Pörandalaudade panek. Kas nii on öige?

põrandad, põrandatööd
Ööbik
külaline

Pörandalaudade panek. Kas nii on öige?

Lugemata postitus Postitas Ööbik »

Kas oskate anda nöu? Tegemist teise korrusega. Lauad on kuni esimese korruse laeni üles vöetud. (Puitlae peal oli liiv) Kas selline järjestus on öige? Sinna puidule ehk siis esimese korruse peale panna kivivill, talade vahele (taladega siis samale körgusele). Siis risti laagid 30 vöi 40cm vahega? Laagid on 8x6cm. Ning siis uued pörandalauad. Taladega samas suunas.
Tänan, kui keegi vastab.
trumm
külaline

Lugemata postitus Postitas trumm »

on küll õige
laagide vahe 40 täiesti piisav

iseasi, et liiv summutas heli oluliselt paremini kui kivivill. osad soovitavad panna tala ja laagi vahele jupi pärnu põrandaplaati, peab ka sammumüra kandumise taladesse ja alumisele korrusele kinni.
Ööbik
külaline

Lugemata postitus Postitas Ööbik »

Kas arvate, et peaks liiva panema tagasi? Ei ütleks küll, et liiv summutas, hirmus kabjaklobin oli küll kuulda, kui üleval sammuti :-)
wake
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 404
Liitunud: 19 Sept 2007, 11:11
Asukoht: Põlva lähedal

Lugemata postitus Postitas wake »

Ööbik kirjutas:Kas arvate, et peaks liiva panema tagasi? Ei ütleks küll, et liiv summutas, hirmus kabjaklobin oli küll kuulda, kui üleval sammuti :-)
Sammumüra vastu soovitatigi sulle laagide alla panna pehmet puitkiudplaati.
~300kg kuumi kive, kolm vihta ja paar õlut
Vasta