robotniiduk

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10862
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 310 korda
On tänatud: 383 korda

Re: robotniiduk

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ärge solvuge, kuid laiskus ongi kõikse kulukam artikkel. ;)
Kasutaja avatar
Herizon
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 226
Liitunud: 08 Juun 2017, 12:39
Asukoht: Arensburg
On tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: robotniiduk

Lugemata postitus Postitas Herizon »

spezwend kirjutas: 23 Mär 2024, 00:03 Aga nüüd teine mure, valgetele hammasratastele on ka väike loks tekkinud, kas keegi on neid eraldi kuskilt saand?
Osadele masinatele saab varuosi soetada SIIT.


Uuematel veomootoritel simmerling metallkorpusest eemaldada (vajadusel kasutage simmerlingi tõmmitsat), mispeale saab stopperrõnga eemaldada ja siis võlli koos hammasrataste kanduriga kätte. Vana ja uue mootori erinevused on hoolduse seisukohalt marginaalsed, seetõttu videot uuemate mootorite põhjal teha pole plaanis.
Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
optimist88
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Mai 2022, 13:41
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 2 korda

Muru õhutamine teradega

Lugemata postitus Postitas optimist88 »

Muru õhutamine teradega. Kartes traate ära lõhkuda, pole julgenud seda ette võtta 5 aastat. Kes on teinud, julgustage mind! :) Juhttraat ja piirded raadioga määrata ja spreiga maha märkida?
remo22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 192
Liitunud: 04 Okt 2011, 20:31
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: robotniiduk

Lugemata postitus Postitas remo22 »

Ma
4a kevadeti òhutajaga teind ning alali juhtmesse laksanus. Kasutan neid geeli sisuga 3m úhendusi, nendega kokku ja asi töötab veel.
optimist88
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Mai 2022, 13:41
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Muru õhutamine teradega

Lugemata postitus Postitas optimist88 »

optimist88 kirjutas: 19 Apr 2024, 15:00 Muru õhutamine teradega. Kartes traate ära lõhkuda, pole julgenud seda ette võtta 5 aastat. Kes on teinud, julgustage mind! :) Juhttraat ja piirded raadioga määrata ja spreiga maha märkida?
3 päeva hiljem ei saa enam postitust muuta. Pisut liiga paranoiline seadistus foorumi haldaja poolt.

Kodutööks enne põllule minekut tahtsin näha kuidas raadioga toimetada. Guugeldasin video, panin esituse kiiremaks ja klõpsisin hetkel vajaliku sisu suunas. Mingi hetk panin tähele, et aktsent kõlab kuidagi koduselt aga ei pidanud oluliseks. Asjalik sisu, kuulasin aga edasi. Keskendumine :D. Lõpuks siiski märkasin, kelle kanalil ma olen :).

Tänuks hea töö eest laik ja subscribe. Kummaline, et video paremas nurgas oli kogu aeg kanali logo aga ma absoluutselt ei näinud seda. Suutsin täiesti mööda vaadata sellest. Kanali omaniku info otsisin vasakust servast. Raadio kasutamine algab siit: https://youtu.be/PlCeL9Is5nA?t=271
Vasta