suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
arvamus
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas arvamus »

Ei sülita viinapitsi ega ütle ära vahest mõnest õllest! :jooma[/quote]

Üldiselt on Sinu sarnaste jutumeestega ikka sedasi, et õlle võid teha, siis kui naisel on hea tuju ja lubab!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

arvamus kirjutas:Üldiselt on Sinu sarnaste jutumeestega ikka sedasi, et õlle võid teha, siis kui naisel on hea tuju ja lubab!
Vau, sa oled lausa ekstrasenss! Kuidas sa seda teadsid? Ma pole sellest avalikult kellegile rääkinud. :scratch:

Te naerate minu üle, sest ma erinen teist, aga mina naeran teie üle, sest te ei erine üksteisest! (M. Bulgakov)

Trahvifoobia all kannatavatele: "Pole midagi lihtsamat, kui teha oma elu keeruliseks."
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
hambakari
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 342
Liitunud: 26 Jaan 2012, 13:55
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas hambakari »

pigem ikka sealtsamast sõimerühmast mingi trauma külge jäänud - häbi pole ollagi, aga truualamlikkus on uus allumatus jne :banghead:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

hambakari kirjutas:pigem ikka sealtsamast sõimerühmast mingi trauma külge jäänud ...
No eks siis tuleb "valdava elanikkonna" tungival nõudmisel psühholoogi juurde aeg kinni panna. Ehk aitab mul sellest lapsepõlvetraumast üle saada. :)
hambakari kirjutas:... häbi pole ollagi, aga truualamlikkus on uus allumatus jne :banghead:
Ma ei tea kuidas on sinu tutvusringkonnaga, aga oma tutvusringkonnast ei tea kedagi, kellel oleks trahvifoobia ja neid ei koti kui suured on trahvid. Tark olema ja teadma peab ainult seda, mille eest võidakse trahve määrata.
Oi, kui sa vaid teaks, kui loominguline peab olema trahvidest pääsemiseks. See paragrahvi märk ongi nii kõver sellepärast, et seadusi saab tõlgendada väga-väga erinevalt, kasvõi kohtuni välja. Olen aidanud head tuttavat vs politsei ka kohtus ja tuttav sai võidu.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: Kas ikka saad aru, et sellise mõtteviisiga sa peaksid istuma kinnismajas, sest sul on probleemid alkoholiga ja sa oled ohtlik normaalsetele ühiskonna liikmetele?
Rahu Urmas, õnneks või kahjuks puudub sul pädevus hinnata minu ühiskonnaohtlikust, ja soov kõiki teisiti arvavaid indiviide isoleerida viitab sinu kalduvust sotsialismile.
Lühidalt kogu see kaabakate bande lüpsab meeleheitlikult pööblit kõikvõimalike koormistega ja pidevalt juurde leiutades üha uusi ja uusi makse, trahve jne. seda selleks, et realiseerida oma totakaid valimislubadusi ja hoida ülal tohutut bürokraatide massi.
Kindlast toimub korjatud ressursiga palju head ühiskonnale aga viimased fopaad ajavad paljudel harja punaseks.
Õlle ja kütuse aktsiisid on tilk meres nendest sigadustest mis juba on korda saadetud ja meediat lugedes on valitsusel olemas edasised plaanid just sinusugustelt eeskujulikelt voonakestelt raha kätte saamiseks.
Mingi kamp seltsimehi silmaklappidega aplodeerib kõigele mis sealt ülevalt pähe valatakse, samas on alati olemas kriitiline mass kainelt ja ratsionaalselt mõtlevaid inimesi, kes ei soovi sellisel peol osaleda.
Lepi kõige sellega, või võta midagi ette!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Rahu Urmas, õnneks või kahjuks puudub sul pädevus hinnata minu ühiskonnaohtlikust, ja soov kõiki teisiti arvavaid indiviide isoleerida viitab sinu kalduvust sotsialismile.
Täpselt samasugune hinnang sinu ühiskonnaohtlikuse tasemest ja sinu kalduvusest alkoholismile sinu postituste sisu põhjal nagu sinu hinnang minu kohta minu postituste sisu põhjal. :)
Külaline kirjutas:Loen ja saan aru, et Urmas on rahul politseiriigis elamisega ...
Külaline kirjutas:Lepi kõige sellega, või võta midagi ette!
Loe uuesti minu eelmise postituse lauset seaduste tõlgendamisse ja loomingulisse suhtumisse. Ei kipu ametnikud seaduste tõlgendamisel olema eriti loomingulised, aga neile tuleb tutvustada ja selgitada seaduste erinevaid nüansse ning üldiselt pole minul eriti probleeme olnud. Ja alati saab ringiga minna kui otse ei saa.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: sinu kalduvusest alkoholismile sinu postituste sisu põhjal
Dr. Urmas viita postitusele, millest tuleneb selline kummaline diagnoos?
Ega ometi see süütu emotikon?
:jooma
Urmas kirjutas: Loe uuesti minu eelmise postituse lauset seaduste tõlgendamisse ja loomingulisse suhtumisse. Ei kipu ametnikud seaduste tõlgendamisel olema eriti loomingulised, aga neile tuleb tutvustada ja selgitada seaduste erinevaid nüansse ning üldiselt pole minul eriti probleeme olnud. Ja alati saab ringiga minna kui otse ei saa.
Vau milline talent, lausa raisatud anne! Huvitav milline kraad Urmasel juuras omandatud, baka või koguni magister?
Suheldes igapäevaselt juristidega selgub kurb reaalsus, et need isehakanud netijuristid toodavad igapäevaselt oma piiritust tarkusest sellist saasta seaduste vääralt tõlgendamisega, et päris juristidel jagub hiljem sellest pasast läbi närimisega tööd oi oi kui kauaks.
Ja kuidas haakub teemaga kellegi alkoholism ja Urmase oskus ametnikele seadusi tõlgendada?
See alko teema on suht pseudo, võib lõpmatuseni vaielda kas mees kes joob paar ptl. nädalas õltsi on paadunud alkohoolik või ei, aga kuidagi kohatu on kelkida oma juura teadmistega või siis mitte teadmistega.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: Dr. Urmas viita postitusele, millest tuleneb selline kummaline diagnoos? ....
....See alko teema on suht pseudo, võib lõpmatuseni vaielda kas mees kes joob paar ptl. nädalas õltsi on paadunud alkohoolik või ei, aga kuidagi kohatu on kelkida oma juura teadmistega või siis mitte teadmistega.
Loe uuesti oma seda postitust mõttega!
Külaline kirjutas:Inimesed on erinevad, aga valdav osa elanikonnast ärritub kui luuakse sund olukord, tõstetakse trahve, õllehinda jms. mis kaudselt ja ootamatult mõjutab nende leibkonna eelarvet.
Olen enam kui kindel, et paar õltsi nädalas joov mees ei ole alkohoolik, aga foorumi anonüümne külaline, kelle jaoks paarkümmend senti õlle hinnale otsa mõjutab pere eelarvet, on kohe kindlasti alkohoolik. Kas AA poole proovinud pöörduda?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas: Olen enam kui kindel, et paar õltsi nädalas joov mees ei ole alkohoolik, aga foorumi anonüümne külaline, kelle jaoks paarkümmend senti õlle hinnale otsa mõjutab pere eelarvet, on kohe kindlasti alkohoolik. Kas AA poole proovinud pöörduda?
Dr. Urmas nüüd te küll liialdate ja teete ennatlike järeldusi.
Ei maksaks keskenduda ühele ainsale ämbrile, kui kogu tee on ämbreid täis.
Näiteks: kui sinu poole keegi sülitab ja kõigest üks piisake tabab suurest lärakast, siis sinu loogika kohaselt ei ole see häiriv ega solvav.
Kui keegi viitsiks koostada loetelu millele ja kui palju on viimase aasta jooksul otsa keevitatud (uusi lollusi lisandunud), siis saaks ikka väga pikka nimekirja, mitte ainult õlts.
"Ära vaidle inimesega, keda ei huvita tõde"!
Sokrates.
Teeme nii Urmas, ela korraliku riigitruu kodanikuna oma elu ja mina proovin ka kuidagi siin vegeteerida, ainult selle vahega, et mul puuduvad silmaklapid.
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Kui keegi viitsiks koostada loetelu millele ja kui palju on viimase aasta jooksul otsa keevitatud (uusi lollusi lisandunud), siis saaks ikka väga pikka nimekirja, mitte ainult õlts.
Meite riigiisadel on trahvide tõstmisel veel pikk tee Šveitsi praktikani. http://maailm.postimees.ee/3971397/aust ... rot-trahvi

