gaasikatel?

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
remonditibi
külaline

gaasikatel?

Lugemata postitus Postitas remonditibi »

Vajan abi gaasikatla valikul. Pinda on 130m2, sees on nii vann kui dush. Hinnale eelistan kvaliteeti. Buderus?
Külaline
külaline

Re: gaasikatel?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui radikatega siis sobib tavaline katel, kui põrandaküte siis kondensaatkatel. Kui korsten olemas siis tavaline mitte-turbo katel. Kui korstent pole siis turbo-katel (tavaline/kondens). Paljudel kateldel on sees ka soojaveeboiler (ei soovita kehva veekvaliteediga piirkondadesse). Katla valikul tasub jälgida-uurida teiste selle piirkonna sama kütteliigi kasutajate kogemusi/arvamusi. Oluline ei ole mitte hind vaid kiire ja korrektne järelteenindus. Odava hinnaga kaubamärk võib olla tänu oma lihtsamale ehitusele töö- ja lollikindlam kui kallim (reklaamitum). Võta hinnapakkumised garantii ja järelteeninduse tingimustega.
Krise
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2008, 15:55

Re: gaasikatel?

Lugemata postitus Postitas Krise »

Junkers
Pedaal
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Mai 2007, 22:19

Re: gaasikatel?

Lugemata postitus Postitas Pedaal »

endal tiksub sakslase Wolf katel
http://www.wolf-heiztechnik.de/en/produ ... s-cgw.html
eestis siis http://www.sks.ee/
mudel siis CGS-20/160
ehk samuti 110 m2 põrandakütet + duss+vann ja tegelikult on liiga suur kuid samas väiksemat kah polnud, katla tööaeg on olematu
katel töötab vaikselt - iseenesest võik olla ka elutoas kuid see süütamise moment see "sädeme" klõbin on liiga terav

minul jäi see valikusse kuna on seade milles kõik sees ei pidanud tegema midagi lisaks lükkasin nurka ühendasin oma gaasi ja veetorud külge ning soe saabus. põhjus oli ruumipuuduses. projektis polnud kohta katlale - seega istub see ilus valge kapp mul pesuruumi nurgas ja rohkem "tehnot" pole.
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Vasta