Soovitage maakütte firmat!

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Külaline
külaline

Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Palun soovitage firmat kes paigaldaks (tegelikult ehitaks ümber) maakütte süsteemi. Kes on ikka tegija firma? :good:
usr1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 499
Liitunud: 07 Jaan 2009, 12:59
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas usr1 »

Tere

Oleneb olukorrast kes on tegija ja mitte.
Miks vaja ümber ehitada ja nimelt mida?
Kõik torudest ja kaevetööd
55 118 46
http://www.Torumehed.ee
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Minul tegi OÜ Ra-Vesi Tartust ja olen väga rahul. Rain 56 503325 ta on küll koguaeg töödega hõivatud, kuid proovida võib.
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere,

Seda tahksingi teada kes on Tallinna (Harjumaal) tegijad firmad? Varpo Grupp OÜ töö on vaja (ma ise arvan) kõik ümber teha! Keerasis sellise käki kokku meie majas. :banghead:
Raff
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Raff »

Tere.
ehk selgitaksid kõigepealt , milles probleem seisab.Ämber s....a on Varpo kapsaaeda visatud ,kuid tegelikult .....
Mulle on elu õpetanud ,et esimese informatsiooni peale ei tohi kunagi mingeid järeldusi ega otuseid vastu võtma hakata.Räägi palum probleemi olemus sinu silmade läbi lahti.Abi saad kindlasti !!!!Anna endast teada [url]hansasc@gmail.com ,või 5052537
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere,

Tegelikult on meie probleem juba üle aasta selles et el.arved on koguaeg meil liiga suured (nt.okt.kuu el.arve oli 1900kr. eelmisel aastal oli nt.dets.08 el arve peaaegu 3000 kr.) Ma ei saa sellest aru kas tõesti, kui on maaküte peab elektirarved nii suured olema. :confused: Ma eriti ei usu seda.
See mure on ka et nt. eile oli majas ainult 10 kraadi. See ei ole normaalne. Reguleerida pole võimalik.

Sellest oleme aru saanud (läbi ehitusfoorumi), et soojuspump BRIGHT on mingi hiinlaste kokku käkerdatud.
Saime teada, et meil on paigaldatud 21kW soojupump. Tegelikult sobib 10 kW. Üledimensioneeritud soojuspump töötab järjest liiga vähe ja teeb lliiga palju sisse-välja lülitusi.
Soojavee temperatuur tarbeveeboileris on maksimaalselt 40 kraadi.

Meil puudub maasoojuspuba ja ventilatsioonisüsteemide projektid, maakollektori teostusjoonis, energiakalulatsioon, seadmete tehniline dokumentasioon.

Ühesõnaga me ei tea mis on tehtud meie majaga. :x

Eks me peame varsti teiste firmade käest hinnapakkumisi võtma/küsima, kui paju see ümber ehitamine maksma läheb. :cry:

Aga keda usadada, vot selles on küsimus :?: :!:
varpo
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas varpo »

Külaline kirjutas:Tere,

Tegelikult on meie probleem juba üle aasta selles et el.arved on koguaeg meil liiga suured (nt.okt.kuu el.arve oli 1900kr. eelmisel aastal oli nt.dets.08 el arve peaaegu 3000 kr.) Ma ei saa sellest aru kas tõesti, kui on maaküte peab elektirarved nii suured olema. :confused: Ma eriti ei usu seda.
See mure on ka et nt. eile oli majas ainult 10 kraadi. See ei ole normaalne. Reguleerida pole võimalik.

Sellest oleme aru saanud (läbi ehitusfoorumi), et soojuspump BRIGHT on mingi hiinlaste kokku käkerdatud.
Saime teada, et meil on paigaldatud 21kW soojupump. Tegelikult sobib 10 kW. Üledimensioneeritud soojuspump töötab järjest liiga vähe ja teeb lliiga palju sisse-välja lülitusi.
Soojavee temperatuur tarbeveeboileris on maksimaalselt 40 kraadi.

Meil puudub maasoojuspuba ja ventilatsioonisüsteemide projektid, maakollektori teostusjoonis, energiakalulatsioon, seadmete tehniline dokumentasioon.

Ühesõnaga me ei tea mis on tehtud meie majaga. :x

Eks me peame varsti teiste firmade käest hinnapakkumisi võtma/küsima, kui paju see ümber ehitamine maksma läheb. :cry:

Aga keda usadada, vot selles on küsimus :?: :!:
Minu teada on Varpo BRIGHT masinatel kompressori tööaeg reguleeritav. Kui soojavett ei ole, siis järelikult tööaeg on liiga lühike või intervall liiga pikk. Kuna oli juttu, et masin teeb palju sisse-välja lülitusi siis arvan, et tööaeg on liiga lühike. Kindlasti saaks täpsemalt abi, kui helistada 6771080 või mailida indrek@varpo.ee.

Lugupidamisega
Varpo Grupp OÜ
VARPO GRUPP
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas VARPO GRUPP »

Nõmmel näiteks maja, kus Varpo keeras kõik p-----sse! See un uskumatu mida seal tehti! Varpo Grupp OÜ st palun hoidke küll eemale!

NB! Tellige oma tööle kindlasti sõltumatu ekspertiis ja seadke sammud kiiresti Tarbijakaitsesse. Olen kindel, et saate oma raha tagasi!!!!!!!!!!
Reino
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Reino »

Indrek!

Kirjutad, ~et MINU TEADA~ :confused: aga sa pole ise ka 100 protsenti kindel, et BRIGHT masinatel kompressori tööaeg reguleeritav.
Kas sa ise ka tead mida sa klientidele müüd? :blink:
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Indrek!,
Sa ei pannud tähele, et eelpool olev jutt meie maja probleemidest (kõikide vigadega) on VARPO tehtud!!!
Nii et pista oma nn. ABI sinna samusesse. :oops:
Kerly24
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Aug 2018, 14:01

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Kerly24 »

Soovitage maaküttefirmasid Tartus?
Coolhouse
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1001
Liitunud: 12 Sept 2008, 14:19
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 26 korda

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Coolhouse »

Kinnistu on nii suur et ühe m2 kõetava pinna kohta on 3 m2 vaba maapinda maakütte paigaldamiseks?
Õhk-vesi soojuspumbad, külmseadmed .
Müük, hooldus. info@coolhouse.ee
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Võib ka puurida, salaja, kui ei lubata.
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kerly24 kirjutas: Soovitage maaküttefirmasid Tartus?
Ei soovita maakütet üldse, pärast maksad suutest elektriarvetest halliks ennast. :scratch:
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 14 Sept 2018, 22:11
Kerly24 kirjutas: Soovitage maaküttefirmasid Tartus?
Ei soovita maakütet üldse, pärast maksad suutest elektriarvetest halliks ennast. :scratch:
f

Aga mida siis soovitad?
Külaline
külaline

Re: Soovitage maakütte firmat!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Oleneb konkreetsest objektist.
Vasta