Urmas
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Arvan, et riigiisadel oleks vaja midagi muud tõsta ja seda teist langetada!
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/ ... d=76946020
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sveitsist veelkord...
http://majandus24.postimees.ee/573136/v ... mad-palgad
Tavaliselt näppu m... ei võrrelda.
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Me siin lõunas nuumame rõõmsalt Läti majandust.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ri ... ksustamine?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Sveitsist veelkord...
http://majandus24.postimees.ee/573136/v ... mad-palgad
Tavaliselt näppu m... ei võrrelda.
Küsiks ikkagi uuesti vana küsimuse- kas teil, trahvifoobikutel on mõistusega ikka kõik korras? Kordan jälle ennast- igasuguste seaduste eiramine toob vahelejäämise korral kaasa karistuse, aga mitte keegi ei sunni teid seadusi rikkuma, see on teie endi vabatahtlik valik ja selle eest määratud trahv teie vabatahtlik annetus riigikassa täitmiseks. Selmet riputada üles suitsuandur, olete teie pigem nõus trahvi saama, selmet kinnitada kinnitusrihm, olete teie pigem nõus trahvi saama, selmet sõita enam-vähem normaalse kiirusega, vajutate teie pedaali pähja ja olete nõus maksma trahve. Täiesti arusaamatu tegevus teie poolt? Või olete adrenaliinisõltlased, et kas saab trahvi või ei saa? :scratch:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Huvitav kas see tuleneb säilitusainetest toidus või rohkest elektromagnet kiirgusest meie ümber et paljud inimesed jäävad oma vaimses arengus varateismelise "mässaja" tasemele ning ei suuda mõista miks on reeglid ühiskonnas paika pandud ja miks nende rikkumisele peab järgnema karistus? :scratch:
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rokikas kirjutas:Huvitav kas see tuleneb säilitusainetest toidus või rohkest elektromagnet kiirgusest meie ümber et paljud inimesed jäävad oma vaimses arengus varateismelise "mässaja" tasemele ning ei suuda mõista miks on reeglid ühiskonnas paika pandud ja miks nende rikkumisele peab järgnema karistus?
Pigem jääb rokikal mõistmata miks inimesed on rahulolematud, ja miks need samad silmakirjalikud reeglite kehtestajad panevad karistamatult ise täiega rehepapi.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Pigem jääb rokikal mõistmata miks inimesed on rahulolematud, ja miks need samad silmakirjalikud reeglite kehtestajad panevad karistamatult ise täiega rehepapi.
Sest mõnedel rahulolematutel inimestel tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

http://parnu.postimees.ee/3987973/paern ... 1484951515
Võib-olla oleks päästeametnike kontroll ja hoiatus või paarikümne eurone trahv ära hoinud suuremad kulutused põlengujärgsele remondile? See on ainult oletus!

Urmas
rootsieestlane
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas rootsieestlane »

Külaline kirjutas:
Urmas kirjutas: Olen enam kui kindel, et paar õltsi nädalas joov mees ei ole alkohoolik, aga foorumi anonüümne külaline, kelle jaoks paarkümmend senti õlle hinnale otsa mõjutab pere eelarvet, on kohe kindlasti alkohoolik. Kas AA poole proovinud pöörduda?
Dr. Urmas nüüd te küll liialdate ja teete ennatlike järeldusi.
Ei maksaks keskenduda ühele ainsale ämbrile, kui kogu tee on ämbreid täis.
Näiteks: kui sinu poole keegi sülitab ja kõigest üks piisake tabab suurest lärakast, siis sinu loogika kohaselt ei ole see häiriv ega solvav.
Kui keegi viitsiks koostada loetelu millele ja kui palju on viimase aasta jooksul otsa keevitatud (uusi lollusi lisandunud), siis saaks ikka väga pikka nimekirja, mitte ainult õlts.
"Ära vaidle inimesega, keda ei huvita tõde"!
Sokrates.
Teeme nii Urmas, ela korraliku riigitruu kodanikuna oma elu ja mina proovin ka kuidagi siin vegeteerida, ainult selle vahega, et mul puuduvad silmaklapid.
tore lugeda pärleid!
yldiselt leidub kahte sorti inimesi: "vabadus-inimesed" ning "alistujad-inimesed". eelnevatest kommidest vôib igayks leida millisesse gruppi vôiks kommijad kuuluda. . .

