Kust köögimööbel tellida?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
neiu25
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas neiu25 »

Raigo kirjutas:Meil on ka hea kogemus Mööblimasinaga. Täpselt, nagu ühes eelnevas postituses juba kirjeldati, oli nende tegutsemine väga kiire. Ühendust võeti juba samal päeval, samuti toimus kliendisuhtlus nädalavahetusel, nii et 5+ Mööbli paigalduse käigus selgus, et üks kapp oli saanud vale mõõduga. Õnneks see aga mingit probleemi ei tekitanud, kuna kapp tehti ümber samal päeval, nii et lõpptulemus oli super.


ma ei tea kuidas kõigil õnnestub Mööblimasinast tellida, mina ootan pakkumist alates 1.juulist 2015.

Esimesele päringule vastasid tõesti 24h jooksul, aga sinna see kõik jäigi. Kahju, tundusid usaldusväärsed parterid ja koduleht oli asjalik- kõik tundus OK.
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 595
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

Üks võimalus see, et siinsed reklaamijad ongi ainult reklaamijad.. Aga ei pruugi muidugi. Teine varjant ehk see, et vbl Teie soovid olid kuidagi nn mittestandartsed:-) Selliste asjadega paljud "suured" tegeleda ei taha.
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 595
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

Ehk neiu25 selgitaks veidi täpsemalt, kuidas oli..
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
Vendi kohta
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Vendi kohta »

Ei soovita mitte mingil juhul Vendi Mööblit. Oleme Vendist tellnud köögimööbli. Paigaldust ootasime 2 kuud ja siis sai ainult osa mööblist paigaldatud. Ülejäänud osa ootame ju peaaegu et pool aastat. Remont on pooleli, Vendi omanik ütleb, et tullakse paigalgama, siis kui ta ise tahab, kui üldse tullakse. Tarbijakaitse ei saa ka midagi teha, sest Vendi nagunii mustas nimekirjas. Tulemus selline, et ei ole kööki ega raha.
Sikk
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Sikk »

Kogemus mööbli tellimisel nii Aresist kui väiksest firmast Knolle Köögid. Arensi eelis see et suur salong tallinnas aga erilahendusi nemad ei taha teha ja tundsin et minu köök neid väga ei huvitanud :) Lõpptulemus oli siiski korralik ja üldiselt jäin rahule kuigi mõni asi polnud päris nii nagu salongis sai kokku lepitud. Viimase mööbli tellisin Knolle Köögidest, sest naabril oli nende köök ja kiitis väga. Kahjuks ei asu nad Tallinnas ja see tekitas kahtlusi aga peale esimest kohtumist kõik muutus. Mulle tundus et nad tegelevad ainult minu köögiga :) Pakuti välja häid lahendusi ja igale kõnele ja emailile vastati kohe. Väga toredad mööbli monteerijad käisid paigaldamas, kõik jäi väga puhas. Olen super rahul ja kvaliteet tundub hea. Ühesõnaga mõlemal omad eelised aga kui veel kolin siis mina tellin jälle Knollest.
Kendra
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Jaan 2017, 14:03
On tänanud: 1 kord

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Kendra »

Sisustuspood punkt ee, on mul head kogemused olnud köögikappe tellides. Lubatud ajaks valmis ja kohal.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mitte mingil juhul ärge kasutage Puukoi Salong teenuseid. Teevad valmis vale mööbli mida klient pole tellinud. Tulemus on see, et tuleb otsast peale hakata.
ht99
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Okt 2016, 15:07

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ht99 »

Sisustuspood, ehk Baltest mööbel, endal ka hea kogemus, 4,4m köök + saar tehti valmis u kuu ajaga ja paigaldus võttis aega päeva. Kõik tip-top.
Uurin
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Uurin »

tiit001 kirjutas: 18 Apr 2015, 13:32 Minult võib jätkuvalt köögimööblit ja ka muud sisustust küsida. Erinen enamikust vast sellepoolest, et tegelen projektiga algusest lõpuni isiklikult!
E-maili? :)
tiit001
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 595
Liitunud: 06 Veebr 2005, 11:16
On tänatud: 2 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas tiit001 »

Uurin kirjutas: 24 Apr 2017, 09:58
tiit001 kirjutas: 18 Apr 2015, 13:32 Minult võib jätkuvalt köögimööblit ja ka muud sisustust küsida. Erinen enamikust vast sellepoolest, et tegelen projektiga algusest lõpuni isiklikult!
E-maili? :)
Aga palun: tiit.sassi@gmail.com
Erimööbel koos projekteerimise ja paigaldusega 5149336 tiit.sassi@gmail.com
entel-tentel
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas entel-tentel »

Neile kes soovivad kiirelt ja tõeliselt ägedat puidust kööki ,soovitan otsida üles facebookist " wood stuudio" leht. kodulehte neil muud vist polnud.
Oma kogemusest võin julgelt soovitada , Seal meister Sergo peab ise stuudiot ja disainib ning nikerdab täispuidust fantastilisi asju.Tema käest saab tellida otse. Võtab tellimuse ja ise valmistab ka .Köögid on vist ta leivanumber aga teeb ka kõike muud puutööd. Kussjuures sain oma täispuitköögi koos paigaldusega peaaegu laminaatmööbli hinnaga .Mina olen väga rahul . kolme nädalaga sain köögi kätte ka . Igalpool ooteaeg mitu kuud. Huvitav sell selline :) Soovitan tutvust teha
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6110
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

entel-tentel kirjutas: 30 Mai 2017, 06:10sain oma täispuitköögi koos paigaldusega peaaegu laminaatmööbli hinnaga
See on küll kahtlane ja ei ärata eriti usaldust.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

entel-tentel kirjutas: 30 Mai 2017, 06:10Soovitan tutvust teha
ettevaatuseks kõigile, et kohad kus ei selgu ettevõtte nimi, kohad kus ei ole võimalik teha taustakontrolli kasvõi kõige lihtsamat ettevõtte põhivara vs tellitava kauba maksumus ei ole kunagi usaldusväärsed ja risk sellistest kohtadest tellida on üsna suur.

kööke on muidugi erinevaid ja saab kindlasti ise teha ka 500 euri eest jne, aga oma köögile hinnapakkumist küsides jäid hinnad vahemikku 7 - 10000 eur. selliseid oste , selliste tähtaegadega võiks siiski teha ainult pangagarantiiga ja kohtadest mille põhivara on võrdeline või suurem , et probleemide korral oleks garandiks pank, et te rahast ilma ei jää ja pankroti korral oleks ettevõtte põhivarast midagi nõuda.

on olemas ka näiteid "tallinna puuseppadest" kes ei suuda ka 250 eurost ettemaksu tagasi maksta jne, seega suuremad ostud mõtelge hoolikalt tehingu osas läbi.
Heldur15
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Heldur15 »

Otsisin ka pikalt köögimööbli tootjat. Varasemalt sattusin õudusunenäo otsa, mis tipnes varem tellitud mööbli uste eest kukkumisega. Sellest tulenevalt sai uue köögimööbli valimisel tehtud korralik eeltöö. Rääkisin mitme sisekujundajaga ning sõelale jäi Sisuko ( www.sisuko.ee ). Meeldiv klienditeenindus, anti valida erinevate materjalide vahel ning samuti aidati disaini osas. Tulemuseks igati tip-top köök. Soovitan! :good:
Mart mustamäelt
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Mart mustamäelt »

Võtsime ka 4 kohast hinnapakkumise ajas tigedaks, et hinnapakkumises on kirjutatud, et hinnale lisanduvad transport, paigaldus, furnituurid. Vist on eesmärk näidata algul väiksemat hinda. Üks pakkuja kirjutas, et hinnas transport ja paigaldus (Kivatoode) . Sealt saigi tellitud jäime täitsa rahule, julgen soovitada.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Äkki oled tiba saamatu? Ma vötsin 2 pakkumist. Mōlemas on paigaldus ja transport olemas. Vahet ei ole kas need sisalduvad mööbli hinnas vöi on eraldi real näidatud.
Mart mustamäelt
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Mart mustamäelt »

Oligi kirjas eraldi real, et lisandub transport aga neid numbreid palju lisandub ei olnud. Lisaks veel furnituurid - ehk Sahtlisiinid, "karussell" (nurgakappi) täpselt ei tea mis veel sinna furnituuride alla liigitub aga ka need moodustavad suure osa köögi hinnast kui enne hinnapakkumist küsiti 2 kohas millist lahendust
Nurga kappi soovime ja hinnad olid 60-500€ sellised asjad peab enne ikka kokku leppima. Kui nüüd uuesti peaks köögimööblit tellima siis tean juba mida küsida.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere, see köögimööbli paigaldus/ost on vist sedasi ka teostatav, et valin kusagilt poest sobiva mööbli ja siis otsin paigaldaja( olemas ilmselt) ja näitan talle, et sellist mööblit tahan nagu seal poes, teen pilti vms ja tema siis laob kokku mulle selle? Küsimus olekski, et kuskohas Tartus müüakse normaalse hinna/kvaliteedi suhtega köögimööbleid, kus ka näidismööblit saaks näha? Kõige odavamat, kus uksed mõne aastaga eest pudenevad ei taha, mingeid erimaterjalist vms haruldast megakirve hinnaga ka mitte, vahepealset sellist.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hind sõltub eelkõige sisust (furnituuridest). On olemas vaiksed ja sujuvad sahtlisiinid, ergonoomilised hinged, mis avavad kapiukse nii, et sa vastu pead ei saa aga samas uks eest ära liigub ja sa kogu kapisisule mugavalt ligi pääsed... Seal on nii palju valikuid vaja teha, planeering, mõõdud, materjalid, sisud, üldmulje ... osa valikuid on omavahel seotud.

