlasti paremini hakkama kui nüüd nurgast ikkagi välja tuled ja miskid järeldused ka teed.
Ise laadisid Wolfshöheri kodulehelt pdf-faili foorumisse ja küsimuse esitasid ka nagu oleks seal miskit arusaamatut? Puude kogus ju kenasti tabelis kirjas.
Manused
Screenshot_2014-09-28-21-11-23-1.png
Screenshot_2014-09-28-21-11-23-1.png (108 KiB) Vaadatud 3521 korda
Screenshot_2014-09-28-21-12-06-1.png
Screenshot_2014-09-28-21-12-06-1.png (134.49 KiB) Vaadatud 3521 korda
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Andrus,
jälle vana teema juurde - mis asi on "Nimivõimsus" ja mis on selle väärtuse mõõtühik? Vihjeks soovitan vaadata sinu enda poolt siia laetud kolde joonist koos andmetega. Muuhulgas on seal ka Nimivõimsus.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

2korda2 kirjutas:Andrus,
jälle vana teema juurde - mis asi on "Nimivõimsus" ja mis on selle väärtuse mõõtühik? Vihjeks soovitan vaadata sinu enda poolt siia laetud kolde joonist koos andmetega. Muuhulgas on seal ka Nimivõimsus.
Proovi jah , ehk on sinul rohkem õnne saada ka konkreetsele küsimusele seda konkreetset küsimust seletav vastus. :blush:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Lp "kaminahi"! Räägid, et 6000kg ahju kütmiseks on vaja maksimaalselt 40kg puid. Räägid, et 1 kg puidu põletamiseks on vaja 12L kollet sinu "V" kolde puhul. Lihtne arvutus näitab, et seega on sinu kolle siis sellises ahjus 160cm kõrge kui kolde laius on 50cm ja sügavus 60cm. Mind tõesti huvitab mis moodi sellisesse ahju need 40kg puid küll pannakse? Mulle vägisi tundub, et tegelik kütmine käib sul 5x8 kg rütmis. Võid ka vaid nimivõimsusest lähtuvalt oma ahjude tööpõhimõtet tutvustada kui sul nii on seda kergem teha?
Manused
Ahjukolle 50cm lai 60cm sügav.PNG
Ahjukolle 50cm lai 60cm sügav.PNG (479.32 KiB) Vaadatud 3428 korda
Pottseppmeister Raivo Koppeli valem ahjudes kütusekoguse arvutamiseks.PNG
Pottseppmeister Raivo Koppeli valem ahjudes kütusekoguse arvutamiseks.PNG (16.9 KiB) Vaadatud 3428 korda
Raivo Koppel ahju arvutamas.PNG
Raivo Koppel ahju arvutamas.PNG (232.42 KiB) Vaadatud 3428 korda
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

2korda2 kirjutas:Andrus,
jälle vana teema juurde - mis asi on "Nimivõimsus" ja mis on selle väärtuse mõõtühik? Vihjeks soovitan vaadata sinu enda poolt siia laetud kolde joonist koos andmetega. Muuhulgas on seal ka Nimivõimsus.
Mida sa saadud vastusest järeldad :scratch:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas looder54 »

Vot seda sulle kuu aja pärast targad mehed ütlevadki! Ootame ja vaatame, kuhu sa järgnevalt pöördud.
Siin foorumis kõik peale sinu ju lollakad! :)
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

looder54 kirjutas:Siin foorumis kõik peale sinu ju lollakad! :)
:confused:
Kaugeltki mitte kõik :banghead:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

kaminahi,
minu küsimusele vastust ju ei tulnud. Tuli küsimus sulle. Andrus on sisuliselt sama küsimust juba N moel ja korda küsinud. Oleks lugejatele parem, kui sa ükskord talle vastaksid mõne konkreetse valemi/arvuga. Mida Andrus ise selle vastusega peale hakkab, on juba iseküsimus - tema mõõdab ahjusid ju oma mõõtühikute järgi.

Andrus,
minu küsimus ei ole pahatahtlik. Ma tahaksin tõsiselt teada, kas sina (või ükskõik milline tellija) lubaks oma maja elektrisüsteemi ehitama tegelase, kes paneks projektile kirja:
1. Vool tuleb majja kolmes torus, igaühes lainetab vool oma sagedusega (kg) ja väljub ühes torus. Lisaks paigaldatakse kolla-roheline varutoru ettenägematute ummistuste tarvis.
2. Pinge on 220liitrit peenikeses torus ja 380meetrit jämedas torus.
3. Voolutugevus peakaitsmes on 20N/sekundis.
4. Kapis olevad kaitsmed on arvestatud voolutugevusele 6-16m/kg ja vastavad klassile A (l/N).

