Suvilas õhksoojuspump esikus ja soojus tubadesse isegi läbi avatud uste eriti hästi ei levi, mõte teha vaheseintesse avad ja paigaldada ventilaator(id) õhku vägisi liigutama

Lugemata postitus Postitas Maaks »
Lugemata postitus Postitas Prill »
Lugemata postitus Postitas Äärenurk »
Lugemata postitus Postitas optimist88 »
Su kogemus oleks abiks küll. SP (Soler Palau) Silent peaks olema vaiksemat sorti aga üsna kallid ka. Kui on veel variante, loen huviga.Äärenurk kirjutas: 19 Okt 2020, 17:31 Ise ostsin kunagi omale ühte ruumi Espakist ühe Inglise toote ja teise ruumi Bauhofist vist baltikumi toote. Esimese nimes oli viide ka sellele, et see on vaikne ja nii oligi. Võrreldes teisega oli ikkagi tuntavalt vaiksem, ent siiski kuuldav.
Toodete ja tootjate nimed jään praegu võlgu, huvi korral saan välja uurida.
Lugemata postitus Postitas Olaf »
Lugemata postitus Postitas Äärenurk »
Lugemata postitus Postitas heints »
Lugemata postitus Postitas Maaks »
Hea plaan, kui keegi tahaks ukse kõrvale seina teha lisaks auku, kuhu "meetrise labaga" ventilaator ära mahuksheints kirjutas: 03 Jaan 2024, 11:40 Mul oli suvepalavuse vastu lakke õhuliigutajat vaja. Mässasin tükk aega 10 - 15 cm-ste ventilaatoritega, ei nad liigutanud midagi, häältkad olid ka. Kui panin rusikasuuruse alalismootori meetrise labaga, reguleeritava toitega sai asi tõhus ja vaikne. Selline siis kogemus.
Lugemata postitus Postitas heints »
Lugemata postitus Postitas aero »
Lugemata postitus Postitas Küülaline »
See väide tundub küll füüsikaseaduste vastane olevat.
Lugemata postitus Postitas netmaster »
eks neid väikseid vurre on vaikseid ka. Noctua on vaiksete arvutiventikate standard.heints kirjutas: 26 Jaan 2024, 15:16 Seda küll jah aga sõnum oli, et väike vurr teeb häält ja õhku ei liiguta eriti.
Suurt laba saab ka endale sobivalt teha, fantaasia värk, endalgi plaanis teisele korrusele sooja õhku liigutada.
Lugemata postitus Postitas aero »
Norid selle üle, et jahedat pole vaja suruda, see vajub ise?
Lugemata postitus Postitas tabarabarap »
Lugemata postitus Postitas xil »
Lugemata postitus Postitas võhik »
Mul kuubikujuline 120 m² maja, ehk siis kumbki korrus ruudukujuliine u 60 + m².aero kirjutas: 26 Jaan 2024, 17:05 2.krs-le sooja … mõnes majas tõuseb iseenesest. Mõnes vaja ringlus tekitada, jahedat ülalt alla suruda näiteks. Horisontaalselt läbi seina - mõni suurem-aeglasem arvutiventikas.
Arendas phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Estonian translation by phpBB Eesti [Exabot] © 2008*-2025