uus vesibaasil pinotex

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Kuna siin värvid öeldud oli, siis küsin siit.
Kindlasti olete kursis, et juba hea mitu aastat on pinotex vesibaasil.
Tulemus on selline, et vanasti sain pinotex mahagoni suvalt kanda õues puidu peale, panin kasvõi kõvasti peale ja ikka imendus kenasti vastu ja imendus puidu sisse ning kestis aastaid, imeline asi.
Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?
Mida ma peaksin tegema, et saada puidule sama hea kaitse, nagu vanasti sai pinotex mahagoniga.
Trepiastmeid oli sedasi väga hea teha näiteks väljas.
Külaline
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Külaline »

pehmo kirjutas: 13 Nov 2017, 21:23 Kuna siin värvid öeldud oli, siis küsin siit.
Kindlasti olete kursis, et juba hea mitu aastat on pinotex vesibaasil.
Tulemus on selline, et vanasti sain pinotex mahagoni suvalt kanda õues puidu peale, panin kasvõi kõvasti peale ja ikka imendus kenasti vastu ja imendus puidu sisse ning kestis aastaid, imeline asi.
Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?
Mida ma peaksin tegema, et saada puidule sama hea kaitse, nagu vanasti sai pinotex mahagoniga.
Trepiastmeid oli sedasi väga hea teha näiteks väljas.
Kaubamärk on sama aga sisu on teine, roheliste tahtel.
:hello:
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Andresto »

pehmo kirjutas: 13 Nov 2017, 21:23 ...
Tulemus on selline, et vanasti sain pinotex mahagoni suvalt kanda õues puidu peale, panin kasvõi kõvasti peale ja ikka imendus kenasti vastu ja imendus puidu sisse ning kestis aastaid, imeline asi.
Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?

Tere. Ise küsisid ja ka vastasid. Otsi see vana "imeline asi" üles ja saad kinnitust.
See "asi" oli lahusti- uus, aga veebaasil. Materjalidega ongi nii, et pead teadma, mis materjal, millega v. millele sobib v. ei sobi v. mida teha, et ta panna sobima. Andres
Voltamper
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Tere,
sai üle tehtud selle veebaasil Pinotex'iga õues üks puidust trepp.
Ei soovita, kuna päike ja vihm tegid poole suvega sellele 1:0.

Kui õiget Pinotex'i enam ei leia, siis otsi mõni muu lahustibaasil lakk või asi ja vedelda ära.
vaarangui
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas vaarangui »

Kasuta Pinotex wood oil-i. Mitu kihti peale kandes peaks saab päris hea tulemuse. Trepile mis ei ole suure käimiskoormusega sobib samuti. Igatsorti vesialuselised värvid välitingimustesse on saatanast. Aga see õnnetus mis sul praegu peal on... mis sul sellega täpsemalt kaetud on?
vaarangui
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas vaarangui »

Kasuta Pinotex wood oil-i. Mitu kihti peale kandes saab päris hea tulemuse. Trepile mis ei ole suure käimiskoormusega sobib samuti. Igatsorti vesialuselised värvid välitingimustesse on saatanast. Aga see õnnetus mis sul praegu peal on... mis sul sellega täpsemalt kaetud on?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pehmo kirjutas: 13 Nov 2017, 21:23 Nüüd, aga uus vesibaasil, see jääb kuidagi pinnale ja hakkab kooruma, olen täitsa mures, mida teha?
Voltamper kirjutas: 15 Nov 2017, 09:30 sai üle tehtud selle veebaasil Pinotex'iga õues üks puidust trepp.
Ei soovita, kuna päike ja vihm tegid poole suvega sellele 1:0.
Järeldusi teeb see, kes ei oska ennetada. (A.Ülviste) :)

http://www.pinotex.ee/
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Kunagi vana hea pinotexiga on tehtud majal kõik välis puitdetailid.
Nüüd ongi vaja leida hea lahendus, kui on vaja neid uuesti üle teha, mille teen.
Trepiastmed on eriti päevakorral, kuna need kuluvad kõige kiiremini, kuna neil käiakse.
Tegin puiduimmutusevahendiga mitu korda üle, läbipaistev niisiis, ma ei tea palju sellest kasu on.
Esialgu nagu näen on siis soovitatud pinotex wood oil, kuid nagu aru saan, sellest ma tooni ei saa.
Kas on veel häid konkreetseid lahendusi pakkuda?
Ma ootangi siin teadjate inimeste soovitusi, kes teavad, milline uus vahend kaitseb ja kestab ning kuidas saada ka pruun toon lõpuks.
Tõsi, kui mingi vahendiga saan trepiastmed ära kaitsta, siis võin selle mahagoni sinna ju dekoratiivsetel eesmärkidel peale pintseldada.

