Laastukatus
-
- külaline
Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas puitkatus »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas laastud »
Ilma objekti nägemata muidugi ei saa täpset hinda öelda - löömise puhul vast 5-10% kõikumist, aga kui muud tööd lisanduvad(mahukas koristamine st. ei piisa sodi hunnikutesse panemisest, roovi ja sarikate rihtimine ja vana katuse mahavõtmine võib hind väga erinev tulla. Lisaks veel see, et mis pikkusega laast katusele läheb (Eestis tehakse 40-70 vahemikus ju...kõige tavalisem siiski 61).
Suure objekti puhul tuleks ka üle 150km kaugusele Tartust vaatama - hetkel veel vaba aega vaadata oleks(tööd muidu >600m2 ees). Palun mailida wof@hot.ee (tel nr ei anna, sest pole kunagi avalikustanud foorumis)
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
Kas mitte, vanasti, ei paigaldatud katuse põhjapoolsele küljele teatud kindlatel põhjustel just kahekordne laast? Või minu mälu petab? Või oli see vaesema talumehe eneseõigustus?
Tänased meistrid ehk teavad ka neid vigureid juba paremini ära seletada!
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Katusetahtja »
Oskab keegi öelda kui suur on laastukatuse ja plekk-katuse hinnaerinevus? On jäänud mulje, et laastukatus on kallim, aga ei saa aru kui palju - mingi raha olen nõus laastukatuse eest rohkem maksma kui pleki eest. Plekk-katuste kohta on vöimalik isegi infot leida netist aga laastukatuse materjali hinnavahemik tundub olevat kusagil 130-300 krooni ruutmeetrist ja see on ainult laastu enda hind.
Lisaks küsimus kas laastukatuse paigalamine on oluliselt erinev kallim plekk-katuse omast? Paigaldamise hinnavahemikuks pakutakse inernetis jälle väga erinevaid hindu, kas 140 krooni ruutmeetri paigaldamise eest on väga turust mööda hind vöi on reaalselt selle hinnaga vöimalik midagi leida ka?
-
- külaline
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas taastaja` »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Külaline »
-
- külaline
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas puitkatus laast,sindel »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas Üllar »
Üllar
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas puit.katus »
-
- külaline
Re: Laastukatus
Lugemata postitus Postitas tegija546 »
Järgmine aasta pigem hind tõuseb, sest naelte ja puidu hind põhja ära teinud (puidu puhul räägin kvaliteetsest kuuse pakust, haaba saab jah odavalt).
Selle aasta põhi oli minu kogemuse põhjal 200kr/m2, nüüd juba hind 230kr/m2 ja uus aasta 240-260kr/m2. Ärge unustage, et see hind on elatustaset arvestades kehvem kui 2005a oli. Eks paljud tegijad kannatavad ka seetõttu, et on oma brigaadid suureks ajanud ja nii kvaliteet ja raske hetke paindlikus kahanenud.
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring