Vann mulliga või mullita?

saunad, santehnika, boilerid jne
Raibert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Nov 2008, 20:47

Vann mulliga või mullita?

Lugemata postitus Postitas Raibert »

Vann mulliga või mullita?
Peale hinnavahe, mida annab vannisolijale mull juurde peale teadmise, et tal on mulliga vann?
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Vann mulliga või mullita?

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Isegi sama teemat mõelnud.
Mulle tundub, et mulliga vannis oled justkui elava veega veekogus. Tavalises ju peale pussulaskmine miski elevust ei tekita. :)
Aga mingit tegelikku pointi sellel mullitamise peale raharaiskamisel ei ole välja mõelnud.
Samuti ei käi minuarust mitte keegi mullivanniomanikest seal mulistamas. Ainuke, et lapsed.
vanaema on sul veteran...
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Vann mulliga või mullita?

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Mullivann ehk massazivann. Kas sellest arusaamiseks peab väga pingutama?

Olen masaazivanni omanud, kuid vahetasin selle tavalise vastu välja.
Minu tähelepanekud:
1. Õhuga mullitades läheb vesi üllatavalt kiirelt külmaks. Veejugadega seda probleemi polnud.
2. Müratase nullib võimaluse lõõgastumiseks..

Mõlemat probleemi saab leevendada, kuid mõistlikku ja odavat varianti pole olemas. Samuti on oluline ruumi suurus, et ümberehitust teostada.
Kui valida masaazivann, siis vali parim. See on kallis loomulikult, kuid osadel mudelitel on juba hinnas sees veesoojendi ja mürasummutus.

Ise naudin nüüd tavalist vanni. :)
Külaline
külaline

Re: Vann mulliga või mullita?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Odavatel pole veesoojendust - seetõttu lähebki külmaks ... aga muidu vist tõesti rohkem naiste ja laste rõõm. Asjalik märkus oli müra - spaades, peaks mootor eemal olema - kodus, arvatavasti undab aladimensoneeritud pump, sealsamas pea juures....
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Vann mulliga või mullita?

Lugemata postitus Postitas trumm »

mina käin hea meelega, väga hea lõõgastus, samuti hea seljamassaazh. kui ikka oled pikalt füüsilist tööd v trenni teinud, siis võtab lihaspinge hästi maha.

müra võib küll teemaks olla! ise käisin salongis kuulamas ja seetõttu välistasin õhkmassaazhi ning valisin ainult vesimassaazhi. vanni alused seinad isoleerisin ka isover rek25 villamatiga (ühel pool foolium. foolium siis sissepoole), sedasi ei kandu heli "laiali" ja on täiesti normi piires. ma olen mürale üsna tundlik, kuid see ei sega - pigem on selline veejoa pahisemise hääl kuulda (vann on balteco oma). alumisele korrusele näiteks kuulda ei ole, kui keegi ülal vannis on ja mootor töötab.
Vasta