Kuid ongi probleem, et mingil hetkel on tulemas terve maja puitdetailide hooldus, mistõttu ongi väga oluline, et leiaksin head vahendid.
fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas fgh »

Arusaamatuks jääb see küsimus. Pinotexil on ka lahustibaasil sodi olemas. Sama saast nagu see alati on olnud, ostke seda ja kasutage rõõmsalt edasi. Miks tahate, siis veebaasil osta?
Üldiselt soovitaks kasutada muid tooteid, aga kahjuks selle pinotexi peale mingit ajas kestvat lahendust peale leiutada on raske. Jäätegi iga 5 aasta tagant võõpama maja.

Ultra oli vist toote nimi. Korralikus ehituspoes olemas, näiteks Espak Tallinn värviosakond.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Miks tahan veebaasil osta?
Ma ei ole kuskilt tahtnud veebaasil osta, aga nagu kuidas saab teha selliseid järeldusi?
Mina küsin, mida teha, mida kasutada, sina tuled sellise järeldusega välja? Kas siin on mingi haigus, et mõned ei saa aru küsimusest, mida kasutada?
Mina ei ole nende asjadega kursis, tean vaid, et vana head Pinotex Mahagoni ei ole enam endisel kujul ja nüüd otsin asendust, kas kahe või ühe värvi või mis iganes asja näol.

Koos praegusega seletan seda juba kolmandat korda, et ma tahan probleemile lahendust, kui raske on sellest aru saada ?
Kui ma ise tunneksin värve jne, kas ma tuleksin siia selliseid küsimusi küsima? Ma arvan, et ei.
Viimati muutis pehmo, 16 Nov 2017, 22:23, muudetud 1 kord kokku.
Fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Fgh »

Ostsite ju vee baasil toote, järelikult tegite teadliku valiku või käisite vales poes. Mõlemad vastused on eelnevas postis kirjas.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Mina ei ostnud isa ostis ja ta ei teadnud, et see on teistsugune.
Küllap oleksin ise ka selle ostnud, kuna poleks teadnud, et see nii muutunud on.
Ühesõnaga toode sai ostetud arvestusega ,et see on sama hea, kui ta vanasti oli ja ei olnud õrna aimugi ,et Mahagon on muutunud.
Kas sellest on nii raske aru saada?
Mitte ei mõista, mis puutub siia see, et veebaasil Pinotex Mahagon sai ostetud? Mida see muudab?

Küsimus oli, mida kasutada, et töö korralikult tehtud saaks.
Sai ju öeldud, et veebaasil Pinotex Mahagon ei andnud soovitud tulemust ja vaja on midagi muud.
Mulle on lihtsalt arusaamatu, miks on vaja jaurata teemal, mida ma ei küsinud?
Küsisin väga konkreetselt, mida teha, mida kasutada.
Külaline
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Külaline »

