Mütsprofiili paigaldus lakke!

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
mesilane7
külaline

Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas mesilane7 »

Tere,

huvitaks hind mütsprofiili paigaldusel puidule ning rihtimine.Ruutmeetreid ca 60.Materjal olemas.Tänud!
erm
külaline

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas erm »

tere,
kysite ainult karkassi panekut, kipsi ei soovi?
eks see hind peab jääma 25 ja 30 krooni vahele, olenevalt töö raskusest ka keerukusest.
kui abi vaja info saamisel või töö tegemisel, kirjuta: ik@hot.ee
oleme selle tööga sina peal ja tööriistad kõik olemas ;)
naf
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 20 Okt 2009, 16:00

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas naf »

Kõvad poisid, kes sellise hinnaga suudavad konkurentsis püsida ja nõuetekohast kvaliteeti pakkuda. Huvitav oleks siiski teada saada täpsemalt, millist kvaliteeti selle hinnaga garanteeritakse??? :|
sada
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 08 Nov 2007, 21:14

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas sada »

naf kirjutas:Kõvad poisid, kes sellise hinnaga suudavad konkurentsis püsida ja nõuetekohast kvaliteeti pakkuda. Huvitav oleks siiski teada saada täpsemalt, millist kvaliteeti selle hinnaga garanteeritakse??? :|
Jälle üks lollpea kes oma kõrge hinnaga mingi olematu kvaliteedi taha poeb :D :wave:
naf
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 20 Okt 2009, 16:00

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas naf »

Tere!
Vat, minul on alati kummaline lugeda, kui hinnanumbreid nii hoobilt välja lajatatakse, ilma et muudest tingimustest (algkvaliteet, lõppkvaliteet, kui kaugel asub objekt, millised töötingimused, kas bruto-, netopalk, kas tööriistad, tellingud kindlustab tööandja (millised) ja palju muudki. Amatöörid on siin foorumites alati kõik segi ajanud nagu pudru ja kapsad.

Kui 25...30 kr./m2 mütsprofiili paigaldushind on palk netos tööilsele, kus-juures tööriided, tööriistad, tööobjekti kindlustamine, reklaamikulud, kontorikulud, maksud ja muud firmakulud on firma kanda, siis jah, selle hindega on võimalik Eesti oludele ehitustöölisel täiesti normaalset (neto)palka teenida.
Teenustasu kliendile selle teenuse eest...? :lol:

Täpsustage, millest räägite:
Kohati tundub, et siin foorumites levitatakse sihilikult desinformatsiooni.
Ja on ka näha, kellele see on kasulik olnud.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

naf kirjutas:Tere!
Vat, minul on alati kummaline lugeda, kui hinnanumbreid nii hoobilt välja lajatatakse, ilma et muudest tingimustest (algkvaliteet, lõppkvaliteet, kui kaugel asub objekt, millised töötingimused, kas bruto-, netopalk, kas tööriistad, tellingud kindlustab tööandja (millised) ja palju muudki. Amatöörid on siin foorumites alati kõik segi ajanud nagu pudru ja kapsad.

Kui 25...30 kr./m2 mütsprofiili paigaldushind on palk netos tööilsele, kus-juures tööriided, tööriistad, tööobjekti kindlustamine, reklaamikulud, kontorikulud, maksud ja muud firmakulud on firma kanda, siis jah, selle hindega on võimalik Eesti oludele ehitustöölisel täiesti normaalset (neto)palka teenida.
Teenustasu kliendile selle teenuse eest...? :lol:

Täpsustage, millest räägite:
Kohati tundub, et siin foorumites levitatakse sihilikult desinformatsiooni.
Ja on ka näha, kellele see on kasulik olnud.
...ja kummaline on veel see , et siin foorumis jagavad nn. desinformatsiooni just anonüümsed külalised, minu arust peaks üldse külalise staatuse ära kaotama ja ainult registreerunud külastajad võiksid kommida saada, veel parem, kui igal külastajal. kes siin supermadalaid hindu lajatab oleks telefoni nr. all, et ikka tellijad saaks helistada ja hea hinnaga töö kätte, kui oled aumees, siis pole ka midagi häbeneda, kui niisama põhulõug, siis teine jutt!
Usun, et see teeks foorumi oluliselt kvaliteetsemaks ja asjalikumaks.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Manowar kirjutas:minu arust peaks üldse külalise staatuse ära kaotama ja ainult registreerunud külastajad võiksid kommida saada,
Üks variant oleks veel teha 2 tööpakkumiste-otsimiste foorumit: üks n.ö normaalsete hindadega ja respekteeritud kasutajatele, ning teine siis anonüümne madalate hindadega n.ö teise Eesti foorum (juures märge: "kasutada ainult omal riisikol") :D
Teine variant oleks, et üks foorum firmadele, teine üksiküritajatele :good:
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Manowar »

veebimeister kirjutas:
Manowar kirjutas:minu arust peaks üldse külalise staatuse ära kaotama ja ainult registreerunud külastajad võiksid kommida saada,
Üks variant oleks veel teha 2 tööpakkumiste-otsimiste foorumit: üks n.ö normaalsete hindadega ja respekteeritud kasutajatele, ning teine siis anonüümne madalate hindadega n.ö teise Eesti foorum (juures märge: "kasutada ainult omal riisikol") :D
Teine variant oleks, et üks foorum firmadele, teine üksiküritajatele :good:
Pole mõtet irooniliseks minna, võta 1:1-le. minu soovitust, pole raske kirjutada seda sisse, et ainult registreeritud kasutajad saavad kasutada, aru ma ei saa, mis seal halba oleks, kui kõik inimesed oleks registreerunud(regamine on ju lihtne).
Sel juhul on kõik respekteeritud ja tõsiseltvõetavad kasutajad.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Isetean »

:good:

Nii et adminnile mõtteainet. Asi läheb kohati juba väga inetux !
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

/offtopic
Ma olen harva Manowariga nõus aga seekord tõesti - ärifoorumis(!) postitamiseks nõuda registreeringut.
Muidugi pole see eriline takistus (iga kord saab luua uue kasutaja, mistõttu registreering automaatselt respekti ei tähendaks :) ) aga ehk võtaks vähemaks mõttetut nääklemist.
Muide, sama asi võiks olla petturite teemaga.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Külaline
külaline

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tegelikult võiks iga registreeritud kasutaja nn värvilised sabasuled (isiklik reklaam) maksuliseks teha! Kindel taks, nii nagu lehvitad, nii maksad! Mis arvate? :oops:

taastaja
hannes..
külaline

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas hannes.. »

Kui nüüd tagasi teema juurde,eks see hind ca 2500-3000 ole...
ainult ruuduhindadest ei ole ka mõtet rääkida,kuna tegu väikese pinnaga,siis on selge et ruut on kallim.
kolm-neli päeva pea kuklas tööd teha ei ole lihtne. selline sundasendis töö teeb kehale palju rohkem liiga kui pahteldamine vms.
ja selle koha pealt olen ka mina nõus et foorumi käkkijaid poleks vaja...naljanurk on olemas idiootsete hindade ja juttude lajatamiseks.olen vaatanud mitut tööpakkumise teemat,mis on ära kustunud toorte kukkede poksi pärast...kuigi jah...suur jagu nö. töö pakkujaid on lihtsalt hinna uurimise peal väljas,mugav küll naabrimeest tööle võtta kui on teada palju tööraha tuleb ja mis materjal tuleb..
see oligi buumi aegu hea..-pakkumise tegemine koos materjaliga maksis.
lisaks veel ka selle et siin foorumis pole mõtet rääkida sellest et "ma teen kaks korda kallimalt,aga seeest on töö ka kvaliteetne".ise võib seda teada aga tellija arvates on ühed sosssepad kõik keda ta ei tunne.

ok vale teema selleks jutuks.jõudu!
sada
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 08 Nov 2007, 21:14

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas sada »

Ei nii ei lähe ma tahan, ikka eesti ehitajad aegajalt maapeale tagasi tuua oma hindadega , nii madalate kui körgetega :D Kui vaja teen uue konto, et edasi kommentteerida mõttetu teema kes tahab mõliseda saab seda ikka :D
Külaline
külaline

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Külaline »

erm kirjutas:tere,
kysite ainult karkassi panekut, kipsi ei soovi?
eks see hind peab jääma 25 ja 30 krooni vahele, olenevalt töö raskusest ka keerukusest.
kui abi vaja info saamisel või töö tegemisel, kirjuta: ik@hot.ee
oleme selle tööga sina peal ja tööriistad kõik olemas ;)
Küll ikka hirmsad hinnad!Selle hinnaga saad tööriistad objektile ja tagasi,ning ise ka käidud...
Siis tööriist ka eelmisest kohast varastatud ja. Ma küll oma koju ei laseks
Äkki tööriistaks naelapüss,laseb seina kuidagi ja kergitab kaabut,kipsikeeraja las rihib
naf
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 20 Okt 2009, 16:00

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas naf »

Tere!
Ma arvan, et mütsprofiili paigaldaja ja kipsi paigaldaja peaks olema sama isik. Mul on kogemust, et karkass oli ehitatud valesti, ehk siis samm ei ühtinud plaatide sammuga või on halvasti rihitud. Ja kelle kulul siis ringi tehakse.
On üsna tõenäoline, et tänavalt võetud esimene ettejuhtuv mees, kes end odavalt tööle pakub sellise käki kokku keerabki.
Kui töö täpsuseks taotletakse 2...3 cm siia-tänna, siis sellega saab hakkama enamasti iga mees. Aga suurusjärgu võrra täpsema töö tegemine ei ole enam igale mehele jõukohane.
Viimati muutis naf, 11 Nov 2009, 18:13, muudetud 1 kord kokku.
Isetean
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 26 Dets 2008, 15:12
On tänatud: 1 kord

Re: Mütsprofiili paigaldus lakke!

Lugemata postitus Postitas Isetean »

Ei minagi aru saama mis kuradi pärast ei võiks karkassi paigaldanud mehed ka kipsi ära panna? :scratch: Meil ei ole olnud veel ühtegi objekti kus karkassi paigaldusega võib rahule jääda. Ikka ja jälle tuleb ringi tegema hakata :banghead:
Vasta