Soklipleki asukoht

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
Külaline
külaline

Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere
Kumb on õige lähenemine. Kas sokliplekk tuleb kinnitada tuuletõkkeplaadi alla või peale. Tegemist karkassmajaga. Tuuletõkkeks isoveri rkl 30 mm plaat. Arvamused lähevad nagu ikka lahku. Ise paigaldaksin peale kuna alla paigaldades tundub tuuletõkke märgumise oht suurem. Vajadusel kunagi ka lihtsam vahetada? Samas tean et paigaldatakse ka allapoole
Raul
Külaline
külaline

Re: Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Veel annab soklipleki laiuses kokku hoida, kui kinnitad need plekid alumise fassaadi materjali tagaküljele.

taastaja
Külaline
külaline

Re: Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Eesmärk pole kusagilt kokku hoida vaid teha korralikult ja õigesti. Kuid paraku olen kohanud mõlemaid variante.
Raul
Külaline
külaline

Re: Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Õigesti ja korralikult on suhteline. Ühe arvates on õigesti ja korralikult nii, teise arvates naa.
Ühest aspektist vaadatuna on nii õigem, teisest aspektist naa. Selleks, et teada, kuidas on õigem või parem, selleks peab olema võimalus seda õigsust või paremust millegagi mõõta. Mõõdetud tulemustega on jälle nii, et ühele on sentimeeter hea, teisele on millimeeter kehvapoolne.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Hiid »

ma tegin nii, et sokliplekki ei olegi. Igasugune plekk on saadanast.
Sokkel on seespool, kui vooder ja vesi tilgub otse maapinnale.....
Nikalai4
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Mär 2017, 14:40

Re: Soklipleki asukoht

Lugemata postitus Postitas Nikalai4 »

Mul on pildil näidatud lahendus ja ei olegi vaja mingit pleki

aga muidugi kui sul on vundamendi osa laiem, siis tee pigem katematerjali taga, siis ta sel juhul takistab niiskuse sattumist kalli tuuletõke plaadi peale ja jääb ka õhukanal avatuks

Pilt
Vasta