Pettur ehitusmaastikul

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
endineehitaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Pettur ehitusmaastikul

Lugemata postitus Postitas endineehitaja » 05 Jaan 2017, 15:59

Tere tublid ehitajad :wave:

Soovin hoiatada Teid sellise tegelase eest nagu Simo Meerits, kes tegeleb ettevõttes SKI Building & Invest OÜ. Ettevõtte tegevusvaldkonnaks on viimistlustööd ehitusel. Kui soovite teha tasuta tööd ehitusel, siis võtke just temaga kontakti. Ta lubab sõlmida töölepingu ja tehtud töö eest maksta töötasu, aga lubaduseks need jäävadki. Ta on paljudele inimestele töötasu võlgu!!

Urmas
autodidakt
On tänanud: 92 korda
On tänatud: 173 korda

Re: Pettur ehitusmaastikul

Lugemata postitus Postitas Urmas » 05 Jaan 2017, 17:02

endineehitaja kirjutas:Ta lubab sõlmida töölepingu ja tehtud töö eest maksta töötasu, aga lubaduseks need jäävadki.
Mul oleks küsimus- mis kihu ajas sind tööle enne Lepingule allakirjutamist? No lihtsalt uudishimu on nii suur, et tahaks põhjuseid teada.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 05 Jaan 2017, 18:30

Urmas kirjutas:Mul oleks küsimus- mis kihu ajas sind tööle enne Lepingule allakirjutamist? No lihtsalt uudishimu on nii suur, et tahaks põhjuseid teada
Tühi kõht ja maksmata arved.Kas see ei ole piisav põhjus,või soovid täpsemalt.

Urmas
autodidakt
On tänanud: 92 korda
On tänatud: 173 korda

Lugemata postitus Postitas Urmas » 05 Jaan 2017, 19:31

Külaline kirjutas:Tühi kõht ja maksmata arved.Kas see ei ole piisav põhjus,või soovid täpsemalt.
Ära võta seda parastamisena, aga minu arvates jäi sul kõht ikkagi tühjaks ja arved ikka maksmata, pluss kulutused tööl käimiseks. Miks sa ei lähe ametlikult tööle normaalsesse ehitusfirmasse, kus ka palka makstakse. Võib-olla mitte niipalju kui jutupaunikud lubavad, aga vähemalt garanteeritult.

Urmas
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 06 Jaan 2017, 17:52

Normaalne ehitusfirma ei saa endale lubada lõdinäppudest koosnevat kaadrit, küll aga igasugused huiarfirmadel on suht suva keda tööle võtta, nagunii palka ei maksa naiivitaridele.

h.m.m
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas h.m.m » 06 Jaan 2017, 22:22

Haha ei ole nii :D
Töötasin tema juures paar päeva kuna oli käimas firma vahetus.
Lasi rahadega üle ja kõnedele ei vasta. Ta elab seal err hoone juures kus surfhouse asub, korteri nrit eitea aga eks mingiaeg ootan ta ära ära ja ütlen tere. Sõidab halli c6 audiga ja on selline lühike könn.
Kirjutan ka teistele ta asukohta. Tallinn, Pronksi 11. Sealt surfhouse poolsest väravast sõidab välja ja auto nr märk 375BFY
Email on tal skigrupp@gmail.com
Tundub, et väljas külmaga tuulekappide ehitus on mõistuse ära viinud või on vaja mogo liiparit maksta, ma ka eitea. Aga paari sotti eest oma nimi ja firma ära määrida haha no edu talle :D
Ja et seda postitust keegi ära ei kustutaks siis tema kontakti leidsin ma siit foorumist, kasutajanime paraku ei mäleta ja tel nr ka mitte

Pilt
Elektritööd üle Eesti !

Tel. 5336neli63kaks

endineehitaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas endineehitaja » 07 Jaan 2017, 15:02

Kes aadressi tahab võib vaadata krediidiinfost, kuhu firma registreeritud. Siin samas foorumis on ta kasutajanimi SimoM ja telefoninumber on +372 56 460335, aga helistada pole mõtet, võlgade tõttu ei võta ta vastu.