Palun saa ükskord aru - sa tegutsed erialal, kus sellise suhtumise tulemuseks võivad olla ristid surnuaial. Oleks selline viga ühekordne annaks andeks - inimene on ekslik - aga sul on mõõtühikutega süsteemselt probleeme. Nii foorumipostitustes kui reklaammaterjalides. Seda vaatamata paljukordsele tähelepanu juhtimisele.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Mai 2014, 10:02
On tänanud: 1 kord

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Kristel »

Tere,

paluks põhjendust sellistele korduvatele raportitele:

Raporti põhjus: Piraatlus

Raporteeritud Postitas kaminahi « 29 Sept 2014, 11:25
Sõnum sisaldab linki illegaalsele või piraattarkvarale.

Ma ei saa nüüd hästi aru..palun ärge lahmige neid raporteid niisama ja siis, kui lihtsalt teile mõni postitus ei meeldi või panen need teie vaidlustega teemad lihtsalt kinni. Ise te selliseid teemasid ja vaidlusi siin tekitate ja kui mina otsustan midagi kinni panna või kustutada, siis jälle kisa lahti. Niiet kui soovite vaielda, siis ärge ka neid raporteid ilma asjata lahmige!!!

Üleüldse selline mõttetu kraaklemine hakkab ära tüütama juba, äkki oleks targem üks kokkusaamine teha ja näost näkku need teemad ära arutada?


Kristel
antonsi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 221
Liitunud: 16 Apr 2014, 11:04
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas antonsi »

Kristel kirjutas: Üleüldse selline mõttetu kraaklemine hakkab ära tüütama juba, äkki oleks targem üks kokkusaamine teha ja näost näkku need teemad ära arutada?
selle teema sulgemine oleks ju julm, need potsepateemad siin (peale valez666 teemasid) on parim inimsööjate (eestlane sööb teist eestlast) huumor mida netist leida võib. Kui nad kõike seda näost näkku arutaksid, siis peaks iga õhtu politseikroonikat jälgima ja parimad palad võivad sedasi vahele jääda :rotfl:
Andrus Schults
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 728
Liitunud: 07 Veebr 2011, 18:35
On tänatud: 43 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Andrus Schults »

Lp 2korda2! Salzburg L ja Salzburg L+1 ahjude puhul sinu lähenemine ei sobinud. Neile ahjudele on sisse ehitatud ainulaadne konvektsioonisüsteem. Võib-olla klient kütabki ainult avatud konvektsioonirestiga ahju. Kui konvektsioonisüsteemi ei kasuta siis Salzburg L ahjude soojusvõimsus kWh.

Lp "kaminahi" on oma "V" koldele patendi võtnud või mis piraatlusest ta administraatorile soigub! Sellise süüdistuste avalikuse ette paiskamisel peaks ikkagi kaebaja ka mingitele faktidele toetuma.

Kui ühendame "JOTUL 602" malmahju kaks korrust läbiva telliskorstnaga, siis mis selle süsteemi nimeks peaks panema? Küttes malmahjus ära kokku 8 kilogrammi puid peaks "kaminahju" "V" koldega sarnase tulemuse saama.
Manused
Katsetuste tulemused.PNG
Katsetuste tulemused.PNG (53.72 KiB) Vaadatud 3352 korda
kaminahi 1600mm kõrgune ahjukolle 40kg puude kütmiseks.PNG
kaminahi 1600mm kõrgune ahjukolle 40kg puude kütmiseks.PNG (91.45 KiB) Vaadatud 3352 korda
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kristel kirjutas:Tere,

paluks põhjendust sellistele korduvatele raportitele:

Raporti põhjus: Piraatlus

Raporteeritud Postitas kaminahi « 29 Sept 2014, 11:25
Sõnum sisaldab linki illegaalsele või piraattarkvarale.

Ma ei saa nüüd hästi aru..palun ärge lahmige neid raporteid niisama ja siis, kui lihtsalt teile mõni postitus ei meeldi või panen need teie vaidlustega teemad lihtsalt kinni. Ise te selliseid teemasid ja vaidlusi siin tekitate ja kui mina otsustan midagi kinni panna või kustutada, siis jälle kisa lahti. Niiet kui soovite vaielda, siis ärge ka neid raporteid ilma asjata lahmige!!!

