Sauna ventilatsioon

saunad, santehnika, boilerid jne
Tarvokas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Aug 2007, 20:42

Sauna ventilatsioon

Lugemata postitus Postitas Tarvokas »

Tere!
Ehitan vanasse talumajja puukerisega leiliruumi koos pesuruumiga. Kas toimin õigesti kui sissetõmbe teen pesuruumist otse kerise alla ja väljatõmbe kerise kaugemaist punktist lae alt samuti pesuruumi, kusjuures väljatõmbe toru jookseks leiliruumi lae pealt ülalpool soojustust? Pesuruumist oleks väljatõmme õue. Mõtlesin, et siis kütaks ühtlasi ka pesuruumi ja kogu leilikuumus ei lenda otse õue. Kas õhk üldse hakkab nii ringlema või vaja sundvent. panna? Kas võib veel mingeid probleeme tekkida, mida ma ei oska karta?

Tänud ette :)
zoja uba
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 252
Liitunud: 03 Veebr 2007, 18:48
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas zoja uba »

tekib üks küsimus,et kust tuleb värsket peale?Kui see küsimus lahendatud siis on täpselt nagu minu neli aastat kasutuses olnud saunas.Mul on siiski pesuruumis sundväljatõmme.
murmet
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 06 Okt 2007, 09:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas murmet »

Leiliruumi peaks õhk tulema ikka õuest ja pesuruumi-leiliruumi vaheline "tõmme" peaks liikuma leiliruumi ukse alt.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

värsket õhku peab kusagilt vabalt peale saama nii puukerise kütteks-tõmbeks kui ka lailiruumi õhutamiseks. Kui pesuruumis väljapuhkeks sundvent siis see võib oluliselt halvendada kerise tõmmet
Vasta