Väike väsinud maja

Palkmajade teema
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Väike väsinud maja

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Elust enesest tean näiteid rohkem kui küll mis on reaalselt läbi läinud. Aga nagu ütlesin ei soovita - võib kurvalt lõppeda.
P.S. Isklikult ei ole kasutanud ja ei plaani - küll aga olen mõnele petturile vastu hakanud ja nad kindlustusrahast ilma jätnud. Samas kui ma poleks vastu hakanud siis oleks pettur rõõmsalt papi tasku pannud ja kindlustus nõudnuks kahjutekitajalt raha tagasi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10862
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 310 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Väike väsinud maja

Lugemata postitus Postitas Urmas »

RaJy kirjutas: 31 Mär 2024, 19:48 Elust enesest tean näiteid rohkem kui küll mis on reaalselt läbi läinud. Aga nagu ütlesin ei soovita - võib kurvalt lõppeda.
Eks ka ise tean kindlustuspettuste juhtumeid(on usaldatud), kuid sellest vaikin nagu filmides II MS ajal sakslaste kätte vangi langenud venelane- raju või 100-ks tükiks, aga iga tükk ütleb ikka "ei". ;)
Äärenurk
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 716
Liitunud: 22 Veebr 2016, 15:46
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 27 korda

Re: Väike väsinud maja

Lugemata postitus Postitas Äärenurk »

RaJy kirjutas: 31 Mär 2024, 19:48 Elust enesest tean näiteid rohkem kui küll mis on reaalselt läbi läinud. Aga nagu ütlesin ei soovita - võib kurvalt lõppeda.
P.S. Isklikult ei ole kasutanud ja ei plaani - küll aga olen mõnele petturile vastu hakanud ja nad kindlustusrahast ilma jätnud. Samas kui ma poleks vastu hakanud siis oleks pettur rõõmsalt papi tasku pannud ja kindlustus nõudnuks kahjutekitajalt raha tagasi.
Oled kindlustusekspert?
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1200
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Väike väsinud maja

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Äärenurk kirjutas: 31 Mär 2024, 21:46 Oled kindlustusekspert?
Ei. Lihtsalt laia silmaringiga ja kui keegi mulle või mu lähedastele üritab liiga teha siis oskan leida õige vasturohu (§). Vähemalt siiani on õnnestunud kui mitte võita siis vähemalt sobiv kompromiss (mis on ka parem kui kaotus)
Vasta