Üleüldse selline mõttetu kraaklemine hakkab ära tüütama juba, äkki oleks targem üks kokkusaamine teha ja näost näkku need teemad ära arutada?


Kristel
Põhjenduse ja selgituse lisasin viimasesse raportisse.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
looder54
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 14 Jaan 2014, 22:18
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas looder54 »

Ikka ja jälle tõestad sa, kui "kõvamees" sina tegelikult oled! Ei tea, mida saarlased selle kohta ütlevad? Ma ei mõtle siin foorumis tavaesinejaid. :)
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Andrus Schults kirjutas:Lp 2korda2! Salzburg L ja Salzburg L+1 ahjude puhul sinu lähenemine ei sobinud. Neile ahjudele on sisse ehitatud ainulaadne konvektsioonisüsteem. Võib-olla klient kütabki ainult avatud konvektsioonirestiga ahju. Kui konvektsioonisüsteemi ei kasuta siis Salzburg L ahjude soojusvõimsus kWh.
Andrus,
mis "lähenemine"? Elementaarne füüsika on "lähenemine"? Ma olen üldiselt küllalt paksu nahaga ja kannatlik aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et siin ei aita tõesti enam mitte pedagoogika vaid meditsiin. Palun tee endale ükskord selgeks, mis on kWh ja mis on kW.
Masendav.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Kristel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 14 Mai 2014, 10:02
On tänanud: 1 kord

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas Kristel »

Ma lihtsalt sulgen need raportid ja kasu ei ole neist kellegile, ma ei hakka kellegi postitust kustutama, sest sina arvad, et vot see ei ole õige ja on vale info. Mina ei tea potsepandusest midagi ja ei jõua kõike üle kontrollida, mis on õige ja mis vale, siin avaldavad kõik oma arvamust ja mina ei hakka siin õige ja vale üle otsutama. Raporteerimise võimalust mina kahjuks eemaldada ei saa ja ei pea seda ka vajalikuks, kuid seda ei tohi kasutada sel eesmärgil, et paned igale sinule mittemeeldivale postitusele raporti. Siis oleks terve see foorum siin punane ju. Palun katsu piiri pidada!

Kristel
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Kristel kirjutas:Ma lihtsalt sulgen need raportid ja kasu ei ole neist kellegile, ma ei hakka kellegi postitust kustutama, sest sina arvad, et vot see ei ole õige ja on vale info. Mina ei tea potsepandusest midagi ja ei jõua kõike üle kontrollida, mis on õige ja mis vale, siin avaldavad kõik oma arvamust ja mina ei hakka siin õige ja vale üle otsutama. Raporteerimise võimalust mina kahjuks eemaldada ei saa ja ei pea seda ka vajalikuks, kuid seda ei tohi kasutada sel eesmärgil, et paned igale sinule mittemeeldivale postitusele raporti. Siis oleks terve see foorum siin punane ju. Palun katsu piiri pidada!

Kristel
Kust selline arvamine, et siis oleks terve foorum siin punane? Veel paar aastat tagasi ei olnuks isegi õrnroosa. Nüüd aga ei oleks see veel kindlasti üleni punane. Lugege palun 2korda2 postitusi, vähemalt viimaseid küsimusi Andrusele ja Andruse vastuseid :confused:
Looder, kui KordnikKoidu, ja juba ka Teie :scratch: kaitsealune aga on siin kaitsealune liik.
Kordnik Koit kinnitas siin oma uskujatele, et mina postitan Siibri ja veel mõne nime alt. Miks seda valet ei ole kustutatud? Ometi raporteerisin :blush: Kas ka seda pole Teil võimalik kontrollida?
Viimati muutis kaminahi, 29 Sept 2014, 14:35, muudetud 1 kord kokku.
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas siiber »

siiber kirjutas:
Andrus Schults kirjutas: põika Taani saatkonnast läbi, seal näed üht minu ehitatud kaminat. Sellist telliskividest laotud ja massiivset.
Ehitad ka ilma kutsetunnistuseta?
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Wolfshöher Tonwerke šamott vs Savijuttu Setomaa savist

Lugemata postitus Postitas siiber »

kaminahi kirjutas: Kordnik Koit kinnitas siin oma uskujatele, et mina postitan Siibri ja veel mõne nime alt. Miks seda valet ei ole kustutatud? Ometi raporteerisin :blush:
Kuhu kordnik kadunud on?
Viimane külastus:
Reede Juun 20, 2014 22:52
Vasta