SimoM
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas SimoM » 08 Jaan 2017, 23:40

Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui võtan töö vastu klindilt olen mõned päevad tegutsenud, tuleb nt. parem pakkumine lasen jalga nii, et tööd on lõpetamata kas mulle makstakse selle eest? Ei tunne ennast süüdi.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 09 Jaan 2017, 13:06

SimoM kirjutas:Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui võtan töö vastu klindilt olen mõned päevad tegutsenud, tuleb nt. parem pakkumine lasen jalga nii, et tööd on lõpetamata kas mulle makstakse selle eest? Ei tunne ennast süüdi.
Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd. Selline jutt, et ei tunne süüd näitab süüdimatust mitte lugupidamist. Kui sellega pöörduda töövaidluskomisjoni siis kogemustest tean, et päris kindlasti maksad inimesele palga ära + ette nähtud hüvitised seadusandlusest tulenevalt.

h.m.m
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas h.m.m » 09 Jaan 2017, 19:37

Huiar jääb huiariks. Algul ütles et jaa jaa kannan sulle kontole palga kõik on okei :D Nüüd mõtleb uut vabandust välja et mitte maksta. Ja see töö sai siiski ära lõpetatud millega alustatud sai niiet ära aja paska palun, kuigi see ei oma isegi tähtsust.
simo saame kokku linnas
Elektritööd üle Eesti !

Tel. 5336neli63kaks

dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 44 korda

Lugemata postitus Postitas dumbuser » 09 Jaan 2017, 22:41

Mnjaa. Peale kahte päeva lähed minema ja siis on nutt ja hala lahti ? Paljuga sa siis ka "tillist" said ?

h.m.m
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas h.m.m » 09 Jaan 2017, 23:25

sitaks
Elektritööd üle Eesti !

Tel. 5336neli63kaks

Kasutaja avatar
6nine
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas 6nine » 13 Jaan 2017, 17:24

Simo kes siis reedeti nii vara töö lõpetab :) ?

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 14 Jaan 2017, 19:47

Külaline kirjutas:
SimoM kirjutas:Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd. Selline jutt, et ei tunne süüd näitab süüdimatust mitte lugupidamist. Kui sellega pöörduda töövaidluskomisjoni siis kogemustest tean, et päris kindlasti maksad inimesele palga ära + ette nähtud hüvitised seadusandlusest tulenevalt.
Kui töövõtja ei tee ära kokkulepitud tööd, siis sellest tulenevalt ei saa ka töövõtja tasu selle eest.

retspets
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas retspets » 17 Jaan 2017, 16:50

Kas keegi teab inimest kelle tel nr on 56207840 või 56123740. Esines valenimega Raivo Lillemäe. Meiliaadress Haarbr@mail.ee

Tellis töö kuid jättis maksmata. Telefonile ja sõnumitele ei vasta. Oleks väga tänulik kui saaks selle inimese õige nime või elukoha aadressi teada.
Info võite mulle meili saata petstammoja@gmail.com ja loomulikult siin võiks ka selle inimese nime avalikuks teha sest tuleb välja et peale minu on veel inimesi petnud ja rahad maksmata jätnud.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 07 Veebr 2017, 17:22

Ilmselgelt leiab see petis Simo ainult vabandusi, mis näitab et ta on täielik võhik firma ja seaduse poole pealt ja ei tohiks isegi firmat omada. Sellised tuleks saata orjatööle kuskile farmi. Ise nad tööd teha ei oska, küll aga väga osavad teistel nahka ülekõrvade tõmbama.

ozzzzy
külaline

Lugemata postitus Postitas ozzzzy » 09 Veebr 2017, 18:26

Kas sama mees mitte ei kuuluta juba paar aastat sama töökuulutust kuldses borsis ? Ehk tammi talot oy otsib HÄID töölisi, igatähes kui kunagi soovisin põhjalikku infot saada vastas Simo M. Helista ja nr.

h.m.m
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas h.m.m » 09 Veebr 2017, 18:32

keegi võiks talle vastu hambaid normaaslelt anda. Oleks suurem summa siis ootaks juba ise heameelega teda koduvärava ees.
Elektritööd üle Eesti !

