Siseremonttööd Helsingis

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Väljas külm, sees töötada mõnus!

Siseremonttööd: suurhanked maksumusega üle 150 000.-

korterite remont , hanked nr. 5893, 5891, 5845 ....

köökide remont, hanked nr. 5892, 5888, 5881 ...

vannitubade remont, hanked nr. 5862 ...

vaadake siit: https://firmaportaal.com/hanked/?condit ... t&ca-year=

Siseremonttööd: väikehanked maksumusega kuni 50 000.-, vaadake siit: https://firmaportaal.com/hanked/?condit ... t&ca-year=

Hanked esitatud ilma pakkuja kontaktinfota, kontaktinfo paroolil uued ODAVAMAD HINNAD, vaadake siit: https://firmaportaal.com/parooli-ost/

Parimat!

Sven Kullus

Deals OÜ
Reg.nr. 14384795
KMKR EE102040913
Hiie 19 Pärnu 80027

Ph.nr. +372 58238188
Email sven@firmaportaal.com

http://firmaportaal.com
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Lisatud mugavusteenus neile kel soome keel veel päris selge pole: soomekeelse hanke Google-Translate tõlge, klikake lipu ikoonile, vaadake ühte näidet siit: https://firmaportaal.com/listings/5905- ... 2018-2020/

Edu!
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Suurhangete aastalepinguid paljudel ehitusaladel 34 tk., tagage firmale pikaajaline töö, vaadake siit: https://firmaportaal.com/hanked/?condit ... =&ca-year=
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

risto2
külaline

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas risto2 »

ärge hirmutage inimesi, saab seal ka eesti keelega hakkama ja soome keel tuleb kergelt lisaks kui vähegi püüda ja sommidega suhelda :wave:
risto2
külaline

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas risto2 »

olen täheldanud ehitusfoorumis ühte pidevat vigisejat kes ise ehitusest midagi ei tea, aga paljudele keerab s ....a, vaatasin vastuseid ta postitustele:

Re: Puitfassaadi tegemine
Kuule ehituspenskar kui sul midagi öelda siis mine kommenteeri seda kusagil mujal.Ja kui midagi isiklikku siis vöta ühendust ja teeme asja selgeks.

Re: katuseehitaja
... viltu lüüa. Tundub, et "katusespetsidel" pole tööd :banghead: ja koguvad vaid eimidagiütlevaid postitusi tehes omale plusse, et ükskord olla ka ehituspenskar. Selleks saab vaid kiire klahvinäppija, töökogemus pole oluline. P.S. Ise teete selle toreda ja vajaliku foorumi nii nõmedaks, et ei taha ...

Re: villa paigaldajat
ehituspenskar - rokikas: olen ennegi seda vigisejat vigisemas kohanud siin lehel. Soovitus Sulle - oled pensionil :jooma - puhka, las nooremad teevad tööd ja irinat pole neile vaja :amen:

Küsimus ehitusfoorumi adminnile: kas selliseid tegelasi on ikka mõtet oma postitustega avaldada?
Tundub, et Eesti ehitusele ta kogemuste ja oskuste puudumiste tõttu midagi KASULIKKU lisada ei saa.
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

Oh svenk svenk, kas omale tõesti ei tundu lapsik selline "külalisena" lalisemine? Räägi üks jutt mis on jutt mitte ära oiga kui kõik vaimustunult käsi ei plaksuta su "huijaus"maiguga äriplaanile.
Kui sulle mu kommentaarid ei meeldi siis on ju olemas suurepärane võimalus siia reklaampind osta kus keegi sind segada ei saa!
Loomulikult on adminnidel ka võimalus omal äranägemisel postitusi või postitajaid kustutada aga kas oled ikka päris kindel et sind siia vajalikuks leitakse?
:hello:
Külaline
külaline

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

risto2 kirjutas: 13 Mär 2018, 16:17 puhka, las nooremad teevad tööd
Oleks siis svenk tööd teeks, ei tal on vaja vahendada kõigile kättesaadavat infot ja jätta endast mulje nagu oleks tegemist börsiettevõtjaga.
Monkybusinesmann, selliseid on kõik kohad täis.
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