kel huvi Eesti inimeste môttemaailma vastu vôib lugeda lisaks uurivat ajakirjanduslikku tööd Inga Raitalilt :http://www.eesti.ca/inga-raitar-rail-ba ... ticle49077
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

rootsieestlane kirjutas:yldiselt leidub kahte sorti inimesi: "vabadus-inimesed" ning "alistujad-inimesed". eelnevatest kommidest vôib igayks leida millisesse gruppi vôiks kommijad kuuluda. . .
Oi jeerum-jeerum! Kas on olemas mingit kõrgemat jõudu, kes annaks osadele inimestele mõistust vahe tegemiseks, millised on õigustatud nõudmised ja millised mitte? Lollide seaduste puhul saadan ise kah need nõudmised pikalt või lähen ringiga mööda.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ma ei või
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas ma ei või »

Urmas kirjutas:
rootsieestlane kirjutas:yldiselt leidub kahte sorti inimesi: "vabadus-inimesed" ning "alistujad-inimesed". eelnevatest kommidest vôib igayks leida millisesse gruppi vôiks kommijad kuuluda. . .
Oi jeerum-jeerum! Kas on olemas mingit kõrgemat jõudu, kes annaks osadele inimestele mõistust vahe tegemiseks, millised on õigustatud nõudmised ja millised mitte? Lollide seaduste puhul saadan ise kah need nõudmised pikalt või lähen ringiga mööda.
Mis mõttes lähed mööda? Ori ei lähe kuskilt mööda! Kui enne oli pikalt ühekülgne suhtumine, siis nüüd täiesti vastand! Jälestan selliseid kahe persega tegelasi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ma ei või kirjutas:Mis mõttes lähed mööda? Ori ei lähe kuskilt mööda! Kui enne oli pikalt ühekülgne suhtumine, siis nüüd täiesti vastand! Jälestan selliseid kahe persega tegelasi!
Mööda lähen selles mõttes, et lollide seaduste jaoks on olemas ka JOKK variante. Kui ma tõestan ära, et 8cm kõrgune muru sureb välja, aga 10+cm ei sure, siis proovigu MuPo mulle trahvi teha. MuPo ei saa mulle ette kirjutada, millist sorti muruseemet ma oma aias kasutan. Istutan kasvõi terve muruplatsi maasikaid täis ja proovigu nõuda 8cm kõrgust muru. :)
Kelle jaoks kaheperseline, kelle jaoks kavalus, kelle jaoks asjadesse reaalne suhtumine jms.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
uus hoolimine
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas uus hoolimine »

Keegi siin kunagi mainis, et küll saate ka vinguanduri endale kohustuslikuks!

http://www.postimees.ee/4157163/tasub-t ... stuslikuks

Õigusaktide järgi tuleb vingugaasianduri olemasolu nõudev säte täita esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 2018. aasta 1. jaanuariks.
Õnnitlen kõiki uuest hoolimisest!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

uus hoolimine kirjutas: 25 Juun 2017, 23:21 Õnnitlen kõiki uuest hoolimisest!
Kuna meil ei ole korteris ei töötavat gaasiseadet ega tahkekütust põletavat ahju-kaminat, siis meie ei pea vingugaasi andurit paigaldama ja jääme sinu palavatest õnnitlustest ilma. :cray: Hakka või gaasipliiti soetama, et saaks sinu õnnitlusi vastu võtta.

Ja selle varsti kohustusliku vinguanduri puudumise hinnaks oli ühe lapse surm kindlasti, kui mitte kahe(ei mäleta täpselt) ja päris mitmete inimeste haiglasse sattumine. Kas need leinad ja kasvõi ajutised terviserikked on vinguandurite maksumust väärt? Mitu andurit saab osta kirstule ja matusteks kulunud raha eest? :scratch:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ummi näeb asju jälle ainult enda mätta otsast, see, et ummi ei kuulu sihtrühma ei muuda olematuks fakti, jällegi kohustuslik
Urmas kirjutas: 26 Juun 2017, 15:44 Kas need leinad ja kasvõi ajutised terviserikked on vinguandurite maksumust väärt? Mitu andurit saab osta kirstule ja matusteks kulunud raha eest? :scratch:
Küsiks vastu, et mitu andurit saaks osta Rail-baltika jms. poliitikute igapäevaste lolluste eest?
Vasta