Su plaan tundub veidi toores praegu. Näitan paigaldajale välisvaadet - tee samasugune, lao kokku... aga kes toodab või tellib tootjalt vajalikud kapid? Sinu köök vaevalt on täpselt samas mõõdus kui poenäidis... Standardkapid või erimõõt? Paigaldaja on varem mõne köögimööbli kokku pannud? Saagis välja, kruvis kokku, tulemus meeldib sulle ja kasutaja ka rahul? Kui paigaldaja on juhuslikult põhikohaga mööblitisler, siis võib su plaanist isegi asja saada. Aga ei pruugi :). Kui sul on vaja paar uut seinakappi, standardset kraanikausikappi ja ristkülikukujulist tööpinda (integreeritavaid asju ei tule) siis on muidugi palju lihtsam.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaja täiskomplekset moodsat mööblit, nõudepesumasin, külmik jms integreeritud kõik mööblisse. See paigaldaja on paljudel teinud kööke, lihtsalt hetkel on mul köögi pikkus 2,85m, vajadusel saan kipsseina lasta pikemalt teha kuni 3,25m, tahakski enamvähem mingi mööbli välimuse paika panna ja siis töötasapindade pikkustega mängimine poleks enam nii oluline.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

E: milline pikkus on nagu standard köögimööblitel, kus ühele reale mahuks kõik asjad mugavalt ära, st nõudepesumasin, pliit, valamu, töötasapind, külmik mis seal kõik veel on. Mul seal kipskast selline köögi kohal, selle peaks laskma teha sobiva pikkusega, et hiljem köögimööbliga kokku läheks nurgati.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 14 Dets 2017, 18:09 E: milline pikkus on nagu standard köögimööblitel, kus ühele reale mahuks kõik asjad mugavalt ära, st nõudepesumasin, pliit, valamu, töötasapind, külmik
Valamud ja masinad on erinevad. Üksik inimene valib kõige kitsama pesumasina (või hoopis tööpinnapealse) ja kitsa pliidi, suur pere võtab 60cm pesumasina ja 70-80cm pliidi ... Ma ei tea kas paigaldajal on aega sinuga aabitsatõdesid ninnu-nännutada. Mingi kodutöö võiksid ise ära teha. Mõõdulint kaasa ja tuld. Leia 2,8-3m näidis ja tutvu, lumehelbeke. Netist leiad ka infot aga teatud asjad tuleb oma silmaga üle vaadata. Kas tahad pliidiplaati opereerida plaadi enda sensorite kaudu või ahju küljes olevate pöördnuppudega (kui sa üldse ahju tahad) või tahad sellist plaati, millel oma pöördnupud küljes. Igal oma +/-
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

nõusid ei viitsi pesta, seega masin võiks ehk isegi 60cm olla, pliiti tahan suurt 4 rauaga ja ahju ka tahan, need nupud ei puutu köögi pikkuse korral asjasse ilmselgelt.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 15 Dets 2017, 09:22 Ma ei tea kas paigaldajal on aega sinuga aabitsatõdesid ninnu-nännutada. Mingi kodutöö võiksid ise ära teha. Mõõdulint kaasa ja tuld. Leia 2,8-3m näidis ja tutvu, lumehelbeke.
sellise jutu vältimiseks mine Arensisse , sa ei pea midagi teadma ja aidatakse välja mõtelda sobiv lahendus. Ise olen tellinud sealt 3x ja kuigi hind tundub kallis ei suuda tegelt need väiksemad ettevõted hinna-ja kvaliteediga konkureerida . Tarneaeg on muidugi seal pikem kuna suured tellimused taga

iga kord olen võtnud ka 3 konkureerivat pakkumist ja kokkuvõttes olen kaotanud mõttetult aega kuna teised lihtsalt ei vasta kõnedele, e-mailidele jne ja tulevad pärast sama- või kallima hinnaga välja.
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 14 Dets 2017, 18:09 E: milline pikkus on nagu standard köögimööblitel, kus ühele reale mahuks kõik asjad mugavalt ära, st nõudepesumasin, pliit, valamu, töötasapind, külmik mis seal kõik veel on. Mul seal kipskast selline köögi kohal, selle peaks laskma teha sobiva pikkusega, et hiljem köögimööbliga kokku läheks nurgati.
Ma ütleks et alates 3,6 - 4 m oleks päris hea. Ise tellisin 3,2 m pikkuse, ja no ei mahu asjad ära. Kõige hullem on just töötasapinna nappus. Juba kaalun varianti, et valmis, veel pakendis köök müüki panna ning nurgaga variant tellida, et tööpinda juurde saada.
Vasta