pehmo kirjutas: 16 Nov 2017, 22:18 Mina ei ostnud isa ostis ja ta ei teadnud, et see on teistsugune.
Isa ostis, isa ostis. Aga kokku sellega mäkerdasid sina. :) Sildilt eelnevalt kasutusjuhendit lugesid?
pehmo kirjutas: 16 Nov 2017, 22:18 Ühesõnaga toode sai ostetud arvestusega ,et see on sama hea, kui ta vanasti oli ja ei olnud õrna aimugi ,et Mahagon on muutunud.
Kas sellest on nii raske aru saada?
Ei ostetud ju sama toodet, mis vanasti, vaid täiesti erinev toode. On jah, sellest raske aru saada, et sina need ühte purki paned.
Ka suvalisel automargil on erinevad mudelid, kuigi üldnimetud on auto ja täpsemaks minnes konkreetse brändinimega ja edasi konkreetsemaks minnes on mudelid. Aga sina pistad veebaasil ja lahusti baasil ühte purki.
pehmo kirjutas: 16 Nov 2017, 22:18 Mitte ei mõista, mis puutub siia see, et veebaasil Pinotex Mahagon sai ostetud? Mida see muudab?
Kõige selle jama arvatav põhjus on see, et vee baasil immutusvahendiga katmisel lahusti baasil tehtud värkide ilma, et oleks tehtud eelnev pinna täielik puhastus, on ette määratud hukule ja tulemus sinna samusesse.
pehmo kirjutas: 13 Nov 2017, 21:23 Mida ma peaksin tegema, et saada puidule sama hea kaitse, nagu vanasti sai pinotex mahagoniga.
Vana Pinotexiga tehtu maha kratsida, enne kui hakkad mingi uue tootega tegema. See soovitus on kirjas tootejuhendis, vahet pole millega sa asja korda teed.

Urmas
fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas fgh »

Andresto kirjutas: 15 Nov 2017, 08:40
Tere. Ise küsisid ja ka vastasid. Otsi see vana "imeline asi" üles ja saad kinnitust.
See "asi" oli lahusti- uus, aga veebaasil. Materjalidega ongi nii, et pead teadma, mis materjal, millega v. millele sobib v. ei sobi v. mida teha, et ta panna sobima. Andres
Urmas kirjutas: 15 Nov 2017, 16:07 Järeldusi teeb see, kes ei oska ennetada. (A.Ülviste) :)

http://www.pinotex.ee/
fgh kirjutas: 16 Nov 2017, 14:45 Arusaamatuks jääb see küsimus. Pinotexil on ka lahustibaasil sodi olemas. Sama saast nagu see alati on olnud, ostke seda ja kasutage rõõmsalt edasi.

Ultra oli vist toote nimi. Korralikus ehituspoes olemas, näiteks Espak Tallinn värviosakond.

Ma ei saa aru, mis Teil veel segaseks jääb ?
Vastus on Teile kolm korda öeldud, ise ostsite veebaasil toote alküüdlakile, minge ostke see vana "imelisus" ja võõbake maja üle !
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Kust ma saan vana lahustibaasil Pinotex Mahagoni? Nagu ma aru saan, see muudetI ju ümber.
Ma ei saa aru, mis siin mõnedel viga on?

MA KÜSIN VEELKORD, MIS AINEID MA PEAKSIN KASUTAMA, NÄITEKS TREPI JAOKS, ET SAAVUTADA SAMA TULEMUS, MIS VANASTI PINOTEX MAHAGONIGA, KUI TA OLI VEEL ENDINE?

Kas sellest küsimusest on nii raske aru saada? Mis sul fgh viga on ?

Ja sulle külaline vastus, ei lugenud keegi mingit kasutusjuhendit.
Isa ostis selle pinotexi arvamusega, et see on samasugune nagu eelmine, sest ta oli seda võiks öelda ,et aastakümneid ostnud ja asi oli kogu aeg ühesugune ja toimis nüüd järsku pole vana Pinotex Mahagoni enam saada või tead sa kohta, kust saab ?

Vana hea Pinotexi puhul oli kama kaks milline see pind oli, mätsisid seda hunnikus peale, see imendus kenasti sisse ja kaitses kenasti aastaid, ülim asi.
Aga mida nüüd kasutada, et sama tulemus saada?

Veel küsimus külaline, kui isa sama toodet ei ostnud, siis kust me nüüd õiget toodet saame, vana head pinotex mahagoni nagu see vanasti oli?
Ja isa ei teadnud, et ta sama toodet ei ostnud.
Karisto
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 07 Dets 2016, 20:15
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Karisto »

Aga mine uuri mõnest pinotexi müüvast poest kuhu see ''ülim''mahagon kadus!
Fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Fgh »

Ma tõesti ei saa aru kas Teil on selektiivne lugemisoskus või milles asi on? Pean ma peale toote nimetamist selle veel punaseks värvima ja tootekaardi juurde panema. Mainitud ka pood kus see kindlalt olemas, tahate, et võtan Teid käekõrvale ja viin poodi või sobivad koordinaadid?