Tel. 5336neli63kaks

REhitus
külaline

Lugemata postitus Postitas REhitus » 11 Veebr 2017, 10:25

Mainituid isikuid ei tea, KUID olles ise ehitusettevõtja, siis tean väga hästi, millised on meie nö ehitajad. Jutu järgi võiksid nad oskuste poolest kogu maailma tööd ära teha :lol: Õnneks see ei kehti muidugi kõigi kohta, on meie seas ka, kellele pretensioone pole.
Mul on 15 tegutsemisaasta jooksul läbi käinud lugematul arvul töölisi ja tööl hetkel põhikohaga 12 väga head töölist. Nad on selle pärast mul tööl, sest saame teineteisest õieti aru, et tööle tullakse, et tööd teha, et raha teenima nii endale kui ka tööandjale. Mitte et suitsu tegema, kohvi jooma ja teiste töölistega jutustama ja muid ajaeetmisvõimalusi välja mõtlema :grin:
Mul on palju selliseid mehi olnud, kes on peale paari päeva ise ära läinud. Ilmselt häbist enda üle ei võta enam ka tel vastu ja ka mingit väljamõeldut tasu ei nõua.
Kes on õige mees, teeb korralikku tööd kasvõi 2 päeva ja kui ei meeldi midagi, siis oleme saanud kokkuleppele äramineku ja tasu osas. Selleks katseaeg ongi. Aga kui on kokkulepitud, et võtan tööle konkreetset tööd tegema ja tööline ei tee korralikult, või ei lõpeta seda ja laseb varvast enne, kui valmis saab, ja kui mul pole selle töö lõpetajat, siis vaadaku ise peeglisse, kes selles kõiges süüdi on. Selliste tegelastega õnneks kokku puutunud pole, sest olen varakult aru saanud, kes kes on.
Edu :hello:

Roland Ojala
külaline

Lugemata postitus Postitas Roland Ojala » 28 Nov 2017, 14:05

Tere,

Soovin täpsustada, et Tammi Talot Oy ei ole ettevõte, mis tegeleks pettustega, vaid tegemist on ausa ettevõttega. Ettevõttes ei vasta telefonidele keegi Siimo Merits. Kes soovib täpsemat infot, võib helistada mulle, Roland Ojala'le +358 400 448 178.

Lugupidamisega,

Roland Ojala
Juhatuse liige

rehepapp11
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas rehepapp11 » 05 Dets 2017, 14:08

Katseaeg selleks ongi, niiöelda buffertsoon. Kui inimene tuleb tööle ja tal lastakse tööd teha näiteks 10 päeva ja peale seda öeldakse, kle sa ei saanud hakkama, hakka astuma ja palka ka ei saa või vähendame seda meie nägemust mööda siis sellised huiar tööandjad tuleb avalikult üles riputada. Töötasu on püha ja kui tööandja ei maksa palka ehk võtab töötaja leiva siis õiglane on võtta tööandja leib ehk kliendid.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 06 Dets 2017, 06:20

Ettevõttesisest juhtimist saab olla mitut laadi. Saab olla näiteks nii, et kui võetakse tööle uus töötaja, siis antakse talle selged mustvalgel kirjas olevad juhised, joonised jne, sh töötervishoiu ja -ohutuse alased juhised jne.
Koostatakse leping, millesse märgitakse koos katseajaga muuhulgas ära sanktsioonid puhuks, kui töötaja ette antud juhistest ja sisekorrast kinni ei pea. Ja siis, katseaja möödudes, vastavalt lepingus kokku lepitule makstakse või vähendatakse tasu.
Aga tihti on juhtimine sedamoodi, et lastakse mingi uus töötaja objektile, mingit juhtimist ja kontrollimist ei toimu enne, kui töö valmis. Siis otsitakse töös vigu, et ei peaks töötajale maksma. Mulle tundub, et eriti osadel peatöövõtjatel just niisugune äriskeem ongi, sest muul viisil ei suudeta tänastes konkurentsitingimustes läbi lüüa.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 06 Dets 2017, 06:58

No ja mis juhtimist saabki olla kui juhtideks noored nokatsid, kes ise endidki juhtida ei suuda.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist