Reklaam foorumis

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Voltamper
külaline

Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Kas ma olen ainus, kelle arust see bänneri majandus on siin vähemalt kolm korda üle võlli keelatud?
Ma saan aru, et serveri rent ja administreerimisega kaasnevad kulud tuleb kanda. aga kuskilt peaks tulema mingi hea tava vastu. Kui selleks, et postitust lugeda, tuleb enne mitu pop-up'i kinni panna ja poole postituse kirjutamise ajal viskab mingi uue akna reklaamiga ette, siis see pole enam foorum.
Külaline
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Voltamper kirjutas: 03 Dets 2017, 22:53 Kas ma olen ainus, kelle arust see bänneri majandus on siin vähemalt kolm korda üle võlli keelatud?
Ma saan aru, et serveri rent ja administreerimisega kaasnevad kulud tuleb kanda. aga kuskilt peaks tulema mingi hea tava vastu. Kui selleks, et postitust lugeda, tuleb enne mitu pop-up'i kinni panna ja poole postituse kirjutamise ajal viskab mingi uue akna reklaamiga ette, siis see pole enam foorum.
Ei ole ainus.
Pärast tarkvara uuendust on täitsa jama, varem oli ok.
ping
:hello:
Külaline
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Voltamper kirjutas: 03 Dets 2017, 22:53 Kui selleks, et postitust lugeda, tuleb enne mitu pop-up'i kinni panna ja poole postituse kirjutamise ajal viskab mingi uue akna reklaamiga ette, siis see pole enam foorum.
Nõustun, et niimoodi ei ole mõtet seda foorumit lugeda. Kui adminnid ei suuda mõistlikku joont hoida reklaamidega siis ei jää lugejatel muud üle kui "enda pool otsas" selle probleemiga tegeleda. Kas lugemisest üldse loobuda või siis mõni reklaame peletav lisa panna oma veebilehitsejale.
Külaline
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuidas te üldse siiani suudate lugeda vaadata teisi portaale peale käesoleva? Näiteks Delfi, jne?
Ma ei kujutaks seda näiteks ilma Ablock 'ita ette. Siin keskkonnas toimib see ilusti, Delfi hädaldab, aga saab samuti kasutada.
A.S.
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Ju see siis selle arvestusega tehtud on, et paljud inimesed reklaami ei vaata (on blokeerinud lihtsalt), nüüd siis ülejäänutele üritatakse selle võrra rohkem seda saasta pähe määrida. Taluvuse piir on paljude jaoks ju niigi juba ületatud, võib seega vabalt kordades rohkem reklaami lasta, vahet nagunii enam pole.
 
Voltamper
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Delfi on ka hull, aga see siin on hoopis midagi muud. Pealegi on Delfil kümneid inimesi vaja palgal pidada.
Ma olen päris mitme foorumi kasutaja ning need saavad kummalisel kombel ilma reklaamita või paari tagasihoidliku banneriga hakkama.
aadukadakas
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas aadukadakas »

See foorum paistab mõõdutundetu reklaamiga silma jah. Mina mingeid eemaldajaid ei kasuta ja saan ajalehed loetud. Siin foorumis hüppab nii loetav tekst üles-alla kui ka reklaamid siia-sinna. Tundub, et selle lehe visuaalse poole korrashoidmise pealt säästetakse viimanegi sent. Sama stiil nagu foorumi omanikirmal ehituses (meestele tuuakse 1 kõige odavam puur, kui puurida vaja).
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Hiid »

mind segaab see isegi modereerides, rääkimata niisama lugemisest. Päris tüütu jahh.
Adblocki pole viitsinud soetada.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Hiid kirjutas: 04 Dets 2017, 17:04Adblocki pole viitsinud soetada
See "soetamine" on ainult paari hiirekliki kaugusel.
Külaline
külaline

Re: Reklaam foorumis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 04 Dets 2017, 12:16 Kuidas te üldse siiani suudate lugeda vaadata teisi portaale peale käesoleva? Näiteks Delfi, jne?
Lihtne. Ma ei kasutagi Delfit. Muide eriti haige on ipadiga siia kirjutada. järjest hüppab uusi täismōōdulisi sponsorite sakke lahti, nagu ctrl-T vajutaks korduvalt. Peletab kasutajaid eemale vägagi efektiivselt.
Vasta