Palun lugege sed teemat niikaua kuni kohale jõuab ja ärge enne uut postitust tehke kuniks endage peegli ees rahu pole leidnud.
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Jah sa soovitasid Pinotex Ultra, kuid rohkem sa ei täpsustanud.

Kogu sinu muu jutt oligi üleliigne, oleksidki võinud soovitada, et Pinotex Ultra ja kõik, milleks see muu jutt, mida sa kõike rääkisid?
Teil endal on suuri raskusi kohale jõudmisega.

Kui ma küsin lahendust, siis mul ei ole vaja nämmutamist ma ei tea millest, nagu sa fgh siin nämmutasid.
Ootan konkreetseid vastuseid.
Pinotex Ultra oli kogu kasulik ja teemasse info, mida sa siin öelnud oled.
Ainult sa ei täpsustanud, mida see endast täpsemalt kujutab.
Aga niipalju, kui uurisin, siis Ultra ei jäta sellist tumedat pruuni värvi puidule.


Ma tahaks saavutada sama tulemi, nagu vana hea lahustibaasil Mahagoniga sai.
ükskõik, kas ühe või kahe vahendiga, et oleks hea mugav peale kanda imenduks hästi sisse ja oleks lõpuks taoline pruun ja kestaks hästi, nagu vana hea Mahagon kestis.

Reklaamtekstid mind ei huvita, ma ootaks reaalseid teadmisi ja kogemusi, mis aine on parim praeguses olukorras, puidu kaitsmiseks, minu soovitud tingimustel.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pehmo kirjutas: 17 Nov 2017, 17:15 MA KÜSIN VEELKORD, MIS AINEID MA PEAKSIN KASUTAMA, NÄITEKS TREPI JAOKS, ET SAAVUTADA SAMA TULEMUS, MIS VANASTI PINOTEX MAHAGONIGA, KUI TA OLI VEEL ENDINE?
Tundub, et funktsionaalse lugemisoskusega on sul mingid jamad. Ise, fgh, Andresto ja teised vist juba kirjutasid või andsid vihjeid põhjuste kohta ja mida peaksid tegema.
Selle asja nimetus natuke rohkem vaeva EELTÖÖ kallal ehk jama mahakratsimine kui tahad saada "vana hea tulemust"! Edasi võid katsetada oma lahusti baasil "vana hea Pinotex-ga".
pehmo kirjutas: 17 Nov 2017, 18:58 Ma tahaks saavutada sama tulemi, nagu vana hea lahustibaasil Mahagoniga sai.
Ma tahaks ka sõita Trabandiga, väga hea auto oli(minu jaoks), aga kuna vana Trabant andis otsad, siis mida peaksin tegema? Isa läks poodi, poes pakuti "blue motion" BMW-d ja ta ostis ära. Nüüd jälle häda- see BMW ei mahu väravast sisse. Hoovivärava laiemaks lammutama(vana Pinotex-i maha kratsima) või otsima/lootma, et kellegil kuurinurgas vedeleb aegunud Trabant(vana hea mahagoni tooniga Pinotex)?
Selle kommentaari mõtet otsi ise!
Kurat, kui raske on lugeda või milliseid ajukäärusid mööda käib mõtlemine Pinotexi kodulehelt Ultra tootetutvustuse lehelt lugedes järgnevat lauset:
Parema nakke tagamiseks eemaldada pinnalt mehhaaniliselt tugevakiulise
harjaga või pestes vana lahtine puidukaitsevahendi kiht, samuti pisut lagunenud
või halliks värvunud puidukiht.

Ei viitsi vaadata, aga sama jutt peaks käima ka vee baasil Pinotex-i kohta. See, et sa seda eelnevalt ei teinud, on juba sinu isa ja sinu mure.
Muide, enne isa poodi saatmist jäi sul kodutöö tegemata, sest Pinotex-i koduleht ei anna Ultra värvitoonideks enam mahagoni tooni. http://www.pinotex.ee/product/pinotex-ultra/
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
pehmo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 163
Liitunud: 07 Apr 2017, 19:09
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas pehmo »

