
Koridor on kütmata, kuid ideepoolest peaks jääma ka talvel plusskraadidesse. Seinad-laed-põrandad on soojustatud ning välisuks peaks ka olema soojapidav.
Probleemid selles, et see on üks toru, väljapuhe on planeeritud tekitada kahe ventilaatoriga. Üks pistetakse WCsse ja teine vannituppa. Toru välimine ots on viidud maja räästa alla, tuulekasti laudade taha peitu. Toru kalle on ruumide poole ja juba praegu on probleem kondentsveega. Tihtipeale on toru väljast märg ja tilgad koridori põrandal. Selle vastu aitaks ilmselt toru soojustamine villakoorikuga?
Teine murekoht on selles, et ventilaatorid asuvad mõlemad ruumides sees ja see tähendab minu arusaamist mööda, et mingi osa sellest õhust mis tuleb WCst väljub ka vannitoa torust ning kui tulevikus hakatakse ennast pesema siis puhutakse ka mingi osa niiskest õhust WCsse. Seda enam, et toru kalle on vannitoa ja WC poole, mitte räästa alla. Kas need on ka põhjendatud murekohad või asjatu kartus? Kui see nüüd tõesti nii nagu pelgan siis peaks vist piisama sellest, et ajada toru kalle väljapoole kaldu ning paigaldada kuhugile toru külge tagasilöögiklapp? Või kaks klappi? Kui paksu koorikuga peaks toru soojustama? Arvestade seda, et tulevikus ehitatakse toru ümber terve seina ulatuses koridorikapp kus õhk ei liigu ning sealt on kondentsveel üsna raske välja tuulduda.