... no istub üks ehituspenskar pimedas toas - ei julge oma nime avaldada, elu on mööda läinud, osakusi ehitusalal ei ole, kõik targad kommentaarid mööda läinud (vaadake ülal), pole haridust, oskusi, tegemist tavalise anonüümse netikommentaatoriga: ei saanud ise hakkama, aga tarkust jagamiseks küll! Nii kibestunud, et mõnu teeb see kui saaks kellegile "ära panna", no küll on mõnus, eriti see, et vigisen nii, et keegi ei tea kes ma olen!.
Ehk võrdleks tegevusi: Olen Soome laevaehituses olnud tegia aastaid: Helsinki, Turku, Rauma , Estyards Oy oli minu firma kuni masuni kui teatud põhjustel läksid lepingud soomlastele (huvutav miks?) Mida sa ehituspenskar oled oma ehitustegevusega ära teinud, on mõni objekt ette näidata kus kriitikat pole (meie müügid läksid alati läbi)
Võta julgus kokku, ütle oma nimi, minu nimi ja firmad avalikud, suhtlen siin ennast häbeneva ehituspenskariga kel ehitusalade oskused ja teadmised 0, soovitan ennast mitte nimetada ehituspenskariks, pane tulevikus lihtsalt penskar või veel parem SOPAPENSKAR. See on mu viimane kiri ananüümsele s... keerajale.,
Külaline
külaline

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

sven jälle pudeli viina ära joonud!
Külaline
külaline

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

svenk kirjutas: 15 Mär 2018, 12:33 ... no istub üks ehituspenskar pimedas toas - ei julge oma nime avaldada, elu on mööda läinud, osakusi ehitusalal ei ole, kõik targad kommentaarid mööda läinud (vaadake ülal), pole haridust, oskusi, tegemist tavalise anonüümse netikommentaatoriga: ei saanud ise hakkama, aga tarkust jagamiseks küll! Nii kibestunud, et mõnu teeb see kui saaks kellegile "ära panna", no küll on mõnus, eriti see, et vigisen nii, et keegi ei tea kes ma olen!.
Ehk võrdleks tegevusi: Olen Soome laevaehituses olnud tegia aastaid: Helsinki, Turku, Rauma , Estyards Oy oli minu firma kuni masuni kui teatud põhjustel läksid lepingud soomlastele (huvutav miks?) Mida sa ehituspenskar oled oma ehitustegevusega ära teinud, on mõni objekt ette näidata kus kriitikat pole (meie müügid läksid alati läbi)
Võta julgus kokku, ütle oma nimi, minu nimi ja firmad avalikud, suhtlen siin ennast häbeneva ehituspenskariga kel ehitusalade oskused ja teadmised 0, soovitan ennast mitte nimetada ehituspenskariks, pane tulevikus lihtsalt penskar või veel parem SOPAPENSKAR. See on mu viimane kiri ananüümsele s... keerajale.,
:jooma :write: :think:
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

ÄRA JOO! :banghead:
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi
Ehituspenskar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 05 Veebr 2017, 13:01
On tänatud: 3 korda

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas Ehituspenskar »

svenk kirjutas: 15 Mär 2018, 12:33See on mu viimane kiri ananüümsele s... keerajale.,
:thumbsup:
Kui avalikule infole viitamine on su "ärile" si.akeeramine" siis ju sellega tunnistad isegi et tegemist "lollidelttulebkirahaäravõtta" tüüpi ettevõtmisega!
MOTT.
:hello:

PS. Sa küll paugud et oled suur tegija võll ärimaailmas aga avalikest allikatest on näha vaid 2013 kustutatud firmake ja hetkeseisuga elus olevatest üks tugeva miinusega ja teine vaevu ~3 kuud tagasi asutatud (veel puhas).
https://www.inforegister.ee/AQERLYI-SVEN-KULLUS
Milles su suur edukus siis seisneb?
svenk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Mär 2010, 13:52
On tänatud: 1 kord

Re: Siseremonttööd Helsingis

Lugemata postitus Postitas svenk »

Ehitustööde hinnad Soomes

Üks suurimaid probleeme hea hankelepingu saamiseks on hinnapakkumise koostamine. Selle aluseks on info erinevate tööde hindadest.

Meie eelmisest sellealasest küsitlusest möödunud aastaid, alustasime 18.03.2018 uut küsitlust, sest Soomes ehitusbuum ja hinnad tunduvalt muutunud.

Küsitluse eesmärgiks selle info avaldamine ongi.

VAEVATASUKS KÜSITLUSELE VASTAJATELE KONTAKTINFO PAROOL 10 päeva TASUTA!

vaadake täpsemalt siit: https://firmaportaal.com/ehitustoode-hinnad-soomes/
Vasta