Ma ju ütlesin, et ma tahan reaalseid kogemusi ja reaalseid soovitusi, mitte ei soovi lugeda neid tekste.
Iga toote juures on ju tekst, et väga hea asi, mul ei ole sellest kasu, tahan reaalseid kogemusi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pehmo kirjutas: 17 Nov 2017, 21:11 Iga toote juures on ju tekst, et väga hea asi, mul ei ole sellest kasu, tahan reaalseid kogemusi.
Esiteks, ole aus enda vastu, sa tahtsid reaalseid kogemusi alles vee baasil jamaga üle käimist ja kirjutasid murest siis kui jama käes.
Teiseks, reaalse kogemuse kirjutas Voltamper. Kirjutas ju, et asi sealsamuses. :)
Kolmandaks, kui sa ei saa loetud tekstist aru, siis kõik praeguse teema kommentaatorid on mõtetult oma arvuti klaviatuuri klõbistanud.

Milline võiks olla ehitusfoorumi lugeja IQ number, kes vaidlevad vastu tänapäeva tohutu tootevaliku juures mingi toote ostmisel selle kasutusjuhendi läbilugemise mõtekuses? Kas ei ole ole siinses foorumis eraldi teemat "blondiinidest" meesterahvastele? Äkki teeks? Või pehmo võiks pöörduda mingi naistekate foorumi poole? Või mingi perefoorum? Või Mallukas?
Rohkem soovitusi minu hallrakud ei suutnud välja kannatada, hakkasid teised mõtetult hävima sellele teemale edasise mõtlemise peale. Mul läheb hallrakke vaja paremate mõtete jaoks. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: 17 Nov 2017, 19:45 Muide, enne isa poodi saatmist jäi sul kodutöö tegemata, sest Pinotex-i koduleht ei anna Ultra värvitoonideks enam mahagoni tooni.
Saan ma õieti aru, et ummi teeb alati kõvasti kodutööd, enne kui mõne leibkonna liikme näit. kas-või poodi saia järele saadab? No nii igaks juhuks, äkki saia enam ei teha ja müüakse hoopis sepikut!
Kõik need ülikõvad foorumigurud peaksid hoopis endale tuhka pähe puistama,sest kuidagi kummaline on lugeda selliseid teemasi, kuidas kaugelt näha, et võhik üritab sõnu seades nõu küsida, vastuseks kõlab totaalne agresiivne rünnak.
No ei ole kõik nii pädevad igal alal ja selleks ju see samune keskkond ongi, et arutleda rahumeelselt valge inimese moodi, aga kahetsusväärselt käib mingite gurude ärapanemine.
Eriti naiivse targana särab kodanik ummi, kes on MEISTER igal alal.
Ei ole teemat mida see mees ei valda!
Vanasti kutsuti sellist tarkurit külatolaks.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: 17 Nov 2017, 22:28 Saan ma õieti aru, et ummi teeb alati kõvasti kodutööd, enne kui mõne leibkonna liikme näit. kas-või poodi saia järele saadab? .... bla-bla-blaa ...
Ole murete, minu psüühika on sutsu tugevam kui sinu bla-bla-blaa minu aadressil. :wave:
Ja jälle küsimus- milline on sinu panus teemaalgataja murele? Lugesin sinu postitust paremalt vasakule ja vasakult paremale, no ei saanud aru? :scratch:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kuna mul on läpakas ja vaatamata oma vanusele(eelmise sajandi väljalase), olen isegi natuke õppinud seda(läpakat) kasutama, siis olen peale Vennad Ehitus foorumi sattunud lugema ka teisi foorumeid, kuhu mind mingis teemas huvitavad märksõnad on mind suunanud, siis ka sealt paar mõttetera.
Teemaalgatajale!
Eeldamine on kõigi perssekeeramiste ema! (mõttetera Automotofoorumist)
Minu kommentaare kommenteerivale anonüümsele külalisele!
Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka. (mõttetera Automotofoorumist)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
fgh
külaline

Re: uus vesibaasil pinotex

Lugemata postitus Postitas fgh »

fgh kirjutas: 16 Nov 2017, 14:45 Pinotexil on ka lahustibaasil sodi olemas. Sama saast nagu see alati on olnud, ostke seda ja kasutage rõõmsalt edasi.

Ultra oli vist toote nimi. Korralikus ehituspoes olemas, näiteks Espak Tallinn värviosakond.
Nüüd peaks küll kohale jõudma.
Vasta