Tere,
Küsiks nõu tasandussegu valimise osas. Igal tootjal on neid sadat sorti, osad saab muidugi kohe välistada. Nõuded on järgmised:
a) Aluspõrandaks betoon
b) Sisse läheb põrandakütte matt
c) Peale kannaks käsitsi
d) Isetasanduv
Hetkel vaatasin Mira ja Maxiti omasid põhjalikumalt ja silma jäid X-plan ja Vetonit 3300, nende puhul suutsin tuvastada, et need põrandaküttele sobivad. Millised veel põrandaküttega läheks ? Vetonit 3300 oli hinnalt muidugi paras kirves. X-plani hinda ei õnnestunud leida.
Põrand pole hetkel päris sile, kõikumine jääb 10mm piiresse. Kas mõtekam oleks kõigepealt põrand siledaks valada (~10mm kiht), siis matt panna ja pärast veel õhuke (5mm) kiht valada või panna matt kohe ja korraga paksem kiht valada. Kui ruum valamisel osadeks jaotada, kas siis erinevatele osadele sama kõrgust on raske saavutada?
--
Andreas
Isetasanduva segu valimine
põrandad, põrandatööd
-
- Ehitusspets
- Postitusi: 400
- Liitunud: 06 Nov 2007, 10:38
- Asukoht: liikuv
- On tänanud: 1 korda
- On tänatud: 4 korda
Re: Isetasanduva segu valimine
Lugemata postitus Postitas ats »
tere.See ,et aluspõrand lainetab matipanekut ei sega.Tee aluspind nakkedispersiooniga üle ja kinnita matt halli teibiga servadest,muidu valades võib matt servadest ülesse tõusta.Valada võid Maxit 4150 ,vana nimega ABS 128. Kannatab paksemalt valada ja hinnalt soodne. 20 kg kott ca 220kr .Valad ühekorraga ja silud ogarulliga. 3000-ga võid teha viimase lihvi,kui vaja peaks olema.Ja kui saad ,vala kõik ühekorraga,ühtlasem saab.Jõudu.
Siseviimistlus, Plaatimine. 5084218 +358465675729
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Vaatamist http://fotoalbum.ee/photos/Transit